Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63] 1 Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63] 2 Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63] 3 Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63] 4 Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63] 5 Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [v1.4.63] 6

Rooms of Doom Para Hileli MOD APK [1.4.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yaratıklarla üstesinden geleceğiniz zorluklarla dolu bir laboratuvara götürür.


Rooms of Doom 1.4.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Kutu Hilesi
  3. Reklamsız

Rooms of Doom, siz ve diğer oyuncular birçok zorluğun üstesinden geldiğinizde sonsuza kadar uzanan türden heyecan verici bir oynanışa sahiptir. Birçok engeli aşmanız gerekecek ve her ortamın uyum sağlamanız gereken sorunları var. Aynı zamanda, her seviyenin toplayabileceğiniz ve diğer güçlü yaratıkların kilidini açmanıza yardımcı olabilecek kaynakları vardır.


Rooms of Doom v1.4.63 MOD APK


Rooms of Doom'un başlangıcında oyuncu, oldukça garip bir yaratık yaratan savant bir karakter görecek ve laboratuvarda mevcut zorlukların üstesinden gelmek için yolculuğuna başlayacak. Aynı zamanda bu bilim insanının anormalliğini de anlıyorsunuz çünkü yarattığı ilk yaratık Cat-in-Cat idi. Hepsi, sizin kontrol becerilerinizle zorlu seviyelerin üstesinden gelmek için etkileyici güçlere ve benzersiz becerilere sahiptir.


Rooms of Doom Para Hilesi


2D düzlemde hareket edecek ve oynanışı tamamen tanıdıkken, sonsuza koşmanın özelliklerini miras alıyor. Engellerin oyun ekranına zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Dolayısıyla bu, anlaşılacak ancak oyuncuların ustalaşması zor bir oyun olarak görülebilir. Zorlukların üstesinden birçok kez gelecekler ve yavaş yavaş kendileri için tamamen etkileyici refleks becerilerine sahip olacaklar.


Rooms of Doom Altın Hilesi


Rooms of Doom'da geçebileceğiniz farklı odalar var ve bunlarda karşılaşmanız gereken farklı türde engeller olacak. Sizi her an ezebilecek çelik yumruklar veya ilerlemenizi durdurmak için ipek iplere tutunan mekanik örümcekler olabilir. Dolayısıyla, üstesinden gelmek için dikkatli olmanız gereken bu unsurlara ve yeni mekaniklere uyum sağlamak için zaman ayıracaksınız.


Rooms of Doom Apk Hile


Bu oyunda karşılaşabileceğiniz engellerde her şey durur; zamanla artan hareket hızı ile daha korkutucu yerler. Bir kapıya her geldiğinizde, yeni bir odanın açıldığını ve yeni bir mekanizmanın ortaya çıkacağını bilirsiniz. Örneğin uçmanızı sağlayan bir çift kanat alacaksınız ve karakterinizin düşmesine veya başka şeylerle çarpışmasına izin vermemeye çalışacaksınız. Hız artacak ve hızlı bir şekilde kaçmak zorunda kalacaksınız.


Rooms of Doom Kutu Hilesi


Bu başlıkta avantajlı olacak bazı altın altıgen somunları kazanmak için zaman harcayacaksınız. Farklı becerilere sahip yaratıklar gibi birçok yeni öğenin kilidini açmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda sayıları, TV Salyangozu, Turbo Rex, Turbit ve diğer birçok güçlü yaratık gibi bahsedebileceğiniz tamamen çeşitlidir. Genel bilgilerini ve dışarıdan gelen saldırılara karşı savunma yapmak için bir kabuğun içine çekilmenizi sağlayan Turbit gibi ilgili becerileri bulacaksınız.


Rooms of Doom Apk Hile


Bu karakterlerin birçok varyasyonunu ve bunların kilidini açma koşullarını bulabilirsiniz. Birçok zorlu seviyenin üstesinden gelmenize yardımcı olacaklar ve daha zor ve daha uzak seviyelere ulaştıkça daha fazla para kazanacaksınız.


Rooms of Doom Apk indir


Sonsuza kadar koşan oynanışla dolu bir seviyede heyecan verici zorlukların ve engellerin üstesinden geleceksiniz. Hibrit bir görünüme sahip ve tehlikeli anlarda kullanılabilecek etkileyici becerilere sahip bir yaratık size eşlik edecek.Çeşitli engellerin yanı sıra, daha yüksek bir mekanizma ve hareket hızı bulmak için farklı seviyelere ve araziye de gidiyorsunuz.


Rooms of Doom indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sunrise Village APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar