Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 1 Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 2 Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 3 Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 4 Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 5 Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 6

Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [3.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Mazes & More olan bulmaca oyununu kesinlikle deneyin.


Labirentler ve Daha Fazlası 3.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamlar Devre Dışı
  2. Satın Alınan Tüm Seviyeler
  3. Sınırsız İpucu hilesi
Labirentler ve Daha Fazlası, oyuncuların karakterlerini rastgele tasarlanmış ve karmaşık yollarda gezindiği labirent türünde bir bulmaca oyunudur. Oyunda oyuncular, deneyimi çeşitlendirmek ve sayısız zorluğa cevap ararken heyecanı hissetmek için sayısız farklı labirentlere erişebilecekler. Ayrıca, oyuncular için çok çeşitli kişiselleştirmeler ekleyerek karakterlerini eğlenceli tasarımlar ve daha fazlasıyla kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak.


Labirentler ve Daha Fazlası v3.0.7 MOD APK


Labirentler ve Daha Fazlası, oyuncunun yolunu bulma becerisine meydan okumak için çeşitli boyutlarda labirentler oluşturmak için belirli bir AI kullanır. Ayrıca, eski tarz bir labirenti çalıştırmaktan daha kolay ve rahat gezinmeyi sağlayan basit ve manevra kabiliyetine sahip bir kontrol mekanizması sağlar. En etkileyici şey, oyun modlarının çeşitliliğidir ve bunlar oyun mekaniğini tamamen değiştirecek ve oyuncular için eğlenceli zorluklar yaratacaktır.


Labirentler ve Daha Fazlası Level Hilesi


Her oyun modu türü, oyuncuların labirentte yollarını nasıl bulduklarını değiştirecek, artık renk izi yok, kör mod, düşmandan kaçma ve daha fazlası gibi. Oyun modlarının çoğu, oyuncuların daha heyecan verici labirent bulmacalarını keşfetmeleri için birçok çekici özelliğin yanı sıra canlı ve yaratıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun da ötesinde, oyunculara kişisel gelişime dayalı olarak daha fazla seçenek veya cömert ödüller veren çok sayıda oyun modu özelleştirmesi ile birlikte gelirler. Oyun, oyuncuların labirentlerde yollarını bulurken en rahat ve eğlenceli duygulara sahip olmaları için birçok hayati alanı ve işlevi geliştirmeye odaklanır. Bunların çoğu da farklı kategorilere ayrılmıştır ve her birinin işleri daha zengin hale getirmek için kendi biyom veya çevre tasarımı vardır. Buna ek olarak, oyuncular ayrı oyun modları için bireysel biyomlar seçebilir ve bu da oyuncular eğlence aradığında kapsamlı özelleştirmeyi gösterir.


Labirentler ve Daha Fazlası ipucu Hilesi


Labirentler ve Daha Fazlası basit bir oynanışa sahiptir, ancak boyutu veya varsayılan oyun modlarını değiştirmek gibi oyuncunun seviyesine göre otomatik olarak değişecektir. Bu, oyunculara her zorluk veya farklı ölçek için daha fazla keşif sağlarken oyun değerini artıracaktır. Bu arada, oyuncular geri dönüş yollarını bulmalarına yardımcı olmak için renk izini manuel olarak açıp kapatabilir ve labirent deşifresini her zamankinden daha eğlenceli ve sürükleyici hale getirebilir.


Labirentler ve Daha Fazlası Apk Hile


Oyun, oyuncuların ücretsiz olarak seçebilecekleri birçok arkadaş canlısı, eğlenceli ve sevimli simgeye sahip bir avatar özelleştirme sistemi sunar. Simgeleri başlangıçta küçük bir nokta olacak ve bu, büyük bir labirentte mevcut konumlarını belirlemelerine ve belirtilen renkle canlı renk izleri oluşturmalarına yardımcı olacak. Ayrıca, renk izini birçok farklı renkle özelleştirebilir, hatta labirent için yeni bir güzellik yaratmak için göz alıcı efektler ekleyebilirler.


Labirentler ve Daha Fazlası Apk indir


Labirentler ve Daha Fazlası'nın ipuçları, oyuncuların pes etmeleri veya çıkışı bulamamaları durumunda seviyeleri tamamlamalarına yardımcı olan önemli işlevlerdir. Ancak, ipuçlarını almak için oyuncuların sistemden günlük mini oyunları tamamlamaları gerekiyor ve hepsi oyunun orijinal seviyelerine kıyasla oyuncuları rahatlatmak için labirent tarzına göre tasarlandı. Tabii ki, mükemmel başarılarla labirentleri tamamlamaktan aldıkları bonuslardan ipuçlarını satın alabilirler.


Labirentler ve Daha Fazlası Apk Son Sürüm


Labirentler ve Daha Fazlası'nın yaratılması, oyunculara beyin düşünme hızını artırdıkları ve boş zamanlarında rahatladıkları labirent bulmaca türü için birçok yeni kavram ve deneyim sağlayacaktır. Ayrıca, oyun modları, biyom, avatarlar ve daha fazlası gibi yeni içeriklerle düzenli olarak güncellenecek ve sonsuz eğlenceyi keşfetmeleri ve keyfini çıkarmaları için.


Labirentler ve Daha Fazlası indir (MOD, Level / İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun Mech Wars Robot Savaş Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar