Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 1 Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 2 Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 3 Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 4 Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 5 Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 6

Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [1.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun nesneleri düzenli bir şekilde düzenlemesi ve ardından ekrana dokunarak ateşi yakması gerekiyor.


Little Inferno 1.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Full - Tam Sürüm. 30 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Little Inferno, oyunculara birçok eğlence unsuruyla birlikte birçok unutulmaz hikaye sunduğunda, sevimli ve şiirsel dolu bir fantezi macera oyunudur. Oyunun tüm içeriği, oyuncunun yandığında mükemmel, göz alıcı ve canlı kombinasyonları keşfetmek için sayısız şeyi yaktığı bir şöminenin önünde gerçekleşir. Oyuncular sürekli olarak yeni öğelerin kilidini açtıkça, içlerinde her zaman birçok sürpriz olacak ve oyun sürekli olarak bir şeyler yakarak oyuncu deneyimini canlandıracak.


Little Inferno v1.3.1 MOD APK


Little Inferno'nun içeriği hafif ve rahatlatıcıdır, soğuk kış aylarında şöminenin önünde oturmaya benzer bir rahatlık hissi yaratır. Her oyuncunun kombosu, katalogda buldukları eşyaları yakar ve ardından yeni sürprizlerin kilidini açmak için onları alevlere atar. Atılan nesnelerin türüne bağlı olarak, etkileri farklıdır ve oyuncuya benzersiz bir oyun içinde hafif eğlence sağlar.


Little Inferno Para Hilesi


Oyunun temposu da hafif ve rahatlatıcı, oyuncunun nesneleri düzenli bir şekilde düzenlemesi ve ardından ekrana dokunarak ateşi başlatması gerekiyor. Nesneler kül olana kadar otomatik olarak yanar ve diğer nesnelerin yanına yerleştirilirse yayılarak etkileyici bir efekt dizisi oluşturur. Yakıldıktan sonra, küçük ödüller, oyuncunun şömineye atmak için daha fazla şeyin kilidini açmasına izin verir.


Little Inferno Full Apk


Yakma sırasında, oyuncular birden fazla öğeyi birlikte yakarak kombinasyonları ve rastgele kombinasyonları aradıkları eğlenceli işlevi aramak zorunda kalacaklar. Ayrıca, oyunun kombo oluşturma talimatları yoktur, ancak verilen adlara güvenmeleri ve uyumlu öğeleri aramaları gerekir. Oyuncular başarıyla kombinasyonlar oluşturduklarında, oyun gelecekteki keşifler için daha fazla yeni öğenin kilidini açmak için birçok ödüle sahip olacak.


Little Inferno Hile Apk


Little Inferno'nun öne çıkan özelliği, sistemine yerleşik fizik kalitesidir ve oyunculara farklı nesneleri yakmanın heyecanını ve gerçekçiliğini verir. Her nesne, malzemeleri ve bileşimi nedeniyle ayrı bir ateş etkisine sahip olacak ve oyuncuların rahatlaması için biraz zevk yaratacaktır. Ayrıca, fizik sistemi hareketli nesneleri daha canlı hale getirecek ve oyuncular bir şeyleri düzenlerken rastgele şekiller oluşturabilecekler.


Little Inferno Apk indir


Oyun, her oyuncuya sayısız farklı öğeden oluşan küçük bir liste sunacak, ancak bunları yakma yoluyla kazanılan parayla açmaları gerekiyor. Ayrıca, kombinasyonlar sürekli olarak gerçekleştirilebilir ve oyuncuların özel yükseltmeler de dahil olmak üzere kilidini açmak için daha fazla para kazanmalarını sağlar. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak daha büyük ve daha karmaşık öğeler görünecek ve onlara eğlence olarak şömineye atmaları için daha fazla şey verecek.


Little Inferno Apk Son Sürüm


Little Inferno, oyunculara yakmak için bolca eğlence verir, ancak yine de çevrelerindeki insanlardan gelen birçok özel mektup içerir. Harfler oyuncuyu rahatlatmak için içerikleri de dahil olmak üzere rastgele gelir, okuduktan sonra herhangi bir mesaj da yakmak için fırına atılabilir. Yan karakterlerle ilgili dikkat çekici olan şey, oyuncuya sanatla daha fazla şey yakmak için birkaç yükseltme veya yeni işlev verecek olmaları.Little Inferno, oyunculara en etkileyici anları yaşatan, hafif ve rahatlatıcı oynanışı için birçok prestijli ödül aldı. Ayrıca oyuncuların daha fazla potansiyel keşfetmesi için yeni öğeler gibi yeni içeriklerle sürekli olarak güncellenecektir.


Little Inferno indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Archers.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar