Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06] 1 Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06] 2 Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06] 3 Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06] 4 Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06] 5 Tiny Rails Para Hileli MOD APK [v2.10.06] 6

Tiny Rails Para Hileli MOD APK [2.10.06] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hikaye, yaşlı bir adamın eski bir buharlı trenine sahip olduğunu konu alıyor.


Tiny Rails 2.10.06 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi, yeterli olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
  2. VIP Kilidi Açıldı
Tiny Rails , modern oyunlar gibi 3 boyutlu grafikte yer almıyor ancak 8 bitlik klasik grafikle oluşturulmuştur. Resim zaten klasik olmasına rağmen oyundaki küçük şeyler basit değil. Hikaye, yaşlı bir adamın eski bir buharlı trenine sahip olduğunu anlatıyor. Başlangıç ​​noktası memleketindeki eski bir tren istasyonudur, yolculuğuna bağlı olarak oyuncular ABD'nin ünlü yerlerini deneyimleyecek, hatta başkanla fotoğraf çekebilirsiniz.


Tiny Rails v2.10.06 MOD APK


Tiny Rails, oyun arka planı yalnızca her yere değil, aynı zamanda zamana ve hava durumuna göre de değişir. Kış ortasındaysa tren karla kaplı olacak. Ayrıca ana karakterin yolculuğunda oyun müziği de ilginç. Klasik tarz ile müzikleri birleştiren oyun, uzun zaman önce tren dönemini çekiyor. Daha fazla durağı olan harita özelliği, oyuncuları umut verici kılar.


Tiny Rails 2.10.06 Para Hile Apk


Tiny Rails oyununda oyuncular gelir bu işten öncelikle çünkü önemli bir misyon yolcu ilgileniyor var. Yolcu sayısı, vagon sayısına ve ücrete bağlı olacaktır. Dahası, gelir sadece mesafeye değil, bazı VIP yolcuların bahşişlerine de bağlı. Ek olarak, oyuncular oyundaki bazı eşyaları satarken pazarlık da alabilirler. Oyuncular her durakta takas için mal alırlar. Her durakta farklı fiyatlar ve mal çeşitleri bulunmaktadır. Bazen malları çok ucuza satın alabilirsin, bir arabaya yüklenebilirsin, ancak miktarın arabanın niteliklerine uygun olması gerekir. Durağa gelirken mağazayla değiş tokuş yapmaya karar vermek için her zaman birkaç saniyeniz var. Görmezden gelirseniz, fırsatı kaçırırsınız ama akıllı kaptan ile para kazanmak için iyi bir zaman vardır.


Tiny Rails Hile Apk


Oyunda vagon sayısı çok çeşitlidir. Ayrıca, her bir vagonun yolcu sayısını veya farklı miktarlarda mal taşıyacağı tasarım, özellik ve özelliklere göre. Vagonların çok sıkı düzenlendiğine dikkat etmelisiniz, sadece her trenle sınırlı kalmayıp, makul bir şekilde ayarlarsanız, bonus para da alacaksınız. Oyunu strateji konusunda zorlaştırmak için sınırlı taşıma. Oyuncular ayrıca fikirlerine göre kendi özel tren üslerini oluşturabilirler.


Tiny rails apk indir


Arabaların 2 tipi vardır: normal ve VIP. VIP olanlar sadece yüksek görünümde değil, aynı zamanda optimize edilmiş özelliklerdedir. Ancak, oyunun toplarla oynamanın bir yolu var. Balon sisteminin birçok “nefret eden” oyuncu tarafından oynandığı söylenebilir. Oyuncular zaman istirahati boyunca zorunlu hediyeleri geri çekmek için kaydolabilir, yavaş yavaş arabaları bağışlanır. Bu kesinlikle oyun deneyimini etkilemez. Özetle, oyuncu bir treni kendisi kullanarak kaptan olabilir. Güzel manzaraları ve "sürpriz" misafirleri kaçırmayın. Oynanış çok basit olsa da, iş dünyasını ve klasikleri seviyorsanız bu oyunu kaçırmamalısınız. Belki oyunda melodik müzik ve geçmişe giden trenle ilgileniyorsunuz.


Tiny Rails'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Steel Rage APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar