Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 1 Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 2 Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 3 Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 4 Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 5 Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.1] 6

Trash Truck Simulator Para Hileli MOD APK [1.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Değişik bir oyun denemek istiyorsanız Çöp Kamyonu Simülatörü tam size göre.


Trash Truck Simulator 1.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Trash Truck Simulator, aynı türdeki oyunlardan çok daha fazla benzersiz ve eğlenceli bir durum yaratır. Oyuna gelen oyuncular, insanların her zaman kaçınmaya çalıştığı çöp kamyonu şoförü rolünü oynayacak. Aslında bu, herkes için temiz bir çevre sağladığında gerçekten asil bir meslektir. Çöp dolu bir şehirde yaşayabilir misin? Değilse, çöp kamyonu şoförü olarak çalışmayı deneyin; farklı bir deneyim getirebilir.


Trash Truck Simulator v1.6.1 MOD APK


Boş zamanlarınızda harika bir şehirde vakit geçirebilirsiniz. Çöp Kamyonu Simülatörü ile oyuncular her yere çöp taşımak için kullanılan bir kamyonu kontrol edebilecekler. Bu oyunun avantajı, gerçek israfa çok fazla maruz kalmanıza gerek kalmayacak, ancak yine de benzersiz bir sürecin tadını çıkaracaksınız. Kamyonunuza binebilir ve bütün gün şehri dolaşıp bir şeyleri temizleyebilirsiniz. Program, zaman çizelgesinde önceden belirlenecek ve sadece onu takip etmeniz gerekiyor.


Trash Truck Simulator Para Hilesi


Trash Truck Simulator basit bir görev sistemine sahip olacak. Aslında, anlaşılmasını kolaylaştırmak için bu basit bir kamyon sürüş simülatörüdür. Mevcut görevi her tamamladığınızda yeni bir görev görünecektir. Çöp toplamak için oyuncuyu şehrin her köşesine yönlendirecektir. Görevi mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirmek için kamyonu ustaca kontrol etmeyi ve sokakların ve konumların yerini ezberlemeyi öğrenmelisiniz. Kafanız ne kadar karışırsa, görevi tamamlamak o kadar fazla zaman alacaktır.


Trash Truck Simulator Hile Apk


Zayıf cihazlar kullanan oyuncular için Trash Truck Simulator mükemmel bir seçimdir. Çok "ileri teknoloji" olmayan bir tür görsel efektle yapılmış. Açık olmak gerekirse, on yıl önce oluşturulan öykünücülerle aynı. Ancak telefonda oynamak için bu da belirtilmesi gereken bir avantaj. Hafif kapasitesi sayesinde indirebilir ve her yerde çevrimdışı oynayabilirsiniz.


Trash Truck Simulator Apk indir


Oyunun tasarımını hafife almayın ve hala 2021'deki bir oyun için temel standartları karşılıyor. Oyunun tasarımı çok güzel olmasa da yine de farklı nesneleri net bir şekilde tanıyabiliyorsunuz. Kontrol ettiğiniz çöp kamyonu modern fizik kurallarına uygun şekilde çalışmaktadır. Ve kontrol işlemi de oldukça karmaşık, neredeyse gerçek bir kamyon gibi. Oyunun konsolu çeşitlidir ve oyuncuların kendilerine uygun bir kontrol yöntemi seçmelerine olanak tanır. Düğmeler, eğim, kaydırıcılar veya direksiyon simidi çalışıyor.


Trash Truck Simulator Apk Son Sürüm


Mevcut tüm oyunlar gibi, oyunun da belirli bir amacı olması gerekir. Çöp Kamyonu Simülatörü, oyuncuların çöp kamyonlarını birçok etkileyici değişiklikle yükseltmelerine olanak tanır. İlk aşamalar muhtemelen hala çevre koruma ekibini simgeleyen tanıdık yeşil kamyon olacak. Ancak çöpü toplayıp yakma fırınına getirdiğinizde para otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. İşin garibi, çöp senin kendi paran. Ne kadar çok çöp toplanır ve işlenirse o kadar zengin olursunuz.


Trash Truck Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Konuşan Tom Altın Peşinde 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar