VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 1 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 2 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 3 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 4 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 5 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 6 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK indir [v0.9.1] 7

VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [0.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Lada VAZ sizi bekliyor!


VAZ Crash Test Simulator 2 0.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız

Tehlikeli araba sürmeyi veya Rus arabalarının ve yerli otomobil endüstrisinin olduğu oyunları sever misiniz? O zaman bu oyun tam size göre! İşte VAZ Crash Test Simulator 2 araba çarpışma testi simülatörünün yeni bir çarpışma testi. VAZ Crash Test Simulator 2'de, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok sürüş modu ve çarpışma testi var.


VAZ Crash Test Simulator 2 v0.9.1 MOD APK


VAZ Crash Test Simulator 2, son oyun olan BeamCrash'in devamı niteliğindedir. Çarpışma testi modunu seçebilir ve arabanıza gerçek bir test uygulayabilirsiniz ya da ücretsiz çarpışma testi modunu seçebilir ve arabanızı çeşitli engeller ve zorluklarla dolu geniş bir alanda sürerek arabayı çeşitli şekillerde yok edebilirsiniz. Arabanız için bir çarpışma testi ve diğer testler düzenleyin veya sadece sürüşün tadını çıkarın.


VAZ Crash Test Simulator 2 Para Hilesi


Bu aynı çarpışma, yıkım, arazi, yokuş tırmanma, akrobasi oyunu. Kum havuzunda, basınç altındaki bir arabayı ezebilir veya mega rampadan inerek duvara çarpabilirsiniz. Güzel ve stilize edilmiş grafiklere, gerçekçi araba imha fiziğine sahip bir oyun. VAZ 2109 çarpışma testi simülatörü, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok sürüş modu ve çarpışma testi sunar.


VAZ Crash Test Simulator 2 Altın Hilesi


Çarpışma testi modunu seçebilir ve arabanız için gerçek testler yapabilirsiniz veya ücretsiz çarpışma testi modunu seçebilir ve arabanızı çeşitli engeller ve zorluklarla dolu geniş bir alanda sürerek arabayı çeşitli şekillerde yok edebilirsiniz. Bir araba kazası ve diğer testler düzenleyin veya sadece sürüşün keyfini çıkarın.


VAZ Crash Test Simulator 2 Hile Apk


VAZ 2109'u özelleştirin, onları sizin ve parkurunuz için daha uygun hale getirin. Simülatörü sık sık güncellerim ve neredeyse her zaman geri bildirimlerinize ve yorumlarınıza yanıt veririm ve herhangi bir öneriniz varsa onları görmekten memnuniyet duyarım, oyunlarım tam olarak oluşturulur görüş ve önerilerinize göre.


VAZ Crash Test Simulator 2 Apk indir


VAZ 2109 çarpışma testi simülatörü, yeni bir araba hasar sistemi ve yeni konumlar sunar. Bu hem bir Rus simülatörü hem de bir sürüş simülatörü olan süper VAZ'dır. Grafikler, Grant, yola yeterince güzellik katın! Araba kullanan gerçek bir yarışçı gibi hissedin. Bu, Rusya'da sürüş yapan, şehirde ve Rusya yollarında sürüş yapan bir 3D sürücüdür. Genel olarak, hadi Rus sürücüye binelim, gerçek bir VAZ kullanalım ve bu arabanın çarpışma testine gidelim!


VAZ Crash Test Simulator 2 Araba Hilesi


VAZ Crash Test Simulator 2 ile tanıştığımdan beri oynuyorum, bu uygulamanın bana çok fazla neşe getirmesine çok minnettarım ve şimdi Google'da Android için çok iyi. Bu uygulama yüksek derecede serbestliğe sahiptir ve boş olduğunuzda kullanıma çok uygundur. Oldukça oynanabilir ve satın alınması tavsiye edilir.


VAZ Crash Test Simulator 2 indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Last Guy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar