Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139] 1 Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139] 2 Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139] 3 Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139] 4 Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139] 5 Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [v53.53.139] 6

Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Para Hileli MOD APK [53.53.139] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Real Steel olan robot dövüş oyununu kesinlikle deneyin.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu 53.53.139 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full Sürüm
  2. Sınırsız para hilesi
Günümüzde pek çok oyun türü piyasaya sürülmekte ve piyasada birbiriyle rekabet etmektedir, ancak aksiyon oyunları her zaman yüksek oyuncu sayısı ve pek çok iyi yorum ile baskın oyun olmuştur. Gerçek Çelik, iki modern robot arasındaki ateşli bir çatışmadır. Bu, Hugh Jackman'ın oynadığı “Dreamworks” filminden uyarlanan büyüleyici ve heyecan verici bir oyundur. Real Steel'in acımasız ve sert eylemleri, boksun kısa sürede yüksek teknoloji haline geleceği gizli bir dünyada gerçekleşir. Oyuncular, Robotlarını 2.000 pounddan daha ağır ve 8 fit yüksekliğe kadar çelik rakiplerle savaşarak büyük, uluslararası savaşlara götürecekler. Bu, yeni turnuva ve hayatta kalma modları ile oynanış açısından zengin bir oyundur.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu v53.53.139 MOD APK


Dövüş sporu - Boks, Olympia dahil olmak üzere birçok yerde büyük etkinliklerde yapılan bir spordur. Bu oyun sadece boksörlerin elleriyle saldırmalarına ve rakibe saldırmak için bacaklarını, kollarını ve başlarını hareket ettirmelerine izin verir. Spor, dünyanın birçok yerinde ünlendi ve üreticinin Real Steel oyununu yaratma ilham kaynağı oldu.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu 53.53.139 Para Hile Apk


Bu oyunda, radyonun boksörleri artık normal sporcular değil, devlere benzeyen robotları dönüştürüyorlar. Bu, birçok insanı indirmeye çeken ve iyi bir derecelendirmeye sahip bir dövüş oyunudur. Oyun maçları, aşağıdaki tribünleri ve amigoları sallayabileceği normal boks dövüşlerine benzemez. Bu ücretli bir oyundur, ancak fiyatı yetersizdir. Harika savaşların tadını çıkarmanın maliyeti sadece 1 $ 'dır.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu Full Sürüm apk indir


Gerçek Çelik, dünyadaki en sağlam robotlar için turnuvalar içeren bir aksiyon oyunudur. Robot boksörlerin amacı, rakiplerini elle yenmek ve rakibi olabildiğince çabuk yenerek kazanmaktır. Bu oyunun oynanışı, aynı türdeki diğer oyunlardan farklı değildir. Robotu kontrol etmek için, karakteri bir sürprizle hareket ettirmek ve rakibe saldırmak için kontrol etmek üzere dokunma ve kaydırma işlemleri yapmanız gerekir.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu APK -- PARA hilesi


Ayrıca, rakibin saldırılarından kaçınmak için iki elinizi yüzünü kapatmak için kullanarak rakibin gücünü kaybetmek, yumruk atmak ve savunmak için başka beceriler de kullanabilirsiniz. Bir rakiple bir süre dövüştükten sonra enerji çubuğunuz doldu; düşmanı anında yere sermek için ultisini kullanabileceğinin sinyalini verecek. Bu hareket, oyundaki en güçlü harekettir, rakibin geri dönmesini engeller ve sizi kaybettirir.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu apk indir


Real Steel'deki Boksörler normal boksörler gibi değildir; yaklaşık 2.000 pound ağırlığında ve 9 feet boyunda robotik boksörler. Oyuncular, 65'ten fazla savaşçı içeren süper robot sistemi ile rahatça seçilecek. Bu nedenle maç çok şiddetli ve yoğun geçecek vaat ediyor, oyuncuların heyecanını uyandırıyor. Oyun, Zeus, Atom, Noisy boy, Touchdown, Bioware gibi farklı işlevlere ve savaş gücüne sahip birçok farklı robot türüne sahiptir.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu apk dayı


Her maçtan sonra, çekici ödüller ve ilgili bonus miktarını alacaksınız. Robotunuzu daha yüksek bir seviyeye yükseltmek ve savaş yeteneğinizi artırmak için bu parayı kullanın. Ayrıca, benzersiz özellikler oluşturmak için onları benzersiz renklerle renklendirerek kendi robot stilinizi de tasarlayabilirsiniz. Bu zorlu ve zorlu turnuvada şampiyon olmak için robotunuzu yükseltin.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu apk hilesiz


Real Steel'in oyun modu, amatörden şampiyon olmaya kadar robot boksörlerin kariyerini inşa etmektir. Ayrıca, dünyanın her yerinden daha fazla arkadaş ve oyuncu ile bağlantı kurmak için Multiplayer'a katılarak arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Onları yenin ve liderlik tablolarında ve oyunlarda en yüksek konumu kazanın.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu hile nasıl indirilir?


Oyun, tasarımcının oyun içi karakterinin net tasviri sayesinde her ayrıntıya sadık acımasız aksiyon sahnelerine sahip mükemmel 3D grafiklere sahiptir. Robotun görüntü kalitesi ve efektleri de mükemmel ve mükemmel. Oyunun sesi, yumrukların sesi ve tezahüratların çığlık sesleri gibi çok gerçekçi, sizi gerçek bir dövüşte savaşıyormuş gibi hissettiriyor. Gerçekçi ses, size bu güçlü robotlardan salınan dev yumrukların ağırlığını gösterecek.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu apk son sürüm


Real Steel, çelik savaşçıların savaşlarını içeren bir aksiyon oyunudur. Robotlar ana karakterdir ve savaşmaları için onları kontrol eden siz olacaksınız. Rakiplerle savaşmak için gerekli becerileri donatın, oyunda şampiyonluğu kazanın.


Gerçek Çelik Boks Şampiyonu İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rush Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar