Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4] 1 Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4] 2 Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4] 3 Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4] 4 Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4] 5 Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [v1.5.0.4] 6

Mafia Crime War Hilesiz Full MOD APK [1.5.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3D grafikler ve canlı efektlerden en gerçekçi şekilde tasarlanmış bir yeraltı dünyası oyunudur.


Mafia Crime War 1.5.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Pre-Register sürümü indirmeye hazır.
Mafia Crime War'daki şiddetli, kanlı savaşlar, oyuncuları deneyimlemekten mutlu edecek. Yeraltı dünyasının patronlarından biri olarak adlandırılan oyuncular, taktiksel bir kart oyununda bir suç imparatorluğu kuracaklar. ONEMT tarafından geliştirilen çetelerin savaşlarında boğulun, yeraltı dünyasında ustalaşmak için bir mafya olarak oynarken suç girdabına kapılın. Gücünüzü daha geniş bir alana yaymak için yanınızda savaşmaları için köleleri toplayın.


Mafia Crime War v1.5.0.4 MOD APK


Bu versiyonda, kullanıcı mor kart olasılığını ayarlayabilir; Yeni arayüzde yıldızı yükseltmeye devam etmenizi sağlayan üç gümüş yıldızlı mor bir kart bulabilirsiniz. Ayrıca Mafia Crime War, arenadaki diğer hataları daha optimal bir şekilde düzeltme özelliğine de sahip. Kararınız çetenizin durumunu önemli ölçüde etkileyecek; Oyun, oyuncuların sahip oldukları karakterlerden birini oynamalarına izin verir, burada kendiniz için bir temsilci seçeceksiniz. Ardından takım arkadaşlarınızı bulmak için yolculuğa başlayın ve birçok tehlikeli suçluyla bir çete oluşturun.


Mafia Crime War Google Play Store


Babanızın öldürülmesinin intikamını almak ve ailenizi korumak size düşen görevdir. Tehlikeli çeteleri ortadan kaldırmak için bir iş adamının gölgesinde imparatorluğunuzu çok güçlü bir şekilde inşa etmeniz gerekiyor ama gerçekte hayatınız şeytani mafya isimleriyle dolu. Gerçek bir mafyanın uçarı bir hayatıyla yeraltı dünyasını kontrol edip hükmedecek, yasadışı bir iş sisteminin patronu olacaksınız. Etki alanınızı genişletmek için akıllıca kararlar veren, kendinizi zenginleştirmek için tüm uşakları yöneten sizsiniz.


Mafia Crime War Full Apk


İtibarınız, silah ticareti gibi kötü işler tarafından büyütülecek. Yasadışı ticaretten kar etmek için yasayı çiğneyin ve ardından bunu yozlaşmış oyunlara harcayın. Ayrıca virajlı yollarda zikzak yapmak, sokak yarışlarındaki maceranızı gösterir; hareketli barlarda seksi kızlarla eğlenmenin bir yolu olduğunda daha fazla heyecan. Veya villanız bile helikopterler dahil en modern araçların hepsini içerir.


Mafia Crime War Apk Hile


Mafia Crime War'a sahip olduğunuzda, görkemli bir kale ve zengin bir iş adamının cömert bir hayatı artık elde edilmesi zor bir hayal olmayacak. Sizin için pratik destek, işe alabileceğiniz, yeraltı dünyası anlayışınızla küçükleri kontrol edebileceğiniz kardeşlerdir; elbette çeteler arasında çatışma kaçınılmazdır. Bölge için yapılan bu savaşlarda, oyuncular sokakta savaşırken birçok kanlı eyleme katılacaklar. Düşmanın işini yok etmek için yapmanız gereken rezil sabotaj planları olacak. Pazarda ve savaş alanında rakipleri yok ederken etkisini ve otoritesini göstermek.


Mafia Crime War Apk indir


Gerçekten Mafia Crime War, 3D grafikler ve canlı efektlerden en gerçekçi şekilde tasarlanmış bir yeraltı dünyasıdır. Oyundaki görseller güzel detaylı grafikler ve çekici aksiyon sahneleridir. Kana susamış rakiplerle savaşın ve babanızın intikamını alın ya da büyüleyici eğlencelerle dolu büyük bir konakta lüks içinde yaşayabilirsiniz.


Mafia Crime War indir


Bir önceki android oyun RTS Siege Up APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar