Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 1 Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 2 Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 3 Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 4 Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 5 Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 6

Ben 10 Omnitrix Kahramanı Mega Hileli MOD APK [1.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu savaşa katılan oyuncular, sevdikleri karakteri oynamayı ve büyük kötülerle savaşmayı umuyor.


Ben 10 Omnitrix Kahramanı 1.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Geliştiricinin menüsünün kilidi açıldı (açmak, oyunu duraklatmak ve müziği kapatmak için), burada oyun para birimi ekleyebileceğiniz (en üstte +1000), seviyeyi artırın (seviye yükseltme), oyun modlarını açın
Ben Tennyson, son on yılın en popüler çizgi film karakterlerinden biridir. Şimdiye kadar Ben10, örneğin Cartoon Network gibi popüler kanallarda günlük olarak gösteriliyor. Bu çocuk, böylesine çekici ve kapsamlı kapsamı nedeniyle hala birçok ilgili eğlence ürününün ana karakteridir. CN tarafından birçok platformda yayınlanan oyunlardan biri olan Ben 10 Omnitrix Kahramanı Aliens vs. Robots'u deneyebilirsiniz . Basit ama benzersiz bir oyunla, size gerçekten ilgi çekici maceralar yaşatacak.


Ben 10 Omnitrix Kahramanı v1.0.6 MOD APK


Bu savaşa katılan oyuncular, sevdikleri karakteri oynamayı ve büyük kötülerle savaşmayı umuyor. Aslında, Ben'in yolculuğu boyunca bu maçlar yavaş yavaş gerçekleşecek. Bununla birlikte, güçlü düşmanlarla savaşmak için gerçekten yeterli güce nasıl sahip olabilirsiniz? Buharlı gemilerle savaşmak için karakterinizi kontrol edin. Steam Smythe'nin yeni icat ettiği robotlardır. Botların gücü, çok ciddi bir hasar olmaksızın nispeten zayıftır. Ancak, kendi dövüş yeteneğinizi geliştirmeniz için bir fırsattır. Oyuncuların sahip oldukları her karakterin dövüş stilinde ustalaşmaları gerekir. Vapurla savaşmak, patronla buluşmadan önce tam HP'yi korumak için faktörlerle dengelenmiş bir maç çalıştırmayı denemenizi sağlar. Ayrıca, onlarla savaşmak size sabit miktarda EXP ve altın para verir. Bu tür kaynaklar, gelecekteki başarınızın temelini oluşturur.


Ben 10 Omnitrix Kahramanı Para Hile Apk


Bu türden aksiyon dövüş oyunları oynadıysanız, onları son derece zor bulacaksınız. Karakterin etkili bir şekilde dövüşmek için çok sayıda kombo öğrenmesi gerekecek. Bununla birlikte, Ben 10 Omnitrix Kahramanı Aliens vs. Robots'ta, etkili bir şekilde savaşmak için yalnızca 2 dokunuş ve kaydırmaya ihtiyacınız var. Bu dövüş stili çocukların oynaması için çok uygundur, ancak aslında yetişkinler de stresi azaltmak için bu oyunu oynayabilir.


Ben 10 Omnitrix Kahramanı Hile Apk


Öncelikle, karakterin ilerlemeye devam etmesi için ekranı sağa kaydırmanız yeterlidir. Bu sadece bir dalga kazandığınızda ve bir sonraki düşmana doğru koşmanız gerektiğinde gerçekleşir. Yolda onları almanız için bazı altınlar bırakacak. Bir düşmanla karşılaştıktan sonra, oyuncuların savaşmak için yalnızca dokunma işlemini kullanması gerekir. Lütfen ekranın sağ tarafına, düşmanın bulunduğu yere dokunun ve onlara saldıracaksınız. Tersine, savaşmaya hazır olduğunuz ekranın sol tarafına dokunun, sonra savunacaksınız. Bunun gibi iki hareketi birleştirmek direnebilir.


Ben 10 Omnitrix Power APK


Bir maç, becerilerinizi sürekli olarak geliştirmenizi sağlayan çeşitli faktörlerden etkilenecektir. Öncelikle, son dalgaya ulaşmanın sadece 2 dakika sürdüğünü bilmeniz gerekir. Orada patronla yüzleşmen gerekecek. Kazanmak için, ayrılan süre içinde tüm düşmanları yenmelisiniz. Yani, maçı kesinlikle uzatamaz veya bir steambotta çok fazla zaman geçiremezsiniz.


Ben 10 Omnitrix Kahramanı APK


Zaman faktörüne ek olarak, HP ve dayanıklılık olmak üzere iki istatistikten de etkilenirsiniz. HP, uzun bir savaş sırasında geçebileceğiniz dayanıklılık sınırıdır. Patronla birçok dalgada karşılaşmadan önce çok fazla HP harcarsanız, bu gerçekten büyük bir dezavantajdır. Ayrıca dayanıklılık, eylemlerinizi sınırlayan bir ölçüdür. Yaptığınız her saldırı veya savunma, dayanıklılığı tüketir. Sürekli saldırı iyidir, ancak savunmazsanız sizi çabucak tüketir ve durur. Bu aynı zamanda rakibinizin size özgürce saldırmasına izin vermek anlamına gelir. İyi bir oyuncu, düşmana en çok saldırıp en az HP kaybetmek için düzenli olarak nasıl saldırı-savunma-dinlenme yapılacağını bilir. Tam HP çubuğuna sahip bir patronla karşılaştığınızda, kazanma şansı önemli ölçüde artacaktır.


Aslında, Ben 10 Omnitrix Kahramanı Aliens vs. Robots, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı karakter sunar. İlk olarak, Ben 10'un birçok varyasyonuyla oyuncular onları toplayabilir. En sevdiğim formda dövüşmek heyecan verici. Bu karakterlerin her birinin farklı dövüş becerileri ve güç manevraları var. Bu yüzden gerçek arenaya gitmeden önce onlarla bol bol pratik yapın. Mağazada satın almak için çok fazla altın saklayın.


Ben 10 Omnitrix Kahramanı Aliens vs. Robots indirin (MOD, Menü, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Ludo King APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar