Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50] 1 Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50] 2 Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50] 3 Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50] 4 Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50] 5 Blades of Brim Para Hileli MOD APK [v2.19.50] 6

Blades of Brim Para Hileli MOD APK [2.19.50] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Altın alma yolunda, yolda haydutlarla karşılaşacaksınız ve ölümden kaçmak için onları yenmek için onlarla savaşmalısınız.


Blades of Brim 2.19.50 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Sınırsız Elmas hilesi
Hızlı oyun türüne atıfta bulunan oyuncular, oyun topluluğundaki gençlerin sevdiği popüler bir oyun olan Blades of Brim oyununu görmezden gelemezler . Bu, ateşli oyun Temple Run'dan yükseltilen yeni bir sürümdür ve bir süredir dünya pazarında öfkelenmektedir ve bu sürüm, daha fazla oyuncu için bağımlılık yaratan ve ilginç olan birçok yeni şeye sahip olmayı vaat ediyor. Bu oyunun neden birçok insan arasında bu kadar popüler olduğunu öğrenelim!


Blades of Brim v2.19.50 MOD APK


Bu, Temple Run, Subway Surfers gibi çok iyi oyun türleriyle çok ünlü bir marka olan SYBO Games tarafından üretilen ve geliştirilen tamamen ücretsiz ve engelli bir kurstur ... Blades of Brim, üreticiler tarafından mükemmel bir sürüme yükseltildi. oyuncuları çeken dramatik dövüş unsurları.


Blades of Brim 2.19.50 Para Hile Apk


Tonlarca yeni savaşçı ve eski versiyonlardan daha hızlı olan zengin bir fantezi dünyasına dalabilirsiniz ve büyüleyici görevler sizi bekliyor. Bu oyun, kullanıcıların doğrudan mobil cihazlarda oynamasına olanak tanır, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynama ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Oyuncunun görevi, büyülü dünyayı korumak için düşmanla savaşmak için savaşçıları kontrol etmektir. Özellikle oyuncu, halka saldırıldığında düşmanla savaşmak için birçok silahla donatılmıştır.


Blades of Brim 2.19.50 Altın Hile Apk


Bu oyun basittir ve çocuklardan yetişkinlere kadar birçok yaş için uygun olabilir, çünkü ekranı kontrol etmek için yalnızca tek bir elle işlem yapmanız gerekir. Diğer engelleri aşan oyunlar gibi, bu oyun türü de geçiş, yukarı ve aşağı ayarlamak için bir ila iki parmağınızı kullanmalıdır. Oynarken ekran eğme aşamaları vardır, ardından oynamanızı kolaylaştırmak için baş parmağınızı kullanın.


Blades of Brim Elmas Hilesi


Oynadığınızda, daha az düşman ve engel olduğu için kendinizi rahat hissedeceksiniz, ancak daha sonra zorluk artıyor. Altın para kazanma yolculuğunuza başladığınızda, yol boyunca engelleyen ve yenen canavarlar olacak, bu yüzden onlara dikkat edin. En iyisi, uçurumların üzerinden atlayarak, duvarlara yakın koşarak veya engellerin üstesinden gelmek için zeminde kayarak düşmanı yok etmek için bir eylem kombinasyonuna sahip olsaydınız.


Blades of Brim Apk oyun indir Club


Bu oyun sürümünü yükseltirken, grafik tasarım da çekiciliği artırır ve oyuncular için daha çekici hale gelir. Birçok renkte zırh giyen savaşçıların görüntüsü de oyuncuları heyecanlandırıyor. Daha da önemlisi, oyundaki müzik de çok akılda kalıcı. Eğlenceli ve heyecan verici melodiler, canavarla savaşma yolunda daha fazla heyecanlanmanıza ve Brim'in zorluk hissini kaybetmenize yardımcı olur.


Blades of Brim apk hile indir


BLADES OF BRIM'e girdiğinizde oyunun titizliği oyunculara daha fazla heyecan veriyor. Altın paraların, savaş silahlarının, hazinelerin rengi ve eğlencesiyle dolu gizemli, büyülü bir dünyaya kendinizi kaptırabilir, geçtiğiniz yolların ne kadar güzel olduğunu görebilirsiniz. Oyun, oyuncuların düşmanlarla savaşmak için karaktere dönüşmüş gibi hissetmelerine yardımcı olan 3D görüntülerden oluşur.


Blades of Brim Apk Dayı


Altın alma yolunda, yolda haydutlarla karşılaşacaksınız ve ölümden kaçmak için onları yenmek için onlarla savaşmalısınız. Canavarlar her zaman ve her yerde ortaya çıkabilir, bazen çalıların arasında, karanlık zindanlardan geniş alanlara saklanırlar, ancak bazen savaşçılarımı durdurmak için ortada dururlar. Çok fazla altın topladığınızda, kendinize daha fazla güvenmeniz için onu karakterinizi, zırhınızı ve silahlarınızı yükseltmek için takas edebilirsiniz.


blades of brim 2.7.5 mod apk


Yol boyunca arkadaş edinebilir ve atlar, kurtlar, sihirli ejderhalar gibi birçok evcil hayvandan yardım alabilirsiniz ... Düşmanı hızlı bir şekilde yenmenize yardımcı olmak için her zaman, her yerde çağırdılar. Eşyalara gelince, size çok şey sağlanacak, bu yüzden lütfen enerji tükendiğinde bundan yararlanın. Bu tür öğeler, formunuzu daha zor seviyelerde yeniden kazanmanıza yardımcı olacak çok fazla güç verecektir.


Blades of Brim Hile Apk


BLADES OF BRIM oyunculara her zaman keyifli bir deneyim ve yeni bir his verir. Bu gerçekten ödüllendirici bir oyundur ve her yaş için tamamen ücretsizdir. Bunun iyi bir oyun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Google Play'de oy verin ve bizimle yorum yapın.


Blades of Brim indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Vegas Crime Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar