Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9] 1 Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9] 2 Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9] 3 Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9] 4 Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9] 5 Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [v1.9.9] 6

Where's My Water 2 Level Hileli MOD APK [1.9.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Heyecan verici maceralarında Swampy, Allie ve Cranky'ye katılmaya hazır olun!


Where's My Water 2 1.9.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi. Tüm seviyelerin kilitleri açık
Disney, dünyanın en büyük medya ve eğlence grubudur. Çocuklar için eğlence oyunları yayınlıyorlar: Appisodes, Star Wars, Pixar Stickers, … ve benim suyum nerede en sevilen oyunlar. Suyum Nerede'nin başarısının ardından şirket, Where's My Water 2 adlı bu büyüleyici bulmaca oyununun ikinci bölümünü yayınladı. Bugün 100 milyondan fazla indirilen Where's My Water 2. Disney'in en bağımlılık yapan oyununun devamı nihayet yayınlandı. Where's My Water 2, Kanalizasyon, Sabun Fabrikası ve Plaj dahil olmak üzere tamamen yeni üç konumla piyasaya çıkıyor. Ve özellikle, hepsi ücretsiz. Swampy ve arkadaşlarının zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için toprağı kazın, tatlı su, asit ve gaz getirmek için bir yol oluşturun.


Where's My Water 2 v1.9.9 MOD APK


Where's My Water 2, deneyimlemeniz için 100'den fazla zorluk içeriyor. Her meydan okuma ekranı, engelleri düzenlemenin bir yoludur, farklı anahtarlar, Swampy, Allie, Cranky'nin meydan okumayı tamamlamasına yardımcı olacak yollar bulmak için mantık ve yaratıcılığı kullanmanızı gerektirir. Her zorluktan geçmek zorundasınız. Tabii ki, daha yüksek performans elde etmek için geçen ekranı tekrar oynatabilirsiniz. Duck Rush seviyeleri, mümkün olduğunca hızlı kazmanızı ve mümkün olduğunca çok ördek almanızı gerektirir. Ne kadar seviyeli olursa, o kadar zor olur. Bu heyecan verici zorlukların üstesinden gelmeye çalışın.


Where's My Water 2 Level Hilesi


Yeni sürümdeki üç yeni ördek, Vakum, Damlalık ve Emici gibi destek öğeleriyle daha hızlı, daha iyi ve daha ilginç çalışır. Ancak, bu destek öğelerini kullanmak için küçük bir ücret ödemeniz gerekecek. Ayrıca, bir meydan okuma ekranıyla karşılaştığınızda, oynamanın bir yolunu düşünmeniz çok zorsa, yardım bulabileceğiniz zamandır. Suyum nerede? 2 size zorlukların üstesinden daha kolay gelmeniz için yardım alma özelliği sunar. Ancak bu işlevin sınırlı sayıda kullanımı vardır.


Where's My Water 2 Güç Hilesi


Where's My Water 2, Facebook sosyal ağı üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurma desteği. Artık arkadaşlarınızın başarılarını zorlu seviyelerde görebilirsiniz. Bu seviyeyi tekrar oynayarak arkadaşınızın başarılarının üstesinden gelebilirsiniz. Mükemmel performans elde ettiğinizde, arkadaşlarınıza göstermek için sitenizde paylaşabilirsiniz.Heyecan verici ödüller içeren görev sistemi. Özel hediyeler alabilmeniz için günlük görevleri tamamlamanız gerekecek. Oynarken daha güzel yeni arayüzler olabilirler, ördeklerin şeklini değiştirirler.


Where's My Water 2 ipucu Hilesi


Where's My Water 2 nasıl kontrol edilir? 2, ilk sürümüne benzer, bu nedenle oyunu herkes, hatta küçük çocuklar bile kolayca oynayabilir. Oyuncuların temel olarak sadece parmaklarını kazmak istediğim alanın üzerinde kaydırmaları gerekiyor. Kazılmış yolda, haritanın etrafındaki o çizgi boyunca sıvıları koyacaksınız. Yolda farklı tipte anahtarlar ve engellerle karşılaşacaksınız. Amaca bağlı olarak, anahtarları etkinleştirmek için bu alanlardan tatlı su, asit veya hava alabilirsiniz. Bazen bu maddeleri karıştırarak özel işlevlere sahip yeni maddeler oluşturabilirsiniz.


Where's My Water 2 Hile Apk


Bu anahtarları açabilmek için, onlara belirli bir tür madde yönlendirmeniz gerekir. Oyun ekranının üst kısmında sizin için birkaç seçenek var. Zor bir zorlukla karşılaştığınızda ve bir çözüm bulamadığınızda, sistemden yardım almak için ışıklı düğmeye basabilirsiniz. Veya yanlış pozisyonu kaçırırsanız, o seviyeyi tekrar oynamak için ok düğmesine basabilirsiniz. Oyunun gerektirdiği kadar ördek toplamak için suyu ördeklerin arasından geçirmeye çalışmalısınız. Ayrıca, bu oyunu kazanmak istiyorsanız, timsahı yıkamak için banyoya yeterince su götürmek zorunlu bir gerekliliktir.


Where's My Water 2 Apk indir


Oyun 2D grafikler ve çok renkli, göz alıcı bir renk sistemi kullanıyor. Net bir oyun görüntüsü ve canlı ses birçok oyuncuyu kendine çekmiştir. 100M'nin üzerinde boyutuyla, Benim Sum Nerede? 2, sürüm 4.2 ve üzeri Android cihazları gerektirir.


Where's My Water 2 indir (MOD, Level Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Simulator OG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar