WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3] 1 WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3] 2 WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3] 3 WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3] 4 WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3] 5 WW2 Strategy Commander Madalya Hileli MOD APK [v3.0.3] 6

WW2 Strategy Commander Para Hileli MOD APK [3.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Strateji, savaş oyunu sevenler için harika bir deneyim olacak.


WW2 Strategy Commander 3.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para
  2. Sınırsız Madalya

WW2: Strategy Commander Conquer Frontline, taktik unsurlarla birleştirilmiş sıra tabanlı dövüş oyununa sahip bir oyundur. Oyun, en başından beri, II.Dünya Savaşı'nın tarihi savaşları olan oyunun bağlamını biraz yükseltmiştir. Oyuna katılın ve oyuncu güçlü bir ordunun komutanı olacak. Bir zamanlar PC'de oyun tarihini dolaşan oyunu, Company of Heroes'u tanıyorsanız, Android cihazlarda bu tür destansı savaşları deneyimlemek isteyenler için bu makul bir seçim olacaktır. Oyun ücretsiz kategoride sıralanmıştır.


WW2 Strategy Commander v3.0.3 MOD APK


Oyun boyunca oyuncular, Operation Market Garden veya Normandy Landing'den bahsedildiği destansı kampanyalarla tarihi rotalarda seyahat edecekler. Oyun, Müttefikler ve Eksen olmak üzere iki tarafı tutar. Ek olarak, Guderian, Rommel, Manstein veya Cunningham gibi tarihteki ünlü generaller getirilecek ve daha birçoğu WW2: Strategy Commander Conquer Frontline'da keşfetmenizi bekliyor.


WW2 Strategy Commander 3.0.3 Para Hileli Apk


Burada, savaşların olduğu sefer yeniden yaratılacak, ancak sizin tarzınızda. Hava muharebeleri, deniz muharebeleri veya kara muharebeleri, 30'dan fazla geniş haritadan getirilecek. Bir sandbox oyunu olarak, oyuncular oyunu rahat ve göze batmayan bir şekilde manipüle edebilirler. Savaşlar sırayla gerçekleşecek, bu nedenle oyuncular her hareketten önce dikkatlice düşünmelidir. Savaş cephesinde merhamet olmayacak. Başarının anahtarı iyi bir strateji olacaktır.

Düşmanlara akıllıca saldırmak için askeri silahlarınızı kullanın. Ordularınız olan piyade, deniz kuvvetleri, süvarilerin yanı sıra düşmanla savaşmak için zırhlı araçlar, denizaltılar, ağır kruvazörler, tanklar, savaş gemileri gibi diğer yıkıcı silahlara dikkat edin. Ordunuzun yıkıcı gücünü genişletmek için gidin ve binaları işgal edin ve onları üssünüz yapın.


WW2 Strategy Commander 3.0.3 Madalya Hileli Apk


Oyun oldukça benzersiz ve geniş bir oynanışa sahip, bu nedenle oyuncuların başlamadan önce alışmak için biraz zamana ihtiyacı olacak. Ancak merak etmeyin, oyuncu oyuna yeni girdiğinde, her adımda dikkatlice yönlendirilecektir. Atlamak için acele etmeyin, biraz bilgi okumak da oyunun ilerlemesini yakalamak için yardımcı olacaktır!


WW2 Strategy Commander indir (MOD, Sınırsız Para / Madalya)


Bir önceki android oyun Subway Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edin ve ücretsiz indirin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar