European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36] 1 European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36] 2 European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36] 3 European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36] 4 European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36] 5 European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [v1.3.36] 6

European War 6 1914 Para Hileli MOD APK [1.3.36] - European War 6: 1914, akıllı telefon platformunda yepyeni bir strateji oyunudur. EasyTech tarafından geliştirilen bu oyun, Birinci Dünya Savaşı'nın yaşandığı tarihe daldığınızda sizi kesinlikle tatmin edecek.


European War 6 1914 1.3.36 MOD APK AÇIKLAMASI


Daha önce de bahsettiğimiz gibi, "European War 6: 1914" bağlamı I.Dünya Savaşı'nın gerçek olaylarını taklit ediyor ve aynı zamanda American Civil ile de çok ilgisi var, bu yüzden bu oyunun stratejik oynanışı sizi kesinlikle heyecanlandıracak. Evet, stratejik oyun bu oyunun gücüdür çünkü savaş alanını kazanmak isteyen her ordunun belirli bir stratejisi olması gerekir. Dolayısıyla bu oyunda bu dönemde dünya güç dengesini değiştirebilecek en etkili kişi olacaksınız. Bu oyun sizi kişisel amaçlara yönelik savaşların her zaman şiddetli olduğu savaş alanına götürecek.


European War 6 1914 v1.3.36 MOD APK


Birinci Dünya Savaşı, buharlı motorlar, demiryolları, gemiler, savaş araçları gibi savunma teknolojisinin oldukça geliştiği bir dönemdi ... ve bu nedenle birçok farklı cephede savaşmanız gerekecek. Kaçınılmaz olarak, kuvvetlerinizi korumak, savaş alanını kazanmak ve maçı bitirmek için çeşitli farklı askeri stratejilere alışmanız gerekecek. Elbette, şu anda savaşlar dünya savaşının sadece bir parçasıydı çünkü savaşa dahil olan pek çok vazgeçilmez faktör vardı. İlk olarak, herhangi bir ulus, askeri stratejiye hizmet etmek için savaş tesislerinin ve askeri akademilerin doğacağı şehirler inşa etmeli ve geliştirmelidir. Ancak bazen tarihsel olayların etkisiyle tasarladığınız plan istediğiniz şekilde işlemeyebilir. Evet, olayların savaşınızın sonucunu engelleyen karmaşık faktörler olduğu söylenebilir.


European War 6 1914 1.3.36 Para Hile Apk


European War 6 1914 apk. Bunu sınırlamak için diğer ülkelerle diplomasiyi artırmanız gerekecek ve onlar sizin müttefikiniz olduklarında kesinlikle daha fazla avantaja sahip olacaksınız. Müttefik ülkeler sayesinde, gücünüzü tehdit eden herhangi bir ülkeye savaş ilan edebileceksiniz. Öte yandan, müttefiklerinize zorluklarla karşılaştıklarında belirli stratejiler konusunda yardım etmeniz gerekecektir. Bence bu oyunun stratejik oynanışı sizi hayal kırıklığına uğratmaz


European War 6 1914 1.3.36 Madalya Hile Apk


“European War 6: 1914” kampanya sistemi sizi heyecanlandıracak çünkü bize 10 bölümde 150'den fazla ünlü savaşı getiriyor. Bu kampanya sistemiyle, İç Savaş, Apeninlerin Yükselişi, Kartal Saldırısı, Doğu Cephesi ve keşfedebileceğiniz daha birçok olay gibi geçmişte gerçek tarihi olaylarla ilgili net deneyimler yaşayabileceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda istediğiniz generalleri seçebilecek ve savaşa katılmaya başlayabilecek ve savaş yeteneklerini geliştirebileceksiniz ve bu aynı zamanda savaş alanında nasıl ustalaşacağınızdır.

Bu oyunda sahip olabileceğiniz bir sonraki çekici ve kullanışlı özellik Bulut arşivleri desteğidir. Bu özellik sayesinde bu oyunda oluşturduklarınız cihaz değiştirdiğinizde bile kaybolmayacak ve tabii ki hesabınızı hatırlamanız gerekecek.

Bu oyundaki grafik teknolojisi, göz ardı edemeyeceğiniz özellikler açısından da bir vurgu. Savaşın tüm detayları, savaşın yolları ve hatta generallerin portreleri oyun süreniz boyunca yüksek kalitede net bir şekilde gösterilecek. Sadece bu değil, aynı zamanda bu generaller hakkındaki detayları da öğrenebilirsiniz çünkü oyun sizi oyun sırasında çok özel bir şekilde tanıtacaktır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar