Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23] 1 Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23] 2 Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23] 3 Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23] 4 Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23] 5 Oilman Para Hileli MOD APK [v1.19.23] 6

Oilman Para Hileli MOD APK [1.19.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kazmanızı yükseltin ve daha derine inmek için daha fazla kazın.


Oilman 1.19.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Kullanıldığında para artar.
  2. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Oilman - Oyunda ne kadar ilerler ve mineraller ve petrol alırsanız, bunları paraya çevirebilir ve kendinize daha iyi sondaj ve çıkarma aletleri satın alabilir ve hatta adalar için otomatik olarak yağları çıkaracak olan yağ çıkarma pompaları satın alabilirsiniz. bir idol olarak çok para kazanabilir. 


Oilman v1.19.23 MOD APK


Çoğu VOODOO oyunu gibi bu oyunun da göz alıcı grafiklerden vazgeçtiğini ancak oyunun sanat tasarımının her zaman olduğu gibi bu oyun stüdyosunun imzasını taşıdığını ve oyun alanının sade, güzel ve keyifli bir alan olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca heyecan verici ve eğlenceli bir oynanış sunarak oyunculara benzersiz ve benzersiz bir deneyim yaşatmayı başaran bu oyun stüdyosunun iyi oyunlarından biri de Oilman ve 1.000.000'dan fazla indirme ile oyuncular tarafından memnuniyetle karşılandı. 


Oilman Para Hilesi


Dünyanın her tarafından. Android Market, milyonlarca farklı oyuna ev sahipliği yapıyor ve bu oyunların sayısı her geçen gün artıyor. Bu, boş zamanınızı doldurmak için iyi bir oyun bulmayı çok zorlaştırır. Ancak Oilman gibi VOODOO oyunları, oynamaktan zevk almanızı ve boş zamanınızı doldurmanızı sağlayan çok basit ama eğlenceli oyunlardır.


Oilman Apk Dayı


Oilman oyununda geliştiriciler, sizi saatlerce eğlendirmek için bu oyun için ilginç bir hikaye de buldular. Madenci olarak, arama ve sondaj operasyonlarında farklı adalara gidip bu adalardan petrol ve mineral çıkarmak gibi bir göreviniz var. Ancak bu göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Sizi çabalarınızı iki katına çıkarmaya zorlayan birçok zorluk var. Elbette sıkılmamak için oyun içerisinde çeşitli aşamalar tasarlanmış ve oynanış deneyimini daha keyifli hale getirmiş.


Oilman Hile Apk


Basit oyun mekaniği ve eğlenceli seviyeleri sayesinde güvenle zaman öldürücü olarak adlandırılabilecek bağımlılık yapan bir arcade oyunu... Burada kendinizi bir kazma ile silahlandırmanız ve petrol sahalarını aramanız gerekiyor. Böylece, bölgeleri kazmaya başlayacak, maden yatakları aramaya başlayacaksınız ve bulduklarınız için oyun parası alabilirsiniz.


Oilman Apk Son Sürüm


Bu oyun projesi, internet bağlantısı olmadan bile, nerede ve ne zaman olursa olsun, boş zamanınızı ilginç bir şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır. Hoş bir görsel stil, klasik bir tıklamadaki gibi rahat kontroller, ilginç bir eğlence ve birçok ilginç seviye sizi bekliyor. Petrole ek olarak, dünyanın derinliklerinde hazineler bulabilir, yavaş yavaş yerin etrafında hareket edebilir, giderek daha fazla oyun parası kazanabilir ve hatta gerçek bir milyoner olabilirsiniz


Oilman indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World War 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar