Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.346]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.346] 1 Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.346] 2 Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.346] 3 Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.346] 4 Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [v1.346] 5

Pixel Combats 2 Mermi Hileli MOD APK [1.346] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu şiddetli savaşlardan sonra rahatlamak isterse, oyun etkileyici mini oyunlar ve yan oyun modları sunacak.


Pixel Combats 2 1.346 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm silahların kilidi açık
  2. Sınırsız mermi hilesi
Pixel Combats 2, oyunculara tamamen yeni ve canlı bir deneyim sunmak için bina faktörleriyle birleştirilen yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur. Oyun, canlı 3B blok grafikler kullanarak oyunu dost canlısı ve her yaştan daha fazla oyuncu için kolayca erişilebilir hale getirir. Ayrıca, silah sistemi ve inşa özellikleri oyunun öne çıkan özellikleridir ve oyuncuların yaratıcı olmalarına ve her duruma uyum sağlamalarına olanak tanır. Ateş etmenin aksiyon unsuru uzun zamandır etrafta dolaşıyor, ancak Pixel Combats 2, oyunculara arkadaşlarıyla sonsuz eğlence ve eğlence sağlamak için yeni bir konsept uyguluyor.


Pixel Combats 2 v1.346 MOD APK


Pixel Combats 2, daha geniş bir kitleye ulaşmak için 3B blok grafikleri kullanan bir FPS oyunudur, bu nedenle oynanışı basit ve herkes için dosttur. Bununla birlikte, oyuncuların sorunsuz hareket etmesine veya çevre ile daha kolay etkileşime girmesine olanak tanıyan mükemmel optimize edilmiş kontrol mekanizmasına sahiptir. En göze çarpan unsur, oyuncuların savaş alanının ortasında nesneler inşa etmesine, yok etmesine ve yaratmasına izin veren tanıdık bloklu bir ortamdır. Oyun, oyuncuları silah sistemleri, oyun modları, kostümler ve oyunu yeni bir seviyeyle deneyimlemek için arkadaşlar gibi daha ilginç unsurlarla tanıştıracak.


Pixel Combats 2 Para Hilesi


Yapım özelliği, oyuncunun araziyi geçmesine ve ortama uyum sağlamak için sağlam yapılar oluşturmasına izin verdiği için Pixel Combats 2'nin göze çarpan bir öğesidir. Oyuncular çevredeki blokları veya nesneleri kırabilir ve bunları inşa etmek için kullanabilir ve oyun, işleri daha ilgi çekici hale getirmek için Minecraft ile aynı yapı mekanizmasını uygulayacaktır. Bununla birlikte, oyuncunun maksimum blok sayısı için bir sınırı olacaktır, bu nedenle, silahlarla yok edilebilecek geçici siperlerin oluşturulması için uygundur. Bu bloklar sayesinde oyuncular yüksek yerlere tırmanabilir, dövüş için uygun pozisyonlar oluşturabilir ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için daha birçok şey yapabilir.


Pixel Combats 2 Mermi Hilesi


Pixel Combats 2 bir FPS oyunudur, bu nedenle silah unsuru temel unsurlardır ve oyuncuları eğlendirmek için zengin bir şekilde geliştirilmiştir. Silah sistemleri tabancadan roketatara kadar çeşitlilik gösterir ve oyuncuların toplaması için harika özellikler veya görünümlerle birlikte gelir. Her silahın kendi silah ustalığı sistemi olacak ve oyuncular, oyun boyunca şeklini ve savaş performansını değiştirmek için beş aksesuara kadar donatabilecek. Silahlar ve silah ustası unsurları, FPS türünde bir dönüm noktasıdır ve oyunculara daha ilgi çekici seçenekler ve en sevdikleri silahları tasarlama özgürlüğü verir.


Pixel Combats 2 Silah Hilesi


Oyuncu şiddetli savaşlardan sonra rahatlamak isterse, oyun etkileyici mini oyunlar ve yan oyun modları sunacak. Pixel Combats 2'nin çeşitli oyun modları, ister oyunculara karşı ister yapay zeka olsun, oyunculara sürekli olarak bol bol eğlence sunar. Zengin ve cömert bir ödül olan bu ödül, oyunculara oyunun sayısız etkinliğine aktif olarak katılırken birçok fayda sağlar. Ayrıca oyun, oyunculara arkadaşlarıyla veya rastgele takım arkadaşlarıyla rahatlamaları için daha fazla eğlence unsuru vermek için her hafta yeni içeriği güncelleyecek.


Pixel Combats 2 Hile Apk


Pixel Combats 2'nin oynanışı, oyunculara FPS türü ile en iyi deneyimi sunmak için birçok destek özelliği ile birlikte geldiği için derinlemesine geliştirildi. Ayrıca, oyuncunun çevre ile sürekli etkileşime girmesi, blok yerleştirmesi, yok etmesi ve düşmanlara çeşitli şekillerde yaklaşması gereken yaratıcılık unsurunu da vurgular. Hızlı tempolu, eğlenceli oyunlardan hoşlanıyorsanız, Pixel Combats 2 denemeniz gereken yeni bir deneyim olacaktır.


Pixel Combats 2 İndir (MOD, Mermi / Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun Dentures and Demons 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar