Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0] 1 Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0] 2 Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0] 3 Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0] 4 Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0] 5 Cut the Rope GOLD Full MOD APK [v3.7.0] 6

Cut the Rope GOLD Full MOD APK [3.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İlginç bulmaca oyunlarını seviyorsanız tam size göre.


Cut the Rope GOLD 3.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 5,89 TL değerinde olan bu oyun bedava
İlginç bulmaca oyunlarını seviyorsanız veya düşünce ve yaratıcılığınızı keşfetmek istiyorsanız, sizin için en iyi seçim olacağı garanti edilen Cut the Rope GOLD'a gelin. Bu, ZeptoLab tarafından geliştirilen şeker kurbağası serisindeki heyecan verici bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur. Basit içeriği, göz alıcı arayüzü ve giderek artan yenilikçi özellikleri ile size ilgi çekici bir deneyim sunmayı vaat ediyor.


Cut the Rope GOLD v3.7.0 MOD APK


Oyun hala önceki sürümlerle aynı içeriğe sahip ve sevimli kurbağaların birçok seviyesinde gerçekleşen heyecan verici maceralar yaşayacaksınız. Daha sevimli bir isimle de bilinen filmi kurtaran Om Noms. Karakter, ünlü animasyon dizisi Om Nom'un Hikayesi ve sosyal medya kanallarındaki diğer çekici videolardan alınmıştır. Bu nedenle oyuncular çocukluklarına dönmek gibi tanıdık bir duygu hissedecekler.


Cut the Rope GOLD Para Hilesi


Cut the Rope GOLD'a gelen oyuncular, bu yeni sürümde Android cihazlarında rahatça oynayabilirler. Oyun, önceki sürümlerde olduğu gibi tanıdık içeriğin yanı sıra birçok yeni öğe de ekliyor. 17'den fazla gizli hediye kutusu ve 425'ten fazla seviyenin görünümü gibi, her seviye zorlukla yükseltilir - özellikle yaratıcı fiziğe dayalı basit kontrol yöntemi, hoş karakter yaratma ve eşit derecede olağanüstü arayüz.


Cut the Rope GOLD Full Apk


Oyunun oynanışı basittir ve oyun ekranındaki tüm zorlukların üstesinden gelmek tamamen sizin düşünme seviyenize bağlıdır. Oyuncunun görevi, yeşil kurbağasının iple asılı şekerleri yemesine yardım etmektir. İpi kesmek için makas kullanabilir veya şekeri hareket ettirmek için mili kullanabilirsiniz. Şekerin yeşil kurbağanın sağ parçasında kaldığından emin olmak için tüm mantığı kullan yoksa kaybedersin.


Cut the Rope GOLD Hile Apk


Kurbağa şekerlerini beslemenin yanı sıra, oyuncunun ekranda görünen birçok yıldızı da toplaması gerekiyor. Onları toplamak için, oyuncunun şeker o yıldıza değecek şekilde ayarlaması gerekir ve oyun kendini toplayacaktır. Sadece bu değil, Cut the Rope GOLD ayrıca oyun ekranını tamamladıktan sonra çekici hediyeler aramanıza ve almanıza ve özellikle daha zor görevleri tekrar denemek için daha fazla yeni seviyenin kilidini açmanıza izin verir.


Cut the Rope GOLD Apk indir


Daha zor zorluk seviyelerini kolayca aşmak için, oyuncular gerçekten son derece mantıklı hesaplamalarla iyi bir oyun oluşturmaya odaklanmalıdır. Cut the Rope GOLD, şekerlerin kurbağanın sağ birkaç ağzına düşmesi ve özellikle oyun ekranında görünen yıldızlara tek bir işlemle dokunması için yönü belirleyebilmek için oyuncuların yüksek bir hayal gücüne sahip olmalarını gerektirir. en iyi puanı al ve o seviyeyi tamamla.


Cut the Rope gold apk, android Oyun Club


Oyunun öne çıkan özelliği, özellikle oyuncuların uzun bir oyun sürecinden sonra sıkılmamasına yardımcı olan çeşitli zorluklarda. Kurbağa oyununun her seviyesi farklı pozisyonlara yerleştirilecek ve şekerler de farklı mesafelere asılacak. İlk aşamalarda, oyuncunun kurbağanın ağzına sadece tek bir şeker koyması yeterlidir. Ancak, daha yüksek seviyeli oyunlarda, oyuncunun bekleyen kurbağanın ağzına düşmesi için aynı anda iki hatta 3 şekeri ayarlaması gerekir.


Cut the Rope: Experiments GOLD Mod Apk


Oyun, ilgi çekici içerik, eğlenceli ama aynı derecede zorlayıcı ve getirdiği görüntü ve seslerin kalitesi için takdir edilmektedir. Çarpıcı renklerle tasvir edilmiş bir arayüze sahip olmak, oyunu göz alıcı kılar ve her açıdan oyuncuları kendine çeker. Sadece bu da değil, aynı zamanda ses efektlerinin harika gösterimi, çalma sürecindeki havanın daha da zehirli ve son derece eğlenceli hale gelmesine yardımcı oluyor.


Cut the Rope GOLD APK Dayı


Bu oyuna gelince, oyuncular ne getirdiğine tamamen inanabilirler. Çünkü oyun piyasaya çıktığı andan itibaren dünya çapında birçok oyuncudan ve hatta oyun eleştirmenlerinden sayısız övgü aldı. Oyun görsel tasarım, en iyi bulmaca oyun türü ödülü, BAFTA yorumu vb. dallarda büyük ödüller aldı. Bu yüzden belki de bugün piyasadaki en yaratıcı bulmaca oyunlarından biridir.


Cut the Rope GOLD Tam Sürüm Apk


Cut the Rope GOLD, hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun bir alt çözüm oyunudur. Oyun güzel bir arayüz, her seviyede çekici oyun ve düzenli olarak cilalanan ve girilen birçok olağanüstü beceri ile donatılmıştır. Oyuncuların hayal kırıklığına uğramamasını sağlamak için hepsi mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.


Cut the Rope GOLD indir (MOD, Full / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun World of Airports APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar