AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5] 1 AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5] 2 AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5] 3 AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5] 4 AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5] 5 AirFighters Uçak Hileli MOD APK [v4.2.5] 6

AirFighters Uçak Hileli MOD APK [4.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. F-16 Falcon, F-14 Super Tomcat, F35B Lightning II gibi farklı uçak türlerini test edeceksiniz.


AirFighters 4.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyundaki tüm uçaklar ve paketlerin kilidi açıldı
RORTOS oyununun yayıncısı AirFighters oyununu yayınladı. Şu anda birçok yönetmen film yapmak için savaş içeriğini seçiyor. Karada, denizde veya havada birçok aksiyon sahnesi ile karşılaşacak ve vatanınızı ve ülkenizi kurtarmak için bu savaşa katılmanızı dileyeceksiniz. Oyuna katılın, savaşçıları görevinizi yerine getirmek için kullanma yolculuğudur.


AirFighters v4.2.5 MOD APK


AirFighters oyununa ilk girdiğinizde, gerçek dünya haritasının genişliğine hayran kalacaksınız. Oyuncular sıkılmayacak çünkü harita sezondan mevsime tanıdık geliyor. Bunun yerine, her sezon birçok çekici durumla donatılacak. Yayıncı, oyunculara oyundaki dünyayı daha net görebilmeleri için gezinme modu sağlayacaktır.


AirFighters 4.2.5 Uçak Hile Apk


AirFighters dünyasına katılın, oyuncular 500'den fazla havalimanına, 1107 piste ve taşıyıcıya erişebilir. Uzayda oyuncular, gerçekte olduğu gibi yeniden üretilen konum ve pist uzunluğuna sahip havalimanlarını deneyimleyecekler. Oyunun özgünlüğünü karşılamak için yayıncı, hava koşullarının yağmur, fırtına, fırtına, gök gürültüsü, güneş ışığı, kuru don, kar ve daha fazlası


AirFighters 4.2.5 Para Hile Apk


Uzun vadede hayatta kalmak isteyen oyuncular, uçuş güzergahlarını görevin gereksinimlerine uyacak şekilde planlamak zorunda kalacaklar. Savaşa tıklamadan önce görevleriniz ayrıntılı olarak anlatılacaktır. AirFighters oyununu oynarken eğlenceli bir deneyim yaşamak için görevinizi net bir şekilde okumanız ve anlamanız gerekir. Her seviye, oyunculara meydan okumak için farklı görevler içerecektir.


AirFighters Hile Apk


Oyuncu, Dog Fight'ta düşmanla savaşmak ve onu yok etmek için uçağını kontrol eder. Bir düşman uçağını her yendiğinizde, çok fazla bonus kazanacaksınız. Şanslıysanız veya güvenilir dövüş tekniklerine sahipseniz çeşitli eşyaları da avlayabilirsiniz. Gerçek bir savaşa nasıl gireceğiniz konusunda hala emin değilseniz, AirFighters'ın deneme modunda eğitim almanıza izin verilir. Hazır hissettiğinizde, kendinizi Dünya Üstünlüğü'nde göstereceksiniz.


AirFighters APK dayi


Savaş uçağını kontrol etmede yetkin bir lider olmak için fazla zaman ayırmayacaksınız. Dog Fight'ta oyuncu bir düşman jeti ile karşı karşıya kalacaktır. Savaşmak için tüm kaynaklarınızı kullanmanız gerekene kadar daha da güçlenecekler. Oyuncunun uçağı altı oyun modu ile donatılmıştır. Uçağınız birçok zorlukta iyi toplara sahip olacak. Oyuncular, birçok seviyeyi aşarak uçak için yeni silahlarla açılır.


Air fighters Pro APK


AirFighters'a geldiğinizde, gemileri veya havaalanlarını operasyon üssünüz olarak deneyimleyeceksiniz. Savaş menzilinizin genişlemesini kolaylaştırmak için onları görevlerinizin temeli haline getirmenize izin verilir. Bir uçak gemisi ve bir havaalanı, uçağın geri kalanına, yakıt ikmaline yardımcı olur ve dünyanın herhangi bir yerinde onu bulmak zor değildir. Görevinize başlamak için herhangi bir yeri veya alanı seçebilirsiniz. Oyuncular, AirFighters'ı deneyimlemek için yolculuklarına başlamak için karada, denizde veya havada aksiyonla savaşmayı seçerler. Savaş bittikten ve muhteşem bir zafer kazandıktan sonra, skor tablolarına katılmak için sonuçları kamuoyuna açıklayın ve diğer oyuncuların değerlendirmesine izin verin.


Airfighters Pro apk hile


Oyundaki dövüşçüler size performans, özellikler ve yakıt kapasitesi gibi detaylarla gerçekçi bir deneyim yaşatacak. Gerçek bir pilot rolünü oynayacaksınız. Jetinizi kontrol etmenin yanı sıra, kalkış koşullarını düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda en iyi savaş hedeflerine ulaşmak için uçuş yollarını nasıl değiştireceğinizi ve bir uçağın kokpitinde nasıl uçacağınızı da öğreniyorsunuz. Düşey, daire içine alma, düz uçma gibi birçok uçan hareket var… Tüm düşman uçaklarını yok etmek için savaş mekaniklerini anlamalı, uçma şeklini değiştirmelisiniz.


Airfighters APK Son Sürüm indir


Hava Savaşçılarının çeşitliliğini tarif etmek için, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı uçak türleri hakkında konuşmamak imkansızdır. F-16 Falcon, F-14 Super Tomcat, F35B Lightning II gibi farklı uçak türlerini deneyimleyeceksiniz… Ortama bağlı olarak, oyuncuların en çok talep edilenleri karşılamak için uçağı seçtikleri dövüş modu. Bu oyunun dünyasında savaşırken bilge bir kişi olun. Oyuncu AirFighters'ın savaşı uzun süre kontrol edip edemeyeceği jet yakıtına bağlı olacaktır. Uçak her an çalışmayı durduracağı için, uçuş güzergahınızın yakıt yetersizliği değil, uygun olduğunu hesaplamalısınız. Oyuncuların havaalanlarında ve taşıyıcılarda yakıt ikmali yapmalarına izin verilir, ancak yakıt ikmali için mesafeyi zamanında ve zamanında nasıl ayarlayacağınızı bilmelisiniz.


AirFighters'ı İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Badminton League APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar