Dream Hospital Para Hileli MOD APK [v2.2.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dream Hospital Para Hileli MOD APK [v2.2.22] 1 Dream Hospital Para Hileli MOD APK [v2.2.22] 2 Dream Hospital Para Hileli MOD APK [v2.2.22] 3 Dream Hospital Para Hileli MOD APK [v2.2.22] 4

Dream Hospital Para Hileli MOD APK [2.2.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size birçok yönüyle ilgilenmeniz gereken zorlu bir hastane devralma rolü sunuyor.


Dream Hospital 2.2.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kristal hilesi. Kristalleri almak için mağazaya gitmeniz ve herhangi bir ürünü (örneğin bitki çayı) satın almanız, ardından teslimatını hızlandırmanız gerekir;
  2. Para Hilesi. Madeni para sayısının yanındaki artı işaretine tıklayarak kristallerle jeton satın alınabilir.

Dream Hospital, hastaneyi tamamen mütevazi bir ölçekte gözlemleyip bir geliştirme hastanesine dönüştüreceğiniz oyundur. Normal çalışmasını sürdürmek ve daha fazla para kazanmak için ona çeşitli işlev odaları ekleyeceksiniz. Aynı zamanda, bazı acil sorunlarla da zamanında ilgilenmeniz gerekecektir.


Dream Hospital v2.2.22 MOD APK


Dream Hospital'a başladığınızda, gözlerinizin önünde bir hastanenin belirdiğini görecek ve devralan siz olacaksınız. Görkemli bir alana sahip, ancak bazı gerekli odalardan yoksun, bu nedenle işiniz, daha fazla hastanın muayeneye gelebilmesi için daha fazla etkinlik odası inşa etmektir. Ayrıca memnuniyet endeksi de hastanenizin kalite seviyesini yansıttığı için göz önünde bulundurmanız gereken bir faktördür.


Dream Hospital Para Hilesi


Hastanenizin içini ve tabii ki her hastanın belirli bir operasyonu tamamladığında memnuniyet derecesini hızlı bir şekilde göreceksiniz. Aynı zamanda acil istekler de dahil olmak üzere ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken bu oyunun içindeki binaları ve diğer hastaları önemseyeceksiniz. Ayrıca estetik ve rahat arama sağlamak için hastane içindeki fonksiyon odalarının yapımına da siz karar vereceksiniz.


Dream Hospital Kristal Hilesi


Dream Hospital'ı deneyimlediğinizde, teşhis odasında bir hasta göreceksiniz ve işlemin tamamlanması için geçen süreyi göreceksiniz. Böylece gördüğünüz duruma göre bu süreci hızlandırabileceksiniz. 


Dream Hospital Elmas Hilesi


Hastanenize gelen her hastanın, keşfedilmek isteyen belirli bir miktar ücret ödemesi gerekir ve bu aynı zamanda hastaneyi geliştirmenize ve yeni binalar inşa etmenize yardımcı olan bir kaynaktır.


Dream Hospital Hile Apk


Herhangi bir oyuncunun hastane katında sıklıkla görülen hijyen faktörüne dikkat etmesi gerekir. Aynı zamanda, hastaneye gelenlerin yerdeki kirli şeylere basmaktan rahatsızlık duymaması için temizlikçi tutacaksınız. Ayrıca sayılarının arttığını da göreceksiniz ve hasta memnuniyetinin azaldığını gördüğünüzde bu sorunları çözmenin bir yolunu bulmanız gerekecek.


Dream Hospital Apk indir


Oyuncular Dream Hospital'da birçok farklı görev bulacaklar ve elbette görevin yerine getirilmesi önemli ve bu oyunun bir parçası. Diğer oyunlar gibi, getirdiği ödüller, deneyim, bazı elmaslar ve altın paralar gibi çekicidir. Deneyim, seviye atlamanıza ve daha fazla oda inşa etmenize ve hastanenize gelen birçok hastanın sorununu çözmenize yardımcı olacaktır.


Dream Hospital Apk Dayı


Düzenli muayenelerin yanı sıra, siren sembollü bazı acil durumlar da bulabilirsiniz. Bu yüzden tamamlamanız gerekecek ve bunlardan biri gerekli ilaçları satın almak için başka bir eczaneye gitmenizi gerektiriyor.


Dream Hospital indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Evolution of Species 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar