Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dondurmacı mahalleye geldi! Arkadaşınız ve komşunuz Mike'ı kaçırdı ve siz her şeye tanık oldunuz…


Ice Scream 3 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları devre dışı bırakmak için satın alındı;
  2. İpuçları açılır (orijinalinde tanıtım videolarını izlemek için kullanılabilirler);
  3. Ölümsüzlük Hilesi. Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak ölümsüzlüğü etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açın
Dondurmayı sever misin, kim sevmez? Bahse girerim mahallenizdeki dondurmacılarla harika çocukluk anılarınız vardır. Peki ya tüm o tatlı anılar, şimdi size dondurmacının gizlice arkadaşlarınızı kaçırıp buz gibi nefesiyle dondurduğunu söylediğimiz için birdenbire kötü ve korkutucu hale geldiyse? Elbette bu, harika anılarınızı mahvedecek ve onları gerçekten kötü anılara dönüştürecek, değil mi? Arkadaş canlısı görünen dondurmacılarınızın bu kadar korkutucu olabileceğini kim düşünebilirdi? Ama şanslısın ki, bu sadece uydurma bir hikaye. Ama Ice Scream'deki arkadaşlarımız için her şey gerçek. Ve tehditler her zaman yakındır. Bir sonraki kurbanın ne zaman olacağını asla bilemezsin. Şimdi, dondurmacı geri döndü ve sizi Ice Scream 3 ile başka bir korkunç gerilim filmine davet ediyor.


Ice Scream 3 v1.1.2 MOD APK


Oyunun ilk bölümünde meydana gelen önceki olayların ardından, Dondurma satıcısı diğer çocuklarla birlikte en iyi arkadaşınızı kaçırdı. Ve en iyi arkadaşını kendi gözlerinin önünde dondurmak için bir tür süper güç kullandığı için tüm bu dehşetlere tanık oldun. Ama neyse ki sizi fark edemedi ve varlığınızı fark edemedi. 


Ice Scream 3 Para Hilesi


Şimdilik güvendeyken, görünüşte arkadaş canlısı olan bu adamın ne zaman sizi veya daha kötüsü diğer arkadaşlarınızı hedef alacağını kim bilebilir? Ve hepsinden önemlisi, en iyi arkadaşın için çok endişeleniyorsun ve onu ölümden kurtarmaya karar veriyorsun. Ve bunu yapmak için, ürkütücü dondurma satıcımızın minibüsüne girmeli ve yolu boyunca onu takip etmelisiniz. Başa çıkmanız gereken bir dizi nefes kesici olayla harika oyuna dalın. Aynı zamanda, bunun sonuna ulaşmak için üstesinden gelmeniz gereken harika oyun içi bulmacalar ve zorluklarla eğlenin.


Ice Scream 3 Ölümsüzlük Hilesi


Ama dikkatli olun, çünkü arkadaş canlısı dondurmacımız - Rod, başkalarını etkilemeye çalıştığı kadar arkadaş canlısı değil. Bununla birlikte, onun yanındayken her zaman potansiyel tehlikelere karşı tetikte olun. Aynı zamanda, tehlikeli durumlarla çabucak başa çıkarken ve tehlikeden kurtulmanın yolunu bulurken keskin kalın. Oyun, Granny Chapter Two and Five Nights at Freddy's 2 ile sık sık karşılaştığınız o korkutucu ve heyecan verici deneyimleri yeniden yaratıyor . Ama bu sefer senin peşinden koşacak korkunç görünümlü bir büyükanne ya da animatronik yok. Ama bunun yerine, arkadaş canlısı görünen bir dondurma satıcısı kesinlikle masumlarıyla sizi kandırabilmelidir.


Ice Scream 3 İpucu Hilesi


Ice Scream 3, minibüste arama yapan şeytani dondurma satıcısından uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini yaparken harika saklambaç oyununa dalmanızı sağlayacak. Yanından geçerken seni görmemesi için dikkatlice saklandığından emin ol. Rod tüm anormal sesleri dinleyeceğinden ve gizli kalmayı başaramadığınız için sizi kolayca algılayabileceğinden yüksek ses çıkarmamaya dikkat edin. Bununla birlikte, ondan uzak durmak ve size yaklaşmaya çalışırken onu aldatmak için hızlı zekanızı ve sabırlınızı kullanmanız önemlidir.


Ice Scream 3 outwitt mod indir


Bunu, ipuçlarını aramak için çevrenizdeki öğeler ve aksesuarlarla özgürce etkileşime girerek yapın. Ne kurduğunuzu analiz edin ve oyunda ilerledikçe araştırmalarınıza başlayın. Sırları hızla keşfetmek ve sonrakilere geçmek için zekanızı ve zekanızı kullanın. Aşağıdaki etkinliklerde üstesinden gelmeniz için birçok ilginç bulmaca ve zorluk olacak.


Ice Scream 3 Apk Hile


Bundan bahsetmişken, Ice Scream Episode 3'deki Android oyuncuları, kendilerini, dikkatinizi çekecek pek çok ilginç sırrın yanı sıra yakın tehlikeler içeren ilginç oyun içi senaryolara erişirken bulacaklar. Minibüse binin ve tüm gizli sırları keşfetmeye çalışırken kötülüğün inine yolculuğunuza başlayın.


Ice Scream 3 APK Dayı


Her biri kendi harika kurulumlarına ve öğelerine sahip birçok ilginç oyun içi bulmaca ile eğlenmek de mümkündür. Ölmekte olan komşu çocuklarınızı manyağın elinden kurtarmak için çözülmemiş sırları çözmeye çalışırken heyecan verici bulmacalara dalın. Tonlarca aksiyon ve zekice planlanmış bulmacalar, sizi kendi heyecan verici oyun içi deneyimlerinize tamamen kaptıracak.


Ice Scream 3 Apk indir


Ayrıca, kendinizi oyunda ilerlerken bulurken, çoklu oyun modları ve çeşitli zorluklarla dolu ilginç oyun kesinlikle oyunu daha eğlenceli hale getirecektir. Bununla birlikte, Hayalet Modu – Keşfedilme şansınızı en aza indiren karakterinizi bir hayalete dönüştürerek Hayalet Modunda en kolay oyunun tadını çıkarın. Bu, yalnızca o Çubuğu hareket ettirdiğinizde sizi görebileceği söyleniyor. Bu, oyunu yeni oyuncular için çok daha az zorlayıcı hale getirir. Normal Mod – Kendinizi Normal Modda bulurken, o hayalet yeteneğinizin artık mevcut olmadığını göreceksiniz. Bu nedenle, her hareket ve karar, özen ve hassasiyetle yapılmalıdır. Zor Mod – Ayrıca, oyunu biraz kolay bulanlarınız, Zor Modda da en büyük zorlukların üstesinden gelebilirler. Burada, en ufak hareketleri bile algılayabilen çok daha keskin ve keskin bir Rod tarafından kendinize meydan okuyacaksınız. Böylece oyun içi deneyimlerinizi çok daha zor hale getirir.


Ice Scream 3 Can Hilesi


Buna ek olarak, oyunda ilerledikçe, kendinizi kesinlikle aklınızı başınızdan alacak inanılmaz korkular ve iyi kurgulanmış sahneler ile karşı karşıya bulacaksınız. Bununla birlikte, ne olabileceğini asla bilemeyeceğiniz için önünüzde uzanan her türlü dehşete hazırlıklı olun. Kanlı sahneler, yüksek korkular ve daha fazlası, size çok daha ilginç bir gerilim oyunu sunmak için bir araya gelecek.


Ice Scream 3 indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Driving School APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar