Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1] 1 Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1] 2 Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1] 3 Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1] 4 Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1] 5 Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.1] 6

Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [1.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayalinizdeki alışveriş merkezini inşa edin ve şimdiye kadarki en iyi alışveriş merkezi sahibi olun!


Shopping Mall 3D 1.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.
Shopping Mall 3D, geliştirici BREW GAMES'ten heyecan verici bir arcade oyunudur. Projeyi öğrenmesi son derece kolaydır, ancak daha az ilgi çekici değildir. Müşterilere en sevdikleri yemekleri teslim edecek ve ödüller alacak basit bir garson olarak oynamalısınız. Zamanla sıradan bir garsondan büyük bir alışveriş merkezinin sahibine dönüşebileceğiniz gerçeği. Yeni bölgelerin kilidini açın ve orada dükkanlar açın. 


Shopping Mall 3D v1.8.1 MOD APK


Yeni masalar satın alın, misafirlere yeni lezzetli yemekler ikram edin ve kahramanınızı geliştirin. Bu, insanlara yiyecekleri daha da hızlı ulaştırmanıza ve aynı zamanda kazancınızı artırmanıza olanak sağlayacaktır. Shopping Mall 3D'nin hikayesi büyük bir alışveriş merkezindeki küçük bir kafede başlıyor. Sen misafirlere yemek dağıtmak zorunda olan bir garsonsun. Çoğunlukla kahve ve çörek. Biri kahve ister, biri çörek ister. 


Shopping Mall 3D Para Hilesi


Yiyecekleri özel bir raftan alıp masalara dağıtmalısınız. Sipariş tamamlandığında, küçük bir ödül alacaksınız. Ziyaretçi sayısını artırmak ve karı artırmak için kahve dükkanında yeni masalar satın almak için bu miktarı ve zamanla biriktirin. Ayrıca daha fazla koşmanız gerekecek. İlk başta, yükseltme 50 dolara mal oluyor ki bu oldukça fazla. Tüm yerlerin kilidini tamamen açtığınızda, bir sonraki mağazaya geçin.


Shopping Mall 3D Altın Hilesi


İlk kafede gerekli tüm iyileştirmeleri yaptıktan sonra, alışveriş merkezinin yeni bölümlerine geçme zamanı. Bir fast food mağazası, kuyumcu, spor bölümü, elektronik mağazası, beyaz eşya mağazası ve çok daha fazlasını açabilirsiniz. Bir yer edinmek için paraya ve çok fazlasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca personel kiralamanız gerekiyor. Genel olarak, diğer departmanlardaki müşteri hizmetleri sistemi yaklaşık olarak aynıdır. Yalnızca çörek ve kahve yerine ziyaretçilere cep telefonları veya örneğin çocuk oyuncakları satabilirsiniz.


Shopping Mall 3D Hile Apk


Tüm oyun boyunca gidebilirsiniz. Sadece yavaş yavaş hareket edin, mağazaları tek tek geliştirin ve kesinlikle başarılı olacaksınız. Bazı kullanıcılar oyunu sadece bir günde bitirebildiler ancak bu kadar acele etmenize gerek yok. Projeden tamamen zevk almak için düşünceli ve ölçülü oynamak daha iyidir.


Shopping Mall 3D Apk indir


Shopping Mall 3D geliştiricileri, projeye karakterinizi geliştirmenize, onu daha hızlı ve daha çevik hale getirmenize olanak tanıyan bir pompalama sistemi uyguladılar. Spesifik olarak, karakter hızını artırabilir ve aynı anda taşıdığı yemek sayısını artırabilirsiniz. Ayrıca bir oyuncuyu pompalayarak tek elini değil iki elini de kullanabileceksiniz. Diğer bir işlevi ise kazancı artırmaktır. Burada her şey basit. Bu parametreyi ne kadar iyileştirirseniz, müşteri hizmetleri için o kadar çok para kazanırsınız.


Shopping Mall 3D indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Wild West Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar