Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01] 1 Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01] 2 Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01] 3 Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01] 4 Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01] 5 Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [v22.01.01] 6

Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Full MOD APK [22.01.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir simulatörden daha fazlası. Uçak oyunları arasından en gerçekçi grafiklere sahip olan oyun olarak bilinmektedir.


Infinite Flight - Uçuş Simulatörü 22.01.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bu oyundaki her şeyin kilidi açıldı

Infinite Flight - Uçuş Simulatörü, güzel manzaralar ve çarpıcı grafiklerle çok gerçekçi ve güzel bir oyun. Bu oyunun geliştiricilerinin size farklı havacılıkta pilot olmanız için sunacakları biraz var . Dünyanın diğer ülkelerine uçun ve size verilen görevleri yerine getirin. Her zaman ve kısa zamanda ulaşımınızı büyük bir uçaktan hızlı bir uçak ile değiştirebilirsiniz . Oyundaki havaalanları birebir kopya oldukları için dakika detayına mükemmel bir şekilde uyuyor. Hava koşullarını kalıcı olarak değiştirmek, android cihazlarda güzel simülatörlerin tüm sevgilerini kazanacaktır.


Infinite Flight - Uçuş Simulatörü v22.01.01 MOD APK


Bir yolcu uçağına pilotluk yapmanın nasıl bir şey olduğunu hissedin. Pilotun yerine git. Uçun ve inin Çeşitli ülkelerin uçaklarında, havalimanlarında, iniş yerlerinde ve uçuş barlarında bekleyen ve detaylandırılan yaklaşık 27 güzel insan var. Artı, öğretimi geçebilir, ağırlığa ve hatta hava koşullarına bakabilirsiniz. Uçağınızı otomatik pilota koyun veya tarifler yapın. Mısır ve diğer uçaklar için yıkıcı uçun.


Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Hile Apk 


Infinite Flight Simulator gerçekçi bir uçak simülatörü oyunudur. Onu sınırsız kılan en büyük özellik, gerçekten profesyonel olan havacılık oyunlarından pek çok kişinin ilgisini çekeceğini düşündüğüm diğer benzer oyunlardan uçuş simülatörü oyunu. Detaylar iyi ve grafikler çok kaliteli. Oyuna ilk başladığınızda uçağı kontrol etmekte zorlansanız bile, bir şeyler öğrenmeye çabaladıktan sonra onu nasıl öğreneceğinizi gerçekten öğreniyorsunuz. Sonsuz uçuş simülatörü ile dünyanın en ünlü bölgelerine gidersiniz. Elbette tahmin edebileceğiniz gibi amacınız uçağı sağlıklı hale getirmek ve hedefine ulaştırmak.


Infinite Flight APK Pro 2022


Oyun normal şekilde gelişmiyor. Her zaman yeni maceralar hakkında konuşabiliriz . Ayrıca kullanacağınız çok sayıda uçak var. Özellikle uçağın kokpit kamerasıyla oynarken gerçek bir uçağı kontrol ediyormuşsunuz hissine yaklaşabilirsiniz. Bu nedenle, bu oyunun bağımlılık yaptığını da bilmelisiniz. İyi vakit geçireceğiniz ve uçaklarla ilgili bilgiler öğreneceğiniz bu oyunda iyi eğlenceler dilerim.


Infinite Flight Apk Son Sürüm


Uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız, Android platformundaki popüler geliştiricilerden biri olan Infinite Flight LLC stüdyosunu denemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Oyun içerisinde yaşanan genel zorluklardan dolayı kontrolünü sağladığınız uçak ile uçuşları tamamlamayı ve istediğiniz havalimanına inmeyi hedefliyorsunuz. Bu nedenle Mod Apk, tüm uçakların ve parçaların kullanıma açık olduğu anlamına gelir.


Infinite Flight indir


Oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir ve binlerce kilometre uçabilirsiniz. Uzun uçuşlar, gerçek marka uçaklar - modeller, detaylı kokpit görünümleri ve dahası sizleri bekliyor. Infinite Flight Simulator'ın mevcut sürümünde oyun içi harita ayarlamaları yapıldı. Grafikler 3B ve ses kalitesi iyi. Kontroller, sensör ve kumanda kolu mantığı ile sağlanır 


Infinite Flight - Uçuş Simulatörü indir (MOD, Tümünün Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Case Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar