Superpower Squad Mermi Hileli MOD APK [v3.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Superpower Squad Mermi Hileli MOD APK [v3.7.0] 1 Superpower Squad Mermi Hileli MOD APK [v3.7.0] 2 Superpower Squad Mermi Hileli MOD APK [v3.7.0] 3 Superpower Squad Mermi Hileli MOD APK [v3.7.0] 4

Superpower Squad Mermi Hileli MOD APK [3.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birden fazla oyuncu için çılgın bir tempo ile gerçek zamanlı Battle Royale! Gerçek para ödeyen bir beceri oyunu


Superpower Squad 3.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Sınırsız mermi hilesi
  3. Anında Silah Yeniden Yükleme
Superpower Squad, Shooting ile Casual RPG'yi harmanlayan bir PvP MOBA oyunudur. Çeşitli çok oyunculu oyun modları. Harita, fiziksel imha ve diğer taktiksel kullanım seçeneklerini mümkün kılar. Yarışmak için benzersiz dövüş becerilerine ve yeteneklerine sahip kahramanları seçmeniz yeterli; inanılmaz dövüş becerileri ve mantıklı taktikler sizi kıkırdatacak.


Superpower Squad v3.7.0 MOD APK


Superpower Squad kuş bakışı kullanır, ancak tüm riskleri göremezsiniz. Duvarların, çimenlerin ve gölgelerin arkasına gizlenmiş düşmanlara dikkat edin. Çevrenin sığınağını kullanarak pusu kurabilirsiniz ki bu ilginçtir. Sığınakları yok etmek için çim yakan alev makineleri gibi tüm çevresel unsurlar ortadan kaldırılabilir. Düşmanı bulun ve öldürün!


Superpower Squad Para Hilesi


Klasik PVP battle royale modu. 11 oyuncu ıssız bir diyara sürgün edildi. Kendinizi güçlendirmek için enerji arayın ve diğer oyuncuları yenmek için tekniklerden yararlanın.


Superpower Squad Mermi Hilesi


Gem dövüş modundaHızlı hareket eden ve ilgi çekici bir hayatta kalma mücadelesi sunan gerçek zamanlı çok oyunculu içeren bir battle royale mobil oyunudur. 5 oyuncudan oluşan bir grup oluşturun ve diğerlerine karşı savaşın. Süre sınırı içinde en çok taşa sahip olan takım kazanır.


Superpower Squad Apk Hile


Yüksek serbestlik derecesi; mümkün olan tüm çevresel faktörlerin yok edilmesi. Dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular tarafından uluslararası bir savaşa itiraz edilecek. Tüm oyuncuların ihtiyaçları çeşitli oyun modlarıyla karşılanır.


Superpower Squad Apk indir


Koleksiyonunuzu ve geliştirmenizi bekleyen özel yeteneklere sahip 50'den fazla kahraman kahraman var. Eşsiz çalışan görüntüleme mekanizması, kullanıcıların alışkanlıklarına bağlı olarak yatay ve dikey işlemler arasında geçiş yapmasına olanak tanır.


Superpower Squad indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Guard Smith APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar