Cozy Islands Para Hileli MOD APK [v0.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Cozy Islands Para Hileli MOD APK [v0.0.8] 1 Cozy Islands Para Hileli MOD APK [v0.0.8] 2 Cozy Islands Para Hileli MOD APK [v0.0.8] 3 Cozy Islands Para Hileli MOD APK [v0.0.8] 4 Cozy Islands Para Hileli MOD APK [v0.0.8] 5

Cozy Islands Para Hileli MOD APK [0.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yerliler için büyüleyici evler inşa edin ve kendi pastoral adanızın manzarasını şekillendirin.


Cozy Islands 0.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Cozy Islands'a gelin ve gençliğinizin mezrasını inşa edin. Maceralara dalın, seyahat edin, yaratın ve inşa edin. Ağaçlarla kaplı ve taşlarla dolu boş bir alanda baştan güzel bir ada topluluğu oluşturun. Bitişik gizemli adaları keşfedin ve dost canlısı yerlilerin sıradan şehir hayatının can sıkıntısından uzaklaşmasına yardımcı olun.


Cozy Islands v0.0.8 MOD APK


Cozy Islands oyununda zanaatkarlık, bina, seyahat ve macera, bu simülasyon oyununun benzersiz oynanışında bir araya getirilerek bu diğer ülkede bir hayat kurmaya çalışıyor. Ev inşa etmek, yeni insanlarla tanışmak, erzak toplamak size kalmış. Adanın kayalardan ve ağaçlardan oluşan evlerini bitirmek için ağaçları kesmek ve odun toplamak gerekiyor.


Cozy Islands Para Hilesi


Oyuncular çeşitli görevlere katılabilirler. Her kişiye atanan çeşitli işler olacaktır. Sadece elmaları getir, kelebekleri yakala ve çitleri onar. Görevi tamamlamak için malzeme, nakit ve diğer teşvikler (pamuk, ahşap, taş, deri vb.) alacaksınız. Evinizi inşa ederken size yardımcı olacaklar.


Cozy Islands Altın Hilesi


Ateş başında vakit geçirerek, çay partileri düzenleyerek, müzik eşliğinde dans ederek, balığa çıkarak ve diğer aktivitelerle saatlerce iş bitirerek vakit geçirerek gevşemeyi unutmayın. Düzenleme seçiminiz, görev sırasında elde ettiğiniz mallar için geçerli olacaktır. Kamp alanını epik bir ortam haline getirmek için daha fazla dekorasyon toplayın.


Cozy Islands Hile Apk


Oyuncular ayrıca onları keşfetmek için yerel bölgelerini ziyaret edecekler. Seyahat ederken, uğraşmanız gereken tehlikeler olabilir. Maceranıza hazırlanmak için yeni sakinlerden tavsiye almalısınız. Cozy Island, Ghibli evinin yaratıcı stili ve cesur renkleri ile etkileyici bir 3D grafik arka planına sahiptir. Sadece Beta Test sürümünde olmasına rağmen, oyundaki deneyim çok akıcı ve gecikme yok.


Cozy Islands Apk indir


Şu anda oyuna fon müziği eklenmemiş, bu yüzden hala görseller dışında pek bir şey hissedemiyoruz. Cozy Island'daki görüntü oldukça parlak tonlarla inşa edilmiştir, ne çok koyu ne de çok soluk, ancak yine de güzel ve şiirsel bir dünya ile oyuncuları etkilemeye yetecek kadar. Özellikle karakterlerin hareketleri çok akıcı ve gerçekçi.


Cozy Islands indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Protectors Shooter Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar