Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 1 Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 2 Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 3 Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 4 Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 5 Survive Hero Para Hileli MOD APK [v0.9.0] 6

Survive Hero Para Hileli MOD APK [0.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Derinlerde gömülü birçok heyecan verici aktivite ve hazineyi bulmak için piksel dünyasını keşfedin.


Survive Hero 0.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. Sınırsız Para Hilesi (Elmas, Madeni Para, Enerji vb.) – Düşüş yerine artış
  3. Saldırı Çarpanı
  4. Tanrı Modu

Lütfen bu destansı hayatta kalma oyunu Survive Hero'da kahramanlarımızın yaklaşan görevlerine katılın ve şimdiye kadar karşılaştığınız en zorlu hayatta kalma mücadelelerini üstlenin! Derinlerde gömülü birçok heyecan verici aktivite ve hazineyi bulmak için piksel dünyasını keşfedin. 


Survive Hero v0.9.0 MOD APK


Survive Hero piksel dünyası onu keşfetmenizi bekliyor. Devam ederken müstahkem kalenizi inşa etmenin ve onun için malzeme toplamanın keyfini çıkarın. Oyunun size sunduğu sayısız ilginç işçilik fırsatından en iyi şekilde yararlanın ve bunu mümkün olan en geniş ölçüde yapın. 


Survive Hero Para Hilesi


Başarınızı baltalamak için plan yapan kişilerle sürekli olarak canlandırıcı çatışmalara girebilirsiniz. Survive Hero'da en sevdiğiniz kahraman olarak oynayabilir ve daha zor canavarların olduğu yeni bir dünyada hayatta kalma maceralarında diğer oyunculara katılabilirsiniz. Bu daha sağlam ortamlar, ganimet ve eğlenceli işçilik seçenekleriyle dolup taşıyor.


Survive Hero Elmas Hilesi


Bu yeni dünya aynı zamanda yeni bir konuma sahiptir. Dünyanın her yerinden insanlarla oynayabilmek harika bir şey ve şimdi bunu sanal olarak yapabilirsiniz. Bu sayede oyunu oynarken daha iyi vakit geçireceksiniz. 


Survive Hero Enerji Hilesi


Uzak bir gelecekte, uzaylı sporlarla dolu bir göktaşı Dünya'nın yüzeyine çarpacak ve gezegendeki tüm yaşamı "Mutantlar" olarak bilinen vahşi canavarlara dönüştürecek. Mutantlar tarafından ele geçirildikten sonra, bazı insan hücreleri sporlarla başarılı bir şekilde kaynaşmıştı. 


Survive Hero Hile Apk


Bu insanlar arasındaki şiddetli savaşlar sırasında çeşitli silahlar kullanıldı. Bu kapasitede çalışan kişilere genellikle “Arındırıcılar” denir. Artık Mutant'ın korkuyla titremesinin zamanı geldi ve bir katliam çoktan başladı.


Survive Hero Apk indir


Bu haritanın temizliğini tamamlamak için sadece bir elinize ihtiyacınız var. Aynı anda on binlerce düşmana karşı savaşın. O aşağılık Derebeyi krallığından kov. Roguelike video oyunları bazı yeni beceriler ve cephanelik eklemeleri alıyor.


Survive Hero indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Shoot Challenge Basketball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar