Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 1 Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 2 Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 3 Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 4 Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 5 Real Boxing Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 6

Real Boxing Para Hileli MOD APK [2.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yumruğunuza güveniyorsanız size harika bir boks oyunu.


Real Boxing 2.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. VIP Kilidi Açıldı
İnsanların sağlıklı yaşaması için olmazsa olmazlarda, fitness faktörü en önemli faktördür, insanlar önemini fark etmiş ve egzersizler oluşturmaya çalışmışlardır, oyunlar geliştirmek fiziksel olan fiziksel gücün gelişimini uyarır. Bugün, yeni sporlar doğuyor ve güçlü yanlarını destekliyor. Çoğu insan keyif veren sporlara dikkat eder ama önemli olan o oyuna katılmanın etkinliğidir. Dünya giderek daha hızlı büyüyor, küçükten büyüğe sorunlar ortaya çıkıyor ve insanların başını belaya sokuyor. Bu nedenle spor, alışveriş, oyunlar, birbirini takip eden birçok çalışma saatinden sonra her zaman rahatlık ve rahatlama getirme seçenekleridir. Aslında spor her zaman insanların sağlıklı olması ve insanları temiz hava soluması için bir köprüdür.


Real Boxing v2.9.0 MOD APK


Buradaki sorun, can sıkıntısının bizi fazla çaba harcamadan yavaş yavaş öldürmesidir. İçerik odaklı oyunları oyunculara getirmek söz konusu olduğunda, birçok oyun yayıncısının başı dertte. Pek çok konu araştırıldı ancak spor temaları kullanıcılar tarafından her zaman seviliyor ve oynamak için çok zaman harcıyor. Spor oyunları her zaman şiddet içeren oyunlardan farklı bir çekiciliğe sahiptir, birbirlerini öldürürler. Spor oyunlarının birçok futbol oyunu, satranç oyunu, satranç oyunu ve boks oyunu vardır. Bu tür hakkında Real Boxing ismi ünlü oyun şirketi Vivid Games SA tarafından yayınlanmaktadır.


Real Boxing apk PARA hilesi


Game Boxing'in her zaman, birçok farklı avantajı nedeniyle kırılması zor olan kendi karizması vardır. Çoğu kullanıcı spor sever ve Boks hakkında bilgilidir. Gerçek zamanlı bir simülasyon oyunu yaşamak ister misiniz? Ardından “Real Boxing” dünyasına katılın, burada size gerçeküstü bir oyun modu sağlanacak. Boksörlerin jestleri ve hareketlerinin tümü keskin bir şekilde tarif edilir, özellikle de her yumruk için düşen çene etkisi. Görkemli ve güçlü dolu bir boksör kariyerine başlamak, oyuncunun görünüş seçimi, karakterin karakteridir. Oyun, hangi karakterlerin de pozitif enerjiyle dolu olduğuna bakarak etkileyici açıklayıcı görüntülere sahip bir kutu dövüş sanatçısı sunuyor. En sevdiğiniz karakterin üzerine tıklamanız ve sistemin sizinle savaşacak karakteri atamasını beklemeniz yeterli. Çoğu boksör aynı deneyime sahiptir. Kazanmak istiyorsanız, hareketi rakibin zaman içinde kaçma yolunun gözlemiyle nasıl birleştireceğinizi bilmelisiniz.


Real Boxing VIP Hilesi


Oyuncuların sadece bir dizi çelik yumruk kullanmaları ve rakipleri tamamen alt etmek için özel nakavt kombinasyonları oluşturmak için doğru zamanı seçmeleri gerekiyor. Sistem ayrıca bazı dövüş sanatları türlerini de gösterecek, ancak bazı türler kilitlenecek. Hak ettiğiniz ödülleri almak için temel seviyeleri kazanmanız gerekir. Sahip olacağınız ödüller arasında, sevdiğiniz dövüş sanatları türlerini biriktirmek ve kilidini açmak için para kazanılacak. Rakipleriniz dünyanın dört bir yanından oyuncular, hepsinin Boks patronu olma arzusu var. Yenilmek istemiyorsanız, özel teknikler donatın, dövüş sanatçısı olma fırsatını yakalayın, güçlü rakiplerin önünde geri çekilmeyin. Buna ek olarak, oyuncular kabul ederlerse, hazırlıklı olurlar ve savaşırlarsa diğer dövüşçülere de meydan okuyabilirler.


Real Boxing Hile apk


Oyun aynı zamanda farklı saç stillerine sahip karakterlere, gelip almanızı bekleyen rengarenk eldivenlere de sahip. Özel sezonlarda, sistem genellikle içinizdeki mücadele ruhunu harekete geçirmek için harika eşyalar ve hediyeler sunar. Sıralamada en yüksek puana sahip oyuncu olmak ister misiniz? 


Real Boxing apk indir


Acele edin ve meydan okuyun. Bir Boks maçında eşit derecede önemli olan profesyonel boks eldivenleridir. Oyuncular, madeni para, deneyim toplayarak kilidini açabilir ve sahip olabilir. Bu eldivenler hızlanmanıza, gücünüzü artırmanıza, rakiplerinizden gelen güçlü çatışmalardan sizi korumanıza ve maçlarda özgüven kazanmanıza yardımcı olabilir. Grafikler açısından oyun, detayından dolayı sizi şaşırtabilir. Her kontur, boksörlerin yüz hareketleri, doğru çizgiler ve teknikler oldukça net bir şekilde simüle edilir.


Real Boxing İndir (MOD, Sınırsız Para / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Antistress - Rahatlama oyuncakları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar