School Days Para Hileli MOD APK [v1.242]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
School Days Para Hileli MOD APK [v1.242] 1 School Days Para Hileli MOD APK [v1.242] 2 School Days Para Hileli MOD APK [v1.242] 3 School Days Para Hileli MOD APK [v1.242] 4 School Days Para Hileli MOD APK [v1.242] 5 School Days Para Hileli MOD APK [v1.242] 6

School Days Para Hileli MOD APK [1.242] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sınıftaki en popüler çocuğun maceraları sizi bekliyor.


School Days 1.242 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla satmak için tüm özelliklerin kilidini açıldı.
Simülasyon oyunu türü, oyunculara belirli bir alanda bilgi veya deneyim kazandırmak için her zaman doğru seçimdir. Bu nedenle, bu türün oynanışı zengin ve etkileyicidir ve oyuncuların kendilerine uygun oyunları bulmaları için her zaman birçok farklı seçenek vardır. Bu makale , tüm Batı okul kültürlerinin bir simülasyonu olan School Days tanıtacak , ancak oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için farklı bir bakış açısıyla. Dahası, oyun, oyunculara simülasyon türüne yeni unsurlar getirmek, oyunu daha zengin ve daha cazip hale getirmek için gerçek zamanı kullanacak. Batının okul hayatını yaşamak istiyorsanız School Days mükemmel bir oyun olacak ve birçok sürpriz içerecek.


School Days v1.242 MOD APK


Okul, birçok kişinin hapishane olarak düşündüğü bir yerdir, ancak oyuncu tüm unsurlarından nasıl yararlanacağını biliyorsa eğlenceli ve eğlencelidir. Okul Günlerine gelen oyuncular, okul hayatını deneyimleyecekleri normal bir öğrenci olacaklar. Oyun, oyuncuların görevleri ilerletmek veya tamamlamak için hareket ettikleri ve etkileşimde bulundukları etkileşimli ve eğlenceli bir oyun sunar. Ayrıca, oyun gerçek zamanlı oyun içi öğeleri kullanır ve her gün bir öğrencinin tüm temel süreçlerini uygular. Ayrıca, oyuncular okuldaki çekici içeriğin tadını çıkaracak, diğer karakterlerle etkileşime girecek ve kendilerinin belirlediği tüm görevleri tamamlayacaklar.


School Days 1.242 Para Hile Apk


School Days etkileşimli bir dünyaya sahiptir ve oyuncunun deneyimini daha gerçekçi kılmak için canlı bir şekilde inşa edilmiştir. Ana karakter aracılığıyla oyuncu, okul hayatı da dahil olmak üzere Batı kültürlerine erişebilir. Yol boyunca görünen tüm karakterler etkileşimlidir ve her birinin benzersiz kişilikleri vardır, bu da şehri daha canlı kılar. Ayrıca oyuncular ilgilendikleri karakterlerle arkadaşlık kurabilir ve onlarla ilişki kurabilirler. Gelecekte, oyuncular arkadaşlarıyla birçok grup görevi gerçekleştirebilir, böylece eğlenceli ve unutulmaz anlar yaratabilir.


School Days Türkçe APK


Oyundaki tüm karakterler veya durumlar etkileşimli ve canlıdır, oyuncuların deneyimlemesi için gerçek bir okul ortamı yaratır. Dahası, karakter etkileşimleri, görevler ve gelecekteki etkileşimler dahil olmak üzere çeşitli sonuçlara yol açacaktır. Önemli karakterler için ayrıca sevgi sistemi de vardır ve oyunculara her nesneye olan sevgi düzeyine bağlı olarak farklı sonuçlar verir. Oyuncunun her bir kişi üzerinde olumlu sonuçları varsa, oyun, oyuncuların okul hayatında daha hızlı ilerlemesi için birçok çekici faktör olarak görünecektir.


School Days Full Apk


School Days, oyuncuların birçok farklı stilde okul hayatının tadını çıkarabilecekleri sezgisel bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, zorba, inek ve göze çarpan karakterler gibi olmak istedikleri kişi olabilir. Oyuncunun yönüne bağlı olarak ve oyunun birçok farklı seçeneği olacaktır. Çevre ile etkileşim, oyunun eylemleri ve kontrol mekanizmaları aracılığıyla olacaktır. Oyun arayüzü kullanıcı dostu ve özelleştirmesi kolaydır, kullanıcılara etraflarındaki her şeyle etkileşimde bulunmaları için daha fazla seçenek sunar. Dahası, oyun, oyunculara okulda sıkça görülen kavgalar hakkında fikir veren temel ve mizahi bir dövüş sistemi sunacak.


School Days Hile Apk


Okul Günlerinin görev sistemleri, ortak okul ödevleri veya projeleri olarak görülüyor ve hepsi herhangi bir sıraya uymuyor. Yani, oyuncular istedikleri herhangi bir görevi seçip atabilirler, hatta arkadaşlarını daha fazla ödül için bu görevlere katılmaya davet edebilirler. Görevden elde edilen ödül, oyuncuların okul hayatına devam etmeleri ve hatta etrafındakilerin ilişkileriyle ilgili başka birçok sonuç getirmeleri için bir motivasyondur. Ayrıca, okulun görevleri, oyuncuların birçok çekici unvana ilerlemelerine yardımcı olacak ve oyuncunun seçtiği yola bağlı olacaktır.


School Days APK Son Sürüm indir


School Days, okulu hayata geçirmek için farklı ırklarla birleştirilmiş Batılı kimliklere sahip karakterlerin yer aldığı güzel ve canlı el yapımı grafiklere sahiptir. Dahası, oyunun grafikleri, yol boyunca birçok insan ve aktivite ile canlı bir dünya inşa edecek. Okul Günleri'nin oynanışı anahtar değil, canlı ve gerçekçi grafikleri, oyunculara tipik Batı okulu deneyimini yaşatıyor. Tipik Batı okullarının okul hayatını deneyimlemek istiyorsanız, ancak yurtdışında okumak için şartlara sahip değilseniz, bu oyun bir seçenek olacaktır. Zengin bir okul hayatı yaratmak için destekleyici karakterlerle birlikte zengin bir ortam ve dünya inşa edecek. Ayrıca, oyun, oyuncuların birçok farklı perspektiften okul hayatından zevk almaları için birçok olağanüstü okul etkinliği ve diğer birçok fırsatı da beraberinde getirecek.


School Days İndirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Crash Bandicoot Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar