Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1]

Puan: 4.52 (Oylar: 83)
Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1] 1 Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1] 2 Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1] 3 Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1] 4 Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1] 5 Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [v15.0.1] 6

Nulls Clash of Clans Full Hileli MOD APK [15.0.1] - Köyünüzü inşa etmek, bir klan kurmak ve düşman klanlarla epik savaş yapmak için Clash of Clans APK - en son sürüm - Android için Mod'u indirin. Savaşmaya hazır mısın


Nulls Clash of Clans 15.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Çok fazla elmas içeren özel sunucu (oyunun orijinal versiyonundan ayrı olarak kurulur). Oyuna girdiğinizde HABERLER bölümündeki butonlarla her şeyi sınırsız alabilirsiniz.

Klanınızı yükseltin ve onları rakiplerinize karşı savaşa alın. Kendi köyünüzü kurmak ve onu barbar işgalcilerden korumak için Clash of Clans mod APK'sini indirin. Klanınızın gücünü artırın ve düşman bölgesini istila etmek ve imparatorluğunuzu büyütmek için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin.


Nulls Clash of Clans 15.0.1 Elmas Hilesi Son Sürüm


Clash of Clans APK, şimdiye kadar yapılmış en popüler mobil oyunlardan biridir. Aslında, şimdiye kadar yapılmış en popüler oyunlardan biri - nokta. Oyun, Supercell geliştiricileri için günde 5 milyon dolar getiriyor. Onu gerçekten özel kılan şey, arkadaşlarınızın ve hatta aile üyelerinin köylerine klanınıza katılmasını sağlama yeteneğidir.


Nulls Clash of Clans 15.0.1 Apk Son Sürüm


Diğer oyuncular ve arkadaşlarla dolu epik bir klan oluşturabilir ve ardından birleşik gücünüzü diğer klanları alt etmek için kullanabilirsiniz. Oyun strateji ve rekabetle dolu. Ekip çalışması ve sonsuz bina seçenekleri ile de bol miktarda bulunur.


Nulls Clash of Clans 15.0.1 Apk Altın Hilesi Nasıl Yapılır


Halkınızın yaşayacağı büyük bir köy yaratabileceksiniz ve orada olmadığınız zamanlarda onu saldırganlara karşı savunmanız gerekecek. Kampanyaya çıktığınızda halkınızı güvende tutmak için köy savunmalarınızı toplar, mancınıklar ve daha fazlasıyla yükseltin.


Nulls Clash of Clans 15.0.1 Sınırsız Kaynak


Çiftlikler, belediye binaları, askeri tesisler, depolar ve daha fazlası dahil olmak üzere inşa edilecek çok sayıda bina var. Kasaba inşa etme içgüdülerinizin kontrolü ele geçirmesine ve evi aramak için harika bir yer yaratmasına izin verebilirsiniz.


Nulls Clash of Clans Apk Nasıl İndirilir


Er ya da geç, bir klana katılmanız ya da oluşturmanız gerekecek. Bazı oyuncular klandaki büyük patron olma fikrinden kurtulsa da, başkasının klanına katılmak kendi klanınızı kurmaktan daha kolaydır. Arkadaşlarınızı ve ailenizi ve değerli gördüğünüz diğer oyuncuları klanınıza davet edebilirsiniz. Klanınız güçlendikçe, daha çok bir hedef haline geleceksiniz ve onu savunmak için birlikte çalışmanız gerekecek. Böylesine büyük ve karmaşık bir oyunda, Clash of Clans'ta başarılı olabilmeniz için birkaç ipucuna ihtiyacınız olacak. Oyunda her zaman yeni bir şeyler öğrenmeye hazır olduğunuzdan emin olun - uyum sağlamayanlar uzun sürmez


Nulls Clash of Clans Apk Nasıl Yüklenir


Boş üslere baskın yapın. Bazı oyuncular, bir başkasına saldırmak için dışarı çıktıklarında üslerini her zaman boş bırakır. Bu oyuncuların bazıları oyunu oynamayı tamamen bıraktı - bu yüzden baskın yapmayı ve biraz ganimet almayı kolay hedefler haline getiriyorlar.

Belediye binanızı üssünüzün içine koyun. Bu söylemeye gerek yok - belediye binanızı her zaman üssünüzde bulundurun ve ağır şekilde koruyun. Birinin belediye binanıza girmesini istemezsiniz. Duvarların içinde olduğundan ve uygun savunmalara sahip olduğunuzdan emin olun.


Nulls Clash indir


Koleksiyonerlerinizi ve madenlerinizi yükseltin. Oyundaki kaynakların başarılı olmasını isteyeceksiniz, bu nedenle savaş için doğru miktarı elde ettiğinizden emin olmak için koleksiyoncularınızı ve madenlerinizi yükseltmeniz çok önemlidir. Savaşın sinirleri: sonsuz para.

Kalkanınızı kırmayın. Kalkanınız, orada olmadığınızda köyünüzü savunan şeydir. Başkasının köyüne saldırırsan kırılır. Kalkanınızda 30 dakika gibi bir şey kaldığında saldırılarınızı zamanlamalısınız, o zaman rakiplerinize en az saldırıya uğrama şansı ile saldırabilirsiniz.


Bir önceki android oyun olan Crash of Cars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 83 Oylar ve 9 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
9
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Clash of clans"

Burak

2 yıl önce

Mükemmel bir oyun

"Bu oyun"

Mullaa

2 yıl önce

Daha bu oyunu bilmeyen kuzenim var

"Nuls closh"

Zeynep

2 yıl önce

Mükemmel bir oyun

"Nulls clash of clans"

Dowlet

2 yıl önce

Guzel

"clash of clans"

tuncay

3 yıl önce

Cok guzel

"COC"

Asiman

3 yıl önce

BB 14 varmi

"Bulls class"

Emirasaf

3 yıl önce

Çok güzel

"Clash of clans"

enes

3 yıl önce

Güzel

"Clash of clash"

Akif

3 yıl önce

Mükemmel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar