Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076] 1 Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076] 2 Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076] 3 Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076] 4 Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076] 5 Idle Frontier Para Hileli MOD APK [v1.076] 6

Idle Frontier Para Hileli MOD APK [1.076] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni şehirler keşfetmek, imparatorluğunuzu inşa etmek isteyenlere özel...


Idle Frontier 1.076 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Anti Hile
  2. Para Hilesi
  3. Yükseltme Kartı maliyeti 1
  4. Yükseltme Maliyeti 0
Komple bir ev inşa etmek zordur, ancak size hatırı sayılır bir kasaba inşa etme görevi verirseniz, bunu yapabilir misiniz? Bu gerçekten kolay değil, çünkü durumda akıllı sabır ve yaratıcılık gibi birçok farklı zorluk getirecek. Tüm bu nitelikler Idle Frontier Tap Town Tycoon aracılığıyla uygulanacak . Oyun yayıncısı Kongregate, son derece başarılı bir simülasyon ürünü yarattı ve dünyanın her yerinden birçok oyuncudan övgü aldı. Bu ürünle, oyun diğer boştaki ürünlerle aynı iken son derece yeni içeriğe getirileceksiniz. Bu, onu doğal özelliklere garip şeyler getiren büyüleyici bir özellik yapan şeydir. 


Idle Frontier v1.076 MOD APK


Idle Frontier Tap Town Tycoon yapımcı Kongregate'den geldi, bu yüzden oyunlarının basit bir tasarımını miras aldı. Görebiliyorsunuz, görebiliyorsunuz, bu oyun çok güzel grafiklere sahip ve bir çocuk çizgi filmini andırıyor. Sadece basit 2D grafiklerle sıra dışı, çekici düğümlerle birlikte harika bir hikaye anlattı. Yayıncı ayrıca, farklı seviyelerde oyuncularla anlaşılması kolay ve erişilebilir oyunlarla gündelik oyunların lansmanında uzmanlaşmış bir yapımcı olarak kendini öne sürdü. Oyundaki manzara da basittir ve aile dostu parlak renklerle tasarlanmıştır. Tüm sınıftaki çoğu oyuncu, herhangi bir engel olmadan eğlenebilir.


Idle Frontier 1.076 Para Hile Apk


Oyuna katılırken, kolayca kontrol edebilmek için sadece birkaç işlem yapmanız gerekecek. Tek parmağınızla bile oyundaki her şeyin istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Oyundaki her şey oyuncuların düşünmesini gerektiriyor; Aksiyon oyunları gibi karmaşık becerileri kontrol etmek için parmakları kullanma konusunda ustaca bir tekniğe sahip olmalarına ihtiyacım yok. Idle Frontier: Tap Town Tycoon'da Oyuncular, aynı türden birçok oyun ürününün başlangıcında ortalama bir çiftlik sahibi rolünü oynayacak. İlk başta, sınırlı miktarda kaynak ve gelire sahip küçük bir alanı yönetmenize izin verilecek. Ancak, akıllıca yatırım yapmanın yanı sıra çok çalışırsanız, her şey doğru şekilde büyümeye başlayacak ve yakında bölgede zengin bir insan olacaksınız.


Idle Frontier 1.076 Altın Hile Apk


Ama bu oyunun amacının ne olduğunu anlıyor musun? Amacı, bütün bir kasabayı yöneten patron olmanız gerekmesidir. Dolayısıyla, hesabınızda büyük miktarda para kazanmak için işletmenizin olabildiğince hızlı büyümesi gerekecektir. Kendiniz için faydalı kaynaklar ve kaynaklar bulmak için sürekli kayıt yaparak, yakında yeni şehirleri keşfetmek, imparatorluğunuzu inşa etmek ve boşta kalan sınırı yerleştirmek için önemli miktarda varlığa sahip olacaksınız! Zengin olmak istediğiniz sürece, kendiniz için her şeyin sınırsız büyümesine izin verilir, oyun yine de tatmin olur. Her zaman yeni tavanlara, yeni kriterlere sahiptir, böylece deneyebilir ve başarabilirsiniz.


Idle Frontier Hile Apk


Kariyerinizdeki ilk görev, Amerika Birleşik Devletleri'nin Batı kısmına taşınmaktır. İlk adımlarda size yardımcı olacak pek çok insan olacak. Sizi madenlere yönlendirecekler ve orada değerli kaynakları aramak için çalışacaklar. Aramanın derinliklerine inmek ve para karşılığında satmak için ekrana tekrar tekrar dokunmanız gerekecek. İşler biraz daha iyiye gitmeye başladığında, bir çiftliğe yatırmanız gereken parayı kullanın. Orada, işletmenizin daha sorunsuz yürümesi için daha fazla çalışan işe alın. 


Idle Frontier APK indir 2021


Hızla altın kazacak ve satışlarını optimize etmek için en iyi teknikleri kullanacaklar. İşçilere yemek yemeleri için yatırım yaptıktan sonra, kontrol etmenize veya başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan her şey çalışmaya başlayacaktır. Siz özgürken ve pazarı keşfederken size otomatik olarak yardımcı olacaklar. Madenleri ve zenginlikleri olan gerçekten ucuz işçiler olan kasabaları bulmaya çalışın. Ona yatırım yapacaksın ve çabuk zengin olacaksın; sonunda zengin bir ülkeye sahip olacaksın.


Idle Frontier Tap Town Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun TOP SEED Tennis APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar