Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7] 1 Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7] 2 Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7] 3 Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7] 4 Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7] 5 Sushi Bar Para Hileli MOD APK [v2.7.7] 6

Sushi Bar Para Hileli MOD APK [2.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda bir patron restoran suşi taşıma bandı (Kaitenzushi) olacaksınız.


Sushi Bar 2.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Para harcandıkça artar.)
Eğer bir yemek uzmanıysanız, biraz Sushi'nin tadını çıkarmış olmalısınız; harika tat Japonya'dan geliyor, değil mi? Suşi'nin dünyanın en popüler Japon yemeklerinden biri olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Birçok yerde, suşi restoranları açıktır ve sık sık ziyaret eden birçok müşteriyle ilgilenmektedir. Bu yemeği beğendin mi? Hiç kendinizi geleneksel bir Japon yemek restoranına açmayı istediniz mi? Sushi Bar – oyun size dünya çapında restoran zincirinizi geliştirme fırsatı verir. Zengin olmak zor değil; sorun nerede zengin olunacağı ve nasıl zengin olunacağıdır! Birazdan Sushi Bar oyununu, nasıl oynandığını, nasıl çalıştığını ve quest serisini öğrenelim!


Sushi Bar v2.7.7 MOD APK


Sushi Bar oyununda, bir patron restoran suşi taşıma bandı (Kaitenzushi) olacaksınız. Ve elbette, bir işletme ve bir patronla, çok para kazanmak için restoranınızı geliştirmeniz ve genişletmeniz gerekir. Bu yüzden her şeyden önce, dönen bir konveyör bantlı suşi restoranının ne olduğunu anlamamız gerekiyor. Bir taşıma bandı üzerinde çeşitli yemekler hareket ederken, müşterilerin yiyeceklerini otomatik olarak alacağı bir restoran olduğunu bilebilirsiniz.


Sushi Bar Para Hilesi


Şefler konveyör bandında duracak; yemek yaparlar ve müşterilerin eğlenmesi için konveyör bandına koyarlar. İlk başta, restoranınız oldukça küçük ve itibarı yok gibi görünüyor. Bir şef kiralayarak ve suşi işlemek için gerekli malzemeleri satın alarak restoranı işletmeye alacaksınız. 


Sushi Bar Para Hilesi


Bazı müşteriler restoranı ziyaret edecek ve yemeğin tadını çıkaracak. Kazanç elde edeceksiniz. Daha fazla malzeme satın almak, koltuğunuzu genişletmek, daha fazla aşçı kiralamak ve kaliteyi artırmak için kullanın. Yavaş yavaş, restoran büyüdü, daha fazla müşteri çekti ve sadece Tokyo'da değil, diğer şehirlerde daha fazla restoran açabilirsiniz.


Sushi Bar Altın Hilesi


Restoran zincirinizi daha hızlı geliştirmeniz için birkaç ipucum var. En iyi şefleri işe alarak şefin pişirme hızını iyileştirmeye dikkat edin. Aynı zamanda, müşterilere hızlı bir şekilde yiyecek sağlamak için konveyör bandının hızını yükseltin. Çok fazla beklemelerine izin vermeyin çünkü kendilerini mutsuz hissedip ayrılabilirler. 


Sushi Bar Idle APK Android oyun club


Bekleme sürecinde onlara şarap temin edebilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Her konveyör bandı için 28 adede kadar koltuk vardır. Seviyeye ve yeterli paraya sahip olur olmaz, daha fazla müşteri kazanmak için pozisyonun kilidini açın. Aynı zamanda, suşi işleme malzemeleri satın almak için de servet biriktirmeniz gerekir. Seviye ne kadar yüksek olursa, tarif o kadar karmaşık olur ve o kadar fazla malzeme gerektirir.


Sushi Bar hile Apk Dayı


Restoran suşi sahibi rolünde elinizi deneme fırsatına sahip olacağınız rahat kontrole sahip bir mutfak simülatörü. Sushi Bar'daki çoğu benzer oyunda olduğu gibi, yalnızca küçük bir kuruma sahip olmaya başlamanız gerekir, ancak geliştikçe yalnızca ekipman satın alamaz, ek personel kiralayabilir ve yemek tarifleri ve yemek listesini genişletemezsiniz, aynı zamanda dünya çapında yeni restoranlar açabilirsiniz. . Basit kontroller ve şık poligonal grafikler oyuna özgünlük katacak ve genel resmi tamamlayacaktır.


Sushi Bar Apk indir


Sushi Bar, basit bir oyun mekaniği oyunudur ve oldukça yumuşak bir oynanışa sahiptir. İş tutkunuysanız veya Japon suşisine ilginiz varsa Sushi Bar sizi mutlu etmeyi vaat ediyor. Bu oyunu indirin ve dünya çapında suşi restoran zincirinizi geliştirmeye başlayın!


Sushi Bar Idle indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Trucks Off Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar