Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19] 1 Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19] 2 Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19] 3 Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19] 4 Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19] 5 Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [v2.10.19] 6

Moon Pioneer Reklamsız Hileli MOD APK [2.10.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Petrol toplayın, fabrikalar inşa edin ve tüm evreni keşfedin!


Moon Pioneer 2.10.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Birçok gündelik oyun genellikle keşif ve inşaat konusunu seçer. Bu oyunlardaki heyecanın özü, yaşadığımız macerayı fethetme hissidir. Yavaş yavaş gerçek bir imparatorluk yaratmak için toplayın, kendinizi inşa edin, sürekli olarak birçok farklı şey yapın, hem insan hem de zenginlik olarak hem nicelik hem de nitelik olarak artırın. Tüm çabalarınızın bir süre sonra sonuç verdiğini görme fırsatına sahip olduğunuzda heyecan artıyor. Boş bir araziden şehre dönüşmüş ya da ıssız bir adadan ülkenin en müreffeh ticaret şehri olmuştur.


Moon Pioneer v2.10.19 MOD APK


Ben de bu türden birkaç oyun oynuyorum ve daha sonra her şeyin gitgide birbirine benzediğini itiraf etmeliyim. Aynı motif, bazen aynı yaklaşım, aynı oyun, eşyalara, kaynaklara da örtüşüyor. Bu yüzden bu tür oyunların sonunda sıkıcı olacağını düşündüğüm zamanlar oluyor. Bir arkadaşım bana Moon Pioneer'ı tavsiye edene kadar böyle düşünüyordum. Bu oyun gerçekten benim gibi inşaat oyunu türünden sıkıldıysanız denemeniz gereken bir nefes kesici.


Moon Pioneer Para Hilesi


Moon Pioneer'da keşfetmeniz, sömürmeniz ve sıfırdan inşa etmeniz gereken arazi Dünya'nın hiçbir yerinde değil. Ay'da. Evet, beni yanlış duymadın. İnşa edeceğin her şey ayda. Gelecekte, Dünyanın sonu geldi, insanlık her zamankinden daha fazla tehlikeyle karşı karşıya. Bir dizi keşif ve sömürü gezisi yapıldı ve insanlığı yeniden yerleştirmek için yüzlerce plan tartışıldı. Olasılıklardan biri Ay'da.


Moon Pioneer Apk Hile


Ay'ın yüzeyindeki her şeyi çalıştırmasına rağmen, insanlar hala büyük beyaz uzay giysileri içinde korunmak zorundadır. Burada hala hayat yok, insanların saklanabileceği bir yer yok. Ancak şans, insanlığın varlığını sürdürebilecek ilk temel unsur olarak ortaya çıkmıştır. Dünya, gelecekte insanları inşa etme ve yeniden yerleştirme planının gerçekleşmesini gerçekleştirmek için Ay'a bir müfreze gönderdi.


Moon Pioneer android oyun club


Bu “intihar ordusunun” lideri sizsiniz. Tüm ekibin görevi, bu gezegende mümkün olduğu kadar çok petrol toplamak, oradan barınaklar, üsler, fabrikalar inşa etmek, Ay'ın potansiyelinden daha fazla yararlanmak ve insanlar için bir yaşam yaratmanın yollarını bulmak ve aynı zamanda dünyanın en önemli parçalarını bulmaktır. Dünya için gerekli enerji kaynakları.


Moon Pioneer APK Dayı


Ay'ı keşfetme yolunda birçok farklı zorluktan geçmeniz ve en temel, ilkel ve zor adımlardan her şeyi yapmanız gerekecek. Ama düşündüğünüz kadar karmaşık değil, Moon Pioneer tamamen çok sıradan. İşleminiz sadece dokunmak, sürüklemek ve bırakmaktır. Sırayla böyle şeyler yapacaksın. İlk olarak, uzay gemisinin kapısı açıldığında, bir uzay giysisiyle dışarı çıkıyorsunuz, Ay platformuna bir petrol sondaj borusu göndermeye hazırlanmak için bir kaide koyun. Matkabı aldıktan sonra, yağ torbalarını toplayacaksınız.


Moon Pioneer Apk indir


Ardından, teçhizatın çalışmaya devam etmesini beklerken, sırtınızdaki yağ torbalarını egzersiz koşu bandına benzeyen bir makine oluşturmak gibi farklı görevlere tahsis edeceksiniz. Sonra uzay gemisinden daha fazla insan çağırdı, bu makinelerde ayakta ve koşuyordu. Ne kadar hızlı koşarsanız, o kadar çok insanınız olursa, teçhizat o kadar fazla yakıtla daha fazla petrol sondajı yapacaktır. Elinizde ne kadar çok petrol varsa, yeni makineler eklemek, diğer fonksiyonel fabrikaların inşasına devam etmek için tuğla ve çimento üretmek, sebze yetiştirmek için seralar inşa etmek, Oksijen üreten Fabrika oluşturmak, elektrik enerjisine hizmet etmek için o kadar çok şey yapabilirsiniz. uzun vadeli insan yerleşiminin amacı…


Moon Pioneer Apk Son Sürüm


Attığınız her adım Ay'ı değiştirecek. Oyunun ana arka plan rengi de buna göre değişiyor. İlk başta gri bir renkti çünkü etrafta hiçbir şey yoktu, sonra daha açık bir griydi. Ne de olsa Ay yüzeyinde çok fazla hareket var ve inşaat sürecinde olumlu değişikliklere işaret eden pembeye dönüyor. Zamanla değişen arka plan rengi hiçbir şeyi etkilemez, sadece oyunu güzelleştirir ve oyuncular için daha fazla heyecan yaratır. Ancak bu tür oyunları oynamış olan herkes bilir ki, küçük bir değişiklik bile büyük bir teşvik kaynağı getirebilir.


Moon Pioneer Hile


Ayrıca, sömürülen kaynakların miktarı gezegendeki geliştirme hızına kadar olmadığı için bu oyunun oynamasının daha zor olduğu veya birçok kişinin oyunda sayısız kaynağa sahip olmak için oyunu hacklediğine dair bazı yorumlar da var. Ancak bu fenomenlerin sadece Moon Pioneer'da değil tüm oyunlarda mevcut olduğunu düşünüyorum. Sabırla gücünle oynamak istiyorsan, oyunun adil ve şeffaf bir şekilde tadını çıkar, o zaman devam et ve yavaşça yap, acele etmeye gerek yok.


Moon Pioneer indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun BlackBell Tactical FPS Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar