Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2] 1 Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2] 2 Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2] 3 Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2] 4 Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2] 5 Head Soccer Para Hileli MOD APK [v6.17.2] 6

Head Soccer Para Hileli MOD APK [6.17.2] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indirin. Kafa Topu futbol tarzı bir oyundur. Daha doğrusu kendisidir.


Head Soccer 6.17.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri

  1. Sınırsız Para hilesi

Bugün oyun pazarında oyuncunun isteklerini karşılayabilecek birçok oyun türü vardır. Örneğin, atış oyunları, rol yapma,… Şu anda, üreticiler oyuncular tarafından en çok hangi oyunların yüklendiğini anlamaya çalışıyorlar, bu yüzden setlere yatırım yapmak ve yükseltmek için stratejileri var. Yeni oyuncuları çekebilmek ve uzun oyuncuları sıkmamak için oyundaki yeni unsurları sürekli olarak güncelleyecek ve yayınlayacaklar. Eşsiz bir doğaya sahip bir spor oyunu arıyorsanız Head Soccer'a gelebilirsiniz.oyun. Bu oyun için dünya çapında 50 milyondan fazla yüklemeyle D&D Dream'in en kaliteli ürünlerinden biridir. Ayrıca Google Play üzerinden yayınlanan bu stüdyo oyununda birçok oyun ve spor türünü de deneyimleyebiliyoruz. Bazı örnekler Head Soccer, Head Basketball, Head Boxing,… ve içinde bulabileceğiniz birçok farklı oyun türü vardır.


Head Soccer v6.17.2 MOD APK


Oyunun nasıl oynanacağına gelince, oyun basit olacak. Sadece rakibin kalesine tekme atmanız gerekiyor. Önemli bir şey, oyunun 2 boyutlu olarak oynanmasıdır, bu nedenle yalnızca sola veya sağa hareket edebilir veya puan almak için atlayabilirsiniz. Ve ayrı bir tekme düğmesine sahip olacaksınız. Ancak bu oyun sadece topu soyup rakibin kalesine tekme atıyorsa, sıkıcı olacaktır. Bu oyunun bir futbol takımının gücüne ihtiyacı yok, sadece sana ihtiyacı var. İkiniz de kaleci olarak hareket ettiniz ve saldırgan olarak hizmet ettiniz. Topu engellemek ve gol atmak için karakterinizi özgürce kontrol edeceksiniz. Ama bunu her zaman önleyebilir misin?


Head Soccer Para Hilesi


Saldırıya geçmenin yanı sıra, Güç olan bir çubuğunuz olacak. Bu çubuk dolduğunda, becerilerinizi test edebilmeniz için Kick'in yanında bir Güç düğmesi olacaktır. Ve bunu yaptığınızda, hiçbir şey sizi durduramaz. Yeteneğinizi her kullandığınızda, hedefi vurursanız rakibin savunma hattını geçebilirsiniz. Bu özellik nedeniyle, her oyuncunun belirli bir etkili stratejisi vardır.


Head Soccer Son Sürüm Apk indir


Ayrıca, her savaş ana zamanla sınırlıdır, bu nedenle en çok golü alan oyuncu kazanır. Tabii ki oyun uzun sürmeyecek. Oyunda beceri kullanımı nedeniyle, oyun oynarken öznel davranmayın. Bu oyunun tek amacı rakiplere gol atmaktır, bu nedenle bir veya daha fazla gol atmak, rakibin topunu gözlemlemek ve değerlendirmek için tüm beceri ve yöntemleri kullanmalısınız. Oynadığınızda, bazı durumları oldukça komik bulursunuz ve bazen rakibinizin bu kadar hızlı gol atacağını düşünmediğiniz için delirirsiniz.


Head soccer karakter hilesi


Oyun yapılandırmasıyla ilgili olarak, oyun yalnızca 42 MB kapsüllüdür, ancak aksiyon oyunu kombinasyonu nedeniyle, oyunun genellikle çalışabilmesini sağlamak için ortalama bir makine yapılandırması gerektirecektir. Dahası, oyunun birçok farklı oyun modu vardır, böylece daha fazla tanışabilir ve becerilerinizi başkalarına gösterebilirsiniz. Kafa futbolu kesinlikle sizin için bir oyundur. Oyun size birçok farklı duyguyu yaşatacak. Ayrıca oyun stresli çalışma saatlerinden sonra sizi rahat ettirecek. Lütfen oyunu yükleyin ve keyfini çıkarın. Herşey seni bekliyor.


Head Soccer İndir (MOD, Sınırsız Para / Kilitler Açık)


bir önceki android oyun Modern Ops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar