Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G] 1 Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G] 2 Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G] 3 Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G] 4 Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G] 5 Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [v23.0.14G] 6

Kule Fethi - Tower Conquest Para Hileli MOD APK [23.0.14G] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Etrafınıza tüm güçlü kahramanları toplayıp düşmanları yenin.


Kule Fethi 23.0.14G APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Kule Fethi - Merhaba Hero, Idle Heroes, Clash of Clan,… Muhtemelen piyasada aşina olduğunuz isimler. Oyunun amacı, olabildiğince çok sayıda güçlü kahraman toplamak, ardından bir takım oluşturmak ve kopyasını çıkarmaktır. Uzun bir süre oynadıktan sonra, ancak zengin kahramanlar ve benzersiz becerilere sahip bir oyun bulmak istiyorsanız, kesinlikle "Kule Fethi", kendi arzularını yeniden yaşayacağınız zamanınız için bir oyun olacak. Bu tür bir strateji oyunuyla.


Kule Fethi v23.0.14G MOD APK


Her şeyden önce, oyunun nasıl oynanacağı konusunda, bu oyunun temel amacı, rakibi, özellikle düşmanın diğer kalesini yok etmek için mükemmel bir ordu bulmak ve geliştirmektir. Oyunu oynadığınızda, sonsuz dünyayı güzel animasyonlarla keşfedebilirsiniz. Kule Fethi oyununda diğer taktik oyunlarda olduğu gibi, her yeni dünyanın yeni bir düşmanının yanı sıra yeni bir düşmana sahip olacağı kesindir, gittikçe daha zor, bu dünyayı alt edebilecek güçlü bir ordu kurmanız için giderek daha emin olmanız gerekir.


Kule Fethi 23.0.14G Para Hile Apk


Ve düşmanı yenerek dünya servetinin bir kısmını ikiye katladığınızda, para, teçhizat kadar zor kazanacaksınız… O zaman bu faktörler ordunuzun gücünü artırmak için kullanılacaktır. Öyleyse sakin bir şekilde temeli atalım ve kendi tercihlerinize göre güçlü bir ordu kalesi inşa edelim. Dövüşe ek olarak, oyuncular arasındaki düşük gücü gösterecek, rakiplerinden kahramanları veya askeri inşaatçıları nasıl kullanacakları gibi bir şeyler öğrenecek oyuncular için turnuva turnuvalarına da katılabilirsiniz.


Kule Fethi APK Son sürüm indir


İkincisi, oyun karakter sisteminde, oyun verilerinde 5 ayrı veri fraksiyonu bulunur ve her fraksiyonda 70 karakter, kahraman ve benzersiz kale olacaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, kaleniz için temel oluşturmalı ve sonra onu geçmelisiniz. Çok sayıda kahraman ve kale ile, kalenizi ve kahramanlarınızı geliştirmek için birlikte çalışmanın birçok yolunu bulacaksınız. Bu, oyundaki zenginliği her oyuncunun kendine özgü bir vuruşa sahip olmasını sağlar. Ek olarak, oyun sistemi, kahramanları geliştirmenize ve yeni bir forma dönüşmesine izin vermenize olanak tanır. Bu strateji oyunlarında yaygındır, çünkü her kahraman yeni bir güce dönüşür ve saldırılar veya asistler artar. Yani her birinizin 5 kahraman seçeneği olacak. Bu binlerce farklı kombinasyona yol açar. Beklemeye değer. 


Kule Fethi APK 2022


Yukarıdaki faktörler sayesinde, bunun bir kısmının taktik oyun hayranları için bir oyun olduğuna sizi ikna etmiş olmalıyız. Ve aslında, kullanım tarafından derecelendirilen (5 üzerinden 4,5) bir oyundur. Bu yüzden çevrimdışı olarak kendi güçlü imparatorluğunuzu kurmak için bu oyunu indirmekten çekinmeyin. Oyunu oynarken iyi eğlenceler.


Kule Fethi İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rovercraft 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar