Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60] 1 Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60] 2 Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60] 3 Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60] 4 Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60] 5 Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [v6.1.60] 6

Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Hileli MOD APK [6.1.60] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Eyes Scary Thriller olan eski korku oyunlarındandır.


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu 6.1.60 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler açık
Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu - eski bina oldukça hayaletler, canavarlarla doluyken terk edilmiş bir hastanede kapana kısılmış Charlie adında bir kahramanın rolünü oynamanız gereken klasik bir korku arayışı , canavarlar ve diğer kötü ruhlar. Herhangi bir taktik hamle kullanarak göreviniz özgürleşmek. Ayrı olarak, komplekste oyunun genel atmosferini mükemmel bir şekilde ileten grafikleri ve müzikleri not etmeye değer.


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu v6.1.60 MOD APK


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu, banliyölerin dışında bulunan gizemli bir malikanede bir hırsızlığı anlatıyor. Son derece zengin bir tüccar olan Bay Miles'a aitti. Ancak burası uzun süredir terk edilmiş durumda ve sebebini kimse bilmiyor.  Köşkün çok parası olduğunu bilen bir grup hırsız, koruyucu duvarları aşmak için bir plan yaparak içeri girer. Ama garip şeyler oluyor gibi. İçerideki manzara ıssız, soğuk hale geldi. Ve sanki bu korkunç malikanede biri ortaya çıkmış gibi hissettiler.


Gözler: Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Oyna


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu, her bir içeriği seviyeler arasında aktarır, her küçük alan önceden bölünmüş olarak sırayla geçersiniz. Her seviyede, ulaşmanız gereken hedef, malikanede gizlenmiş para çantalarını bulmaktır. Ardından, görevin tamamlandığını doğrulamak için takım arkadaşlarınızın önceden işaretlediği kapıyı aramanız gerekir.


Gözler: Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu APK


Ancak, oyunun hedeflediği tek faktör arama değildir. Konakta hayaletler de var. Seviyeyi korku içinde bitirmek istemiyorsanız, onları atlatmak zorunda kalacaksınız. Onlardan kaçınmak için iki şey, haritalar ve Eye Runes kullanmanız gerekir. Eye Runes, konaktaki hayaletlerin yerini kontrol etmenize yardımcı olur. Bu sayede ölümü önleyebilir ve mücadeleyi tamamlayabilirsiniz. Harita elle çizilmiş ve size takım arkadaşları tarafından verilmiştir. Düzeydeki yolları, araziyi ve gerekli bilgileri ana hatlarıyla belirtir. Hayaletin nerede olduğunu öğrenmek için Eye Runes ile birlikte bu haritayı nasıl okuyacağınızı öğrenmeniz gerekecek.


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Para Hilesi


Eyes Scary Thriller oynarken bilmeniz gereken birkaç şey var. İlk olarak, Eye Runes jetonla satın alınamaz. Bu destekleyici eşyalar evin etrafına dağılmış durumda, onları para çantaları bulma ile paralel olarak bulmanız ve kullanmanız gerekecek. Göz Rünleri çok önemlidir çünkü daha yüksek seviyelerde hayaletler daha hızlı hareket eder ve daha kurnaz hale gelir. Kaçmak için bulamazsanız sizi her yerde yakalayabilir. İkincisi, eğer hayaletlerle karşılaşırsanız, hızla koşmanız, küçük odalardan gizlice geçmeniz gerekir ki sizi takip etmesinler. Oyun, hızlı hareket özelliğini entegre ederek 3 saniye içinde hızlanmanızı sağlar. Çok uzun olmasa da kaçmanız için yeterli bir süre. Üçüncüsü, hayaletler genellikle karanlık veya dar alanlarda ortaya çıkar. Bu tür yerlere taşınırsanız, daha erken ayrılmalısınız.


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu APK İndir


Eyes Scary Thriller bir korku oyunudur. İçeriği Evil Nun, Granny: Chapter Two or Five Nights at Freddy's'e benzeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu oyunda karanlık koridorlardan, soğuk duvarlardan, dağınık nesnelerle terk edilmiş odalardan birçok korkutucu sahne var. En korkuncu hayalet Krasue. Krasue, oyuncunun midesini bulandıran bir görünüme sahip, sadece uzun saçlı ve havada uçuşan organları olan bir kafası var. Köleye girenlere kendisi gibi acı çektirmeye razı olarak nefretini taşıyordu. Bununla birlikte, fon müziği parçaları kasvetli. Yakında, kapının arkasında ne olduğunu bilmemenin heyecanı, draması ve titremesiyle Bay Miles'ın terk edilmiş konağında olduğunuzu hissedeceksiniz.


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu hile apk


Eyes Scary Thriller, Android telefonlar için en çekici macera, korku oyunu olmayı hak ediyor. Korku unsurları, karanlık koridorlardan ürkütücü hayalet Krasue'ye kadar sonsuza kadar hatırlamanızı sağlayacak. Ürkütücü, ürkütücü fenomenlerle yüzleşecek, konaktaki tüm parayı toplayacak ve arkadaşlarınızla birlikte kaçacak kadar cesur olacak mısınız?


Gözler Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu indir (MOD, Kilitler açık)


Bir önceki android oyun The Walking Dead Our World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar