Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 1 Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 2 Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 3 Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 4 Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 5 Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 6 Survivor.io Mega Hileli MOD APK [v1.9.0] 7

Survivor.io Mega Hileli MOD APK [1.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm şehir bir tehlikeli zombi sürüsü tarafından kuşatma altında! Şehir şu anda tehlikede!


Survivor.io 1.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Tanrı modu / God Mode

Not:

  1. Maç sonucu hatası veya yasağını önlemek için karakterinizi yükseltmeniz veya tüm maç süresinin bir bölümünde modları kullanmanız gerekir.
  2. Mod, 1. ve 2. bölümlerde harika çalışıyor ve daha sonraki bölüm için onu devre dışı bırakmanız gerekiyor.
  3. Mod günlük düzeyde harika çalışıyor.
  4. Mod, denemeler düzeyinde de harika çalışıyor.

Survivor.io APK'nın sanat tarzı, hikayesi, oynanışı ve hedef yapısı iyi karşılandı. Bir şehrin zombilerden korunmasına yardım edin. Yapabileceğini düşünüyor musun? Kuralları hızlı bir şekilde öğrenin!


Survivor.io v1.9.0 MOD APK


Survivor.io hikayesi zombilerle dolu bir şehir üzerine kurulu. Rüyanda sınavdan uyandın. Bir oyuncu böyle bir şehirde hayatta kalmak istiyorsa, zombilerle savaşan ve insanları koruyan bir kahramanı oynamak zorundadır. Siz ve hala hayatta olan diğer insanlar, ölü insan ordularından güvende kalmalısınız. Tek bir hata yaparsanız, siz ve hala hayatta olan diğer insanlar öleceksiniz. Fırtınayla kafa kafaya yüzleşin.


Survivor.io Para Hilesi


Survivor.io'nun amacı kolaydır, karakterinizi zombi dalgalarıyla savaşmak için eğitin ve silahlandırın. Oyuncu, kendi zombilerini gönderirken zombilerin saldırılarından kaçınmalıdır. Oturan her zombi için ekstra puan verilir. Oyuncu, bu ekstra puanla en iyi arkadaşının seviyesini yükseltmesine yardımcı olabilir.


Survivor.io Altın Hilesi


Başlamak bu kadar kolay ama zombiler işleri zorlaştıracak. Çok sayıda ortaya çıkıyorlar ve her yaşam döngüsünde güçleniyorlar ve devam etmek için oyunda onlardan hızlı bir şekilde kurtulmanız gerekiyor. 


Survivor.io Seviye Hilesi


Aynı anda binlerce canavar ve zombiyle savaşmak için silahlara, becerilere ve planlara ihtiyacınız olacak. Survivor.io'da seviye atlamak için çok fazla deneyim puanına ihtiyacınız var. Bu, karakterinizin seviye kazanmasını ve daha güçlü zombilerle savaşmasını sağlar. Kahramanınız seviye atladıkça yeni saldırılar ve savunmalar öğrenebilir.


Survivor.io Hile Apk


Seviye atlamak için bir oyuncunun biyoyakıt ve deneyim puanlarına ihtiyacı vardır. Bunları zombileri öldürerek bulabilirsiniz. Survivor.io'da oyuncular, zombilerle daha iyi yüzleşebilmek için karakterlerinin görünüşünü ve ne kadar iyi dövüştüklerini değiştirebilirler. 


Survivor.io Apk indir


Survivor.io'da birçok silah var. Bombaları, biyolojik silahları veya büyük silahları kullanabilirsiniz ve her biri farklı türden sorunları çözmek için kullanılabilir.


Survivor.io indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Silkroad Truck Simulator 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar