Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7] 1 Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7] 2 Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7] 3 Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7] 4 Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7] 5 Subtransit Drive Full MOD APK [v1.0.7] 6

Subtransit Drive Full MOD APK [1.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Metroda treni işleten makinistin konumunu ve işini tanıma fırsatı sağlar.


Subtransit Drive 1.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyunun tam sürümünü satın aldı. Unlocked

Subtransit Drive oyunu metroda treni işleten makinistin konumunu ve işini tanıma fırsatı sağlar. Burada mesleği detaylı olarak inceleyebilir, hareket halindeki trenin tamamını kontrol etme becerisine sahip olup olmadığınızı görebilir ve metro hattındaki trenin tüm küçük detaylarını hissedebilirsiniz.


Subtransit Drive v1.0.7 MOD APK


Subtransit Drive oyununda son derece ayrıntılı ortamlar, gerçek hayat fiziği ve makine mühendislerinin varlığı tarafından yaratılan benzersiz lamba benzeri atmosfer, bir metro hattının üretimini artırmayı, kasvetli tünellerden geçmeyi ve hareket halindeki bir tren setinin tamamını nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmeyi mümkün kılar.


Subtransit Drive Para Hilesi


Tüm fonksiyonları ve destek sistemlerini kapatarak, gerçek metro tren sürüşüne dalabilirsiniz. Tren kontrol becerilerinin gelişimine bağlı olarak, tren kontrolünün tüm inceliklerini ve kurallara göre doğru hareket etme becerisini öğreneceksiniz.


Subtransit Drive Full Apk indir


Yeni başlayanlar, gerçek bir profesyonel olmaya yardımcı olan kontrolleri özelleştirebilir yeteneklerini test edin ve geliştirin. Kılavuzdaki veriler size metro hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı verecek ve birçok sorunuza cevap alacaksınız.


Subtransit Drive Apk Hile


Gerçek bir metro şoförü gibi hissetmenizi sağlayacak bir oyun! Burada tam olarak işleyen bir treni kontrol edebilir ve gerçek bir metro hattının tıpatıp aynısını takip edebilirsiniz. Kendinizi katı programların ve her saniyenin önemli olduğu hızlı hareketin olduğu bir dünyada bulacaksınız.


Subtransit Drive Apk indir


Programa bağlı kalmak ve gecikmelerden kaçınmak için tüm demiryolu araçları yönetimi becerilerinde ustalaşın. Ancak dikkatli olun hatta başka trenler de olacak ve asıl göreviniz çarpışmalardan kaçınmak ve yolcuları güvende tutmak.


Subtransit Drive indir (MOD, Unlocked)


Bir önceki android oyun Cooking Live APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar