Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9] 1 Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9] 2 Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9] 3 Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9] 4 Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9] 5 Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [v5.9] 6

Furious Payback Racing Para Hileli MOD APK [5.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların dikkatli bir şekilde sürmesini gerektiren gerçekçi fiziğe sahip bir dünyada araba sürmelerini sağlar.


Furious Payback Racing 5.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Furious Payback Racing, oyuncuların çeşitli çevresel unsurlarla zorlu yarışlarda araba kullanacakları bir oyundur. Dikkatsizce sürerseniz sorunlar olur ve bu oyuncunun performansını etkileyebilir. Ek olarak, her oyun modu farklı bir oynanış sunar ve etkileyici arabaların kilidinin açılması için planlar gerekir. Elbette, sahip olduğunuz araçlarla çok şey yapabilirsiniz.


Furious Payback Racing v5.9 MOD APK


Oyuncuların Furious Payback Racing'de deneyimledikleri yarış deneyimi, birçok farklı zorluktan geçecekleri için modlarda tamamen çeşitlidir. Bu modlar, oyuncuların adapte olmaya zorlandığı ve en iyi şekilde tamamlamaya çalıştığı çeşitli mekaniklerdir. Aynı zamanda oyunun başında en iyi şekilde araba kullanabilmeleri için uygun kontrol seçeneklerini de alırlar ve kendileriyle beraber öne geçmek isteyen rakipleri alt ederler.


Furious Payback Racing Para Hilesi


Oyuncular, gerçekçi fiziğe sahip bir dünyada arabayı kontrol edecek ve yüksek hızda hareket edecekler. Polisin barikatlarını görebilir ve çabucak geçebilirsiniz ve bu faktöre de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu fizik tabanlı bir dünya olduğundan, dikkatli ve emin değilseniz arabanız devrilebilir ve oyunun oynanışını etkileyebilir. Sürekli karşınıza çıkan unsurlara dikkat etmeniz gerekecek.Furious Payback Racing Altın Hilesi


Furious Payback Racing'de göz ardı edemeyeceğiniz ilk mod, diğer rakiplerle en üst sıralarda yarışacağınız sokak yarışıdır. Oyuncular sürekli hareket edecek ve doğru şekilde işlemek zorunda oldukları virajları bulacaktır. Aynı zamanda bu işlem sayesinde dolana kadar nitro puanları eklenecektir ve bu rakibinizi alt edip kazanma şansı yaratmak için görmezden gelemeyeceğiniz bir mekanizmadır.


Furious Payback Racing Araba Hilesi


Yukarıdaki temel modun yanı sıra, oyuncular bir deneme modu bulabilecekler ve artık rakibiniz de bir değişikliğe sahip olacak. Spesifik olarak, düşman artık diğer yarışçılar değil, zamandır ve ekranın sağ tarafında bulunan bir hedef zaman olacaktır. Ayrıca beraberinde gelen kronometreyi görüyor ve dikkatli sürmeye ve arabanın yüksek hızını korumaya çalışıyorsunuz; Tabii ki, ilk halini döndürmek zaman alacağı için arabanın devrilmesine izin vermemelisiniz.


Furious Payback Racing Hile Apk


Herhangi bir oyuncunun erişebileceği bir mod, çok fazla oyuncunun kontrol becerisi gerektirmeyen drag yarışıdır. Spesifik olarak, aracın hızı sürekli arttığında ve farklı renklerde geldiğinde hızlı gözlem ve refleks gerektirir. Bir düğme göreceksiniz ve saat her yeşil olduğunda ona basacaksınız. Başarılı olursa, arabanın hızı önemli ölçüde artırılacak ve rakibi atlayacaktır.


Furious Payback Racing Apk indir


Furious Payback Racing'i deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, kilidini açabilecekleri arabaların bir listesini görmeniz ve elbette hepsinin siyah gölgeler olarak görünmesidir. En altta sahip olduğunuz plan sayısı var ve yeterince kazanırsanız araba size ait olacak. Elbette her aracın gerekli miktarı farklı olacak ve oyuncuların beğendikleri arabaya kavuşmaları uzun ve zorlu bir yolculuk olacak.


Furious Payback Racing Apk Son Sürüm


Çeşitli arabaların kilidini açan faktörlerin yanı sıra yükseltme ve kişiselleştirme faktörleri de göz ardı edilemez. Spesifik olarak, oyunun önerilerinden birçok farklı parçayı değiştirerek sürdüğünüz arabanın görünümünü değiştireceksiniz. Aracın performansını çeşitli faktörler belirleyecek ve yükseltmeyi gerçekleştirmek için para harcamak yerine yeterli sayıda jeton aramanız gerekecek. Nitro ile birleşen yüksek performans, kazanmayı kolaylaştıracaktır.


Furious Payback Racing indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun European War 7 Medieval APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar