Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32] 1 Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32] 2 Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32] 3 Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32] 4 Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32] 5 Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [v1.17.32] 6

Modern Combat Versus Mega Hileli MOD APK [1.17.32] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karşınıza çıkan düşmanları hızlı bir şekilde alt etmeye çalışacak ve sahaya birinin çıkması için arkadaşlarınızı koruyacaksınız.


Modern Combat Versus 1.17.32 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MENÜ MODU

  1. Duvar Hack
  2. Wireframe Mor
  3. Wireframe Sarı
  4. Rainbow Chams
  5. Yeşil Chams
Tamamen etkileyici oynanışa ve her oyuncuyu kendine çekebilecek tasarımlara sahip bir FPS oyunu Modern Combat Versus. Yeni bir dünyaya girecek ve takım arkadaşlarınızla belirli bir alanı işgal ederek diğer oyuncuları yeneceksiniz. Aynı zamanda oyun, alışmak için zaman ayıracağınız, zorlu ve taktiksel maçlarda yer alacağınız bazı benzersiz mekaniklere de sahip.


Modern Combat Versus v1.17.32 MOD APK


Modern Combat Versus'u deneyimlediğinizde, grafiklerden oyun karakterlerine kadar fütüristik tasarımlara ilgi duyacaksınız. Apex Legends benzeri bir oynanışa sahip bir FPS oyununun artık akıllı telefon platformunda mevcut olduğu söylenebilir. Aynı zamanda, oyuncuların oyunda nasıl hareket etmeleri gerektiğini bilmeleri için bu oyunda her zaman yol gösterici unsurlar olacaktır. Bu oyunda, bu öğeler, sitenin kenarları çevrenin geri kalanına kıyasla tamamen aydınlatıldığında tamamen öne çıkan işaretli bir alanla sonuçlanır. Böylece kolayca görebilirsiniz ve oyunun başında oyuncuları bu alana doğru bir şekilde yönlendirmek ve diğer oyuncularla yüzleşmek için talimatlar görünecektir. Aynı zamanda, oyun son derece anlaşılır bir oynanışa sahip ancak oyuncular arasında koordinasyon gerektirecek.


Modern Combat Versus Apk Hile


Modern Combat Versus'ta oyuncular, diğer oyuncularla karşılaşmayı deneyimleyecek ve belirli bir alanı ele geçirecekler. Bu oyunun sonucu, belirli bir takımın alana sahip olma düzeyine bağlıdır ve diğer bir deyişle, stat %100'e yükselene kadar belirtilen alanı işgal edeceksiniz. Karşınıza çıkan düşmanları hızlı bir şekilde alt etmeye çalışacak ve sahaya birinin çıkması için arkadaşlarınızı koruyacaksınız. Oyun başlangıcında, kendinize ait bir silahınız var ve bu oyundaki ajanın özelliği bu. Oyun her zaman her iki takımdaki oyuncuları da birbirlerini yenmeye teşvik eder çünkü her zaman bu alanı işgal etmek isterler. Yani bölüme alıştıktan sonra bölümün amacına odaklanacaksınız ve her halükarda oyunda kavgalar olacak. Silahların yanı sıra her karakterin becerilerini de deneyimleyebilirsiniz.


Modern Combat Versus apk ANDROID OYUN CLUB


Yavaş yavaş karakterinizin benzersiz becerileri için enerji biriktireceksiniz ve onların yararlanabileceğiniz özelliklere sahip olacaklar. Oyunun başında elde ettiğiniz karakter, çevreye yayılan ve hareket eden düşmanların konumunu belirlemenize yardımcı olabilecek bir dalga yaratma konusunda hayranlık uyandıran bir yeteneğe sahip. Özellikle, onları zihinsel olarak yenmek için takım arkadaşlarınızı hazırlamak ve koordine etmek için Kill kelimesini bariz bir şekilde gösterecekler.


Modern Combat Versus apk indir


Modern Combat Versus oynarken, oyuncular tamamen aynı oynanışa sahip birçok maç bulabilir, ancak getirebileceği gerilim seviyesi tamamen farklıdır. Özellikle temel seviyeler için ödüller alacak ve bunları birçok farklı amaç için kullanacaksınız. Aynı zamanda oyunda çeşitli düşmanlar da buluyorsunuz ve diğer güçlü insanlarla kendinize meydan okumak istiyorsanız o zaman rütbe modu sizin için doğru olan şey. Rütbe moduna gelince, bunu açıklamak için çok fazla faktör yok, çünkü rütbenizi yükseltmek ve birçok farklı rakibin üstesinden gelmek için zaman ayıracaksınız. Ama aynı zamanda, çok yetenekli oyuncularla karşılaştıkça yavaş yavaş daha da zorlaşıyor ve maç da tamamen daha yoğun hale geliyor. Aynı zamanda, bu oyunda, bazen hayranlık uyandıran sayıda ödüle sahip bazı özel maçlar da vardır. Yani bu aynı zamanda oyuncuların kendilerini test etmeleri için bir fırsat.


Modern Combat Versus indir


Modern Combat Versus'ta birçok bölümden geçeceksiniz ve elbette oyunda size gelen varsayılan karakterlerden sıkıldığınızı hissedeceksiniz. Yani karakterlerin kilidini açmak için zaman ayırmanız önemli olacak ve öğrenmesi de uzun zaman alan bir süreç. Bu faktör, oyuncuların dikkat etmesi ve oyun tarzlarının uygun olup olmadığını belirlemesi gereken karakter özelliklerinden kaynaklanmaktadır.


Modern Combat Versus Son Sürüm apk


Öğrenmesi basittir ve bir kez bir hedefiniz olduğunda, oyundaki işiniz onu başarmaya çalışmak ve buna alışmak için zaman ayırmaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her karakterin beceri ve silah olarak kendine has özellikleri var yani tüfeklere alıştığınızda pompalı tüfek pratiği yapıyorsunuz ve iki silah birbirinden farklı. Ek olarak, becerilerini geliştirecekler ve bazen bir karakteri sevenler için etkileyici görünümler satın alacaklar.


Modern Combat Versus İndir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Live Cycling Manager 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar