Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397] 1 Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397] 2 Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397] 3 Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397] 4 Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397] 5 Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [v1.397] 6

Totally Reliable Delivery Service Para DLC Hileli MOD APK [1.397] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, kendisi tarafından oluşturulan ve sahip olunan bir nakliye şirketi için çalışacak.


Totally Reliable Delivery Service 1.397 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Oyunda gerçek parayla satılan DLC paketlerinin kilidi açılır.
Son zamanlarda, oyun talebinin geniş bir kitleye ulaşmasıyla birlikte, basit oyunlar giderek daha fazla ilgi görmeye başladı.Totally Reliable Delivery Service, ulaşım hizmeti patronu olma hissini yaşamak isteyen oyuncuların ihtiyaçlarına hizmet eden basit bir oyundur. Oynanışın anlaşılması kolay, erişilebilir ve son derece rekabetçi. Ancak, başarınızdan mutlu ve mutlu hissettiğiniz sürece kimseyle savaşmaya ve rekabet etmeye odaklanmanıza gerek yok.


Totally Reliable Delivery Service v1.397 MOD APK


Totally Reliable Delivery Service'in oynanışı herhangi bir oyun tekniği gerektirmez. Sadece oyunun atanmış görevlerini tamamlaması gereken oyuncular, belirli başarı eşiklerine hızla ulaşacaklar. Sırt desteğinizi bağlayın, çünkü yaklaşan yolculuğunuz çok fazla azim ve akıllıca kararlar gerektiriyor. Hepsi iyi hazırlanmışsa, gerekli görevlere hızla ilerleyin ve dünyanın en profesyonel teslimatçısı olun.


Totally Reliable Delivery Service Para Hilesi


Bu oyunun grafikleri hakkında bilmeniz gereken özel bir özelliği var. Daha önce, Human: Fall Flat oynamış olsaydınız, “Tamamen Güvenilir Teslimat Hizmeti” ile hemen sempati duyardınız. Neredeyse bu oyun, şimdiye kadar yaşadığınız her şeyi simüle etmek zorunda. Karakterlerin hareket mekanizması ve aynı zamanda karakterlerin tuhaf hareketi, bu tamamen yeni oyunla büyülenmeye devam etmenizi sağlayacak.


Totally Reliable Delivery Service APK İndir


Oyuncular, kendisi tarafından oluşturulan ve sahip olunan bir nakliye şirketi için çalışacak. Ayrıca, daha sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için birkaç arkadaşınızla da koordine olursunuz. Sonuç olarak takım arkadaşlarınızla eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bir gönderiye her katıldığınızda, üç arkadaşınızla her şeyi yapabileceksiniz. 


Totally Reliable Delivery Service Android Oyun CLUB


Oyundaki karakterler son derece gelişigüzel bir şekilde hareket edecekleri için çalışma süreci kolay olmayacak. Gerçekten de, buna alışkın değilseniz, bir şeyi düzgün bir şekilde yapmak zordur. Aksine, yine de görevi hızlı bir şekilde yapmak ve %100 bonus almak istiyorsanız, tek başınıza gitmelisiniz. Yeterince hızlı bir şekilde para biriktirmeniz ve istediğinizi yükseltmeniz için oldukça hızlı ve emin bir yoldur.


Totally Reliable Delivery Service apk dayı


“Totally Reliable Delivery Service” dünyasına giren oyuncular, kaosa dayalı açık bir dünyaya girecekler. Oyundaki her şey herhangi bir ortak fiziksel kurala uymuyor. Oyuncular, standart ve en hızlı şekilde karakteri çalıştırmak için kendi kurallarını bulmak zorunda kalacaklar. Hızlı bir şekilde teslim edilen paketler, müşterilerin kendilerini memnun hissetmelerini sağlayacaktır. Sonuç olarak bonusunuz önemli ölçüde arttı.


Totally Reliable Delivery Service full APK


Ayrıca, teslimat için ileri geri koşmaktan yorulduysanız, ara vermelisiniz. Artık bir kural haline gelene uymak zorunda kalmak yerine, müşterilerinize hizmet etmeye çalışmak yerine, oyuncular biraz durmalı ve istediklerini yapmalıdır. Çünkü bu oyunda dünya açık bir harita olarak tasarlandığından sizi herhangi bir lineer oynanışa bağlamaz. 


Totally Reliable Delivery Service apk hile


Bu nedenle oyuncular dünyanın oyuncaklarla, araçlarla ve makinelerle dolu olduğunu özgürce öğrenebilirler… Üstelik tüm bunlarla ilgileniyorsanız, her şeyi özgürce çevirebilirsiniz. Kullanışlı bir emek aracı ya da eğlence için bir şey yapın. Son zamanlarda, oyunlara olan talep daha geniş bir kitleye yayıldığından, basit oyunlar giderek daha popüler hale geldi. Tamamen güvenilir teslimat hizmeti, ulaşım hizmetine sahip gibi hisseden oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan basit bir oyundur. Oyun, anlaşılması kolay, erişilebilir ve çok rekabetçi. Ancak performansınızdan dolayı kendinizi mutlu ve mutlu hissettiğiniz sürece kimseyle kavga etmek ve rekabete odaklanmak zorunda değilsiniz.


Totally Reliable APK indir


Oldukça güvenilir bir teslimat hizmetinin oynanışı, herhangi bir oyun teknolojisi gerektirmez. Oyunun öngörülen görevlerini tamamlaması gereken oyuncular, bir miktar başarı sınırına hızla ulaşırlar. Bir sonraki seyahatiniz çok sağlam ve ihtiyatlı kararlar gerektireceğinden, sırt desteğinizi artırmak güvenlidir. Her şey iyi hazırlanmışsa, hızlı bir şekilde gerekli görevlere gidebilir ve dünyanın en profesyonel teslimat acentesi olabilirsiniz. Bu oyunun özelliği, grafikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerektiğidir. Daha önce Human Fall Flat oynamış olsaydınız, "Totally Reliable Delivery Service " ile hemen sempati kazanırdınız. Bu oyunda, yaşadığınız hemen hemen her şeyi taklit etmeniz gerekiyor. Karakterlerin davranışları ve tuhaf hareketleri bu yepyeni oyunda sizi büyüleyecek.


Totally Reliable Delivery Service DLC Hilesi


Oyuncular, kurdukları ve sahip oldukları bir nakliye şirketi için çalışacaklar. Bunun dışında, daha kolay çalışabilmesi için bazı arkadaşlarınızla koordine ediyorsunuz. Sonuç olarak, takım arkadaşlarınızla saatlerce oynamaktan daha mutlu olacaksınız. Bir şova katıldığınızda, üç arkadaşınızla her şeyi yapabilirsiniz. Görevin süreci kolay olmayacak çünkü oyunun karakterleri olağanüstü iğrenç bir şekilde ilerliyor. Eğer alışmazsan, iyi bir şey yapmak gerçekten zor. Tersine, hala daha hızlı çalışmak ve %100 bonus almak istiyorsanız, bunu yalnız yapmalısınız. Bu, hızlı bir şekilde yeterli parayı toplamanız ve istediğinize yükseltme yapmanız için hızlı ve güvenli bir yoldur.


Totally Reliable Delivery Service indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Gigabit Off-Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar