Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.1] 1 Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.1] 2 Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.1] 3 Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.1] 4 Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [v0.3.1] 5

Sandbox 3D Para Hileli MOD APK [0.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli nesneleri değiştirebileceğiniz ve arkadaşlarınızla fizik deneyleri yapabileceğiniz bir açık dünya fiziksel sanal alanıdır.


Sandbox 3D 0.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Anti Tekme hilesi
  3. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş
  4. Reklamsız
Sandbox 3D, oyuncuların farklı araç türleri ile özgürce hareket etmelerini sağlayan benzersiz kreasyonlarla yalıtılmış bir alan yaratır. Özel olan her vuruşta kendini gösterir; Kişisel koleksiyonunuzda çoğaltmayı ve medyayı seçebilirsiniz. Ünlü yerler dahil edilmiştir ve birçok engel içeren uzun bir parkur oluşturur. Oyuncuların yol boyunca sorunlarla karşılaşırlarsa daha esnek olmaları gerekir. Bu oyunla denemek için daha fazla mod keşfedin!


Sandbox 3D v0.3.1 MOD APK


Sistem, her hafta ulaşım, yarış yerleri ve geliştirilmiş Sandbox 3D performansı gibi güncellemeler ekler. 21'den fazla araba piyasaya sürülecek; Onlara sahip olarak ve arazimizde sürerek onları deneyimleyebilirsiniz. Harita, size bir uyarı göndermek için nesnelerin oluşturulamayacağı konuma ayrılmış ek bir mavi alana sahiptir. Yasaklanan aralığa ait olanları, hile yapmadığınızdan emin olmalısınız çünkü artık sistemin bunları algılaması daha kolay.


Sandbox 3D Para Hilesi


Her şeyi birinci şahıs bakış açısıyla görebileceksiniz, geliştirilmiş kameralar, siren sesleri ve her türlü çarpma sizi eğlenceye katılmaya teşvik edecek. Bilgilerinizin açığa çıkmamasını sağlamak için duvarlara ve belirli nesnelere bilgi yansıtma faaliyetini engelledik. Arkadaşlarınızla olan karşılaşmalarınız, daha konuşkan olacak şekilde yükseltilmiş iletişim kutuları tarafından desteklenecektir.


Sandbox 3D Hile Apk


Sandbox 3D'nin sahadaki oyuncu sayısında herhangi bir sınırlama olmadığı için herhangi bir nesne eğlenceye katılabilir. Bu dünyaya girdiğinizde, her şeyi yapmaya hakkınız var. Öncelikle haritadan keşfetmek istediğiniz yeri seçin. Çöller, askeri üsler, şehirler ve daha fazlası olabilir. On farklı karakter tipine aşina olmanız gerekir; o zaman yolculuk daha basit olacak; uyarıları doğrudan harita üzerinde okuyabilirsiniz. Hem karayolunda hem de havayolunda bir araç sistemi kuruyoruz, koleksiyondaki sayı sınırına ulaştı. Ancak bunlara sahip olmak istiyorsanız bazı şartlara ihtiyacınız var.


Sandbox 3D Apk indir


Sandbox 3D'nin oyun çeşitliliği, genel ve özel olmak üzere iki farklı etkileşim modundan oluşur. Oyuncular, oyun başladığında bunları özelleştirebilir ve iki moddan birini seçmek, eğlenceyi nasıl deneyimleyeceğinizi etkiler. Genel modda, tüm katılımcılar, oyunda oluşturulan nesneler veya diğer nesneler üzerinde bir dizi silme işlemi gerçekleştirebilir. Aynı şey karakteriniz için de geçerli. Ancak asıl özelliği, garip erişimi engellemenize ve rakibin silinmesini engellemenize izin verilmesidir.


Sandbox 3D Apk Son Sürüm


Özel mod için nesneleri silme hakkı sunucularına aittir ve ekibinizi göremezsiniz. Özellikle, bulunduğunuz yerden çıktıktan sonra tüm etkinlikler silinecek ve size daha fazla gizlilik sağlamak için diğer erişim kaynaklarını engelleyecektir. Ancak, bunları kendiniz silme hakkınız yoktur.Sandbox 3D, istediğiniz karakter görüntüsünü oluşturmanıza yardımcı olacak araçlar sağlar. Bir kahraman, bir demir adam veya bir cadı olsun, ancak diğer karakterlerle örtüşme olmadığı için her zaman özel olacaklar. Artık en sevdiğiniz aracı sürerek ve bu uzayın gizemlerini ortaya çıkararak yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Eğlence devam ediyor. İçindeki görevleri tamamlayarak kontrolü iyi mi alacaksın? Bu eğlenceli hikayede kendinize meydan okuyun ve yorum bırakmayı unutmayın.


Sandbox 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Offline Player Squad Fire Gun APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar