Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 1 Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 2 Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 3 Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 4 Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 5 Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [v1.0.825] 6

Bendy and the Ink Machine Full MOD APK [1.0.825] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz bir çizgi film atmosferi ve baştan sona tahminde bulunmanızı sağlayan yoğun, ürkütücü bir hikayesi olan birinci şahıs bir bulmaca-aksiyon-korku oyunudur.


Bendy and the Ink Machine 1.0.825 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 49.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Bendy and the Ink Machine, birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur ve son yıllarda gelecek vaat eden bir oyun olarak derecelendirilmiştir. Bu oyun çekici hikayeleri ve olağanüstü yeni ve benzersiz grafikleri ile oyuncuları cezbeder. Size Henry karakteri eşlik edecek ve onun tüyler ürpertici macerası hemen başlayacak.


Bendy and the Ink Machine v1.0.825 MOD APK


Henry, Joey Drew Studios için çalışan ünlü bir film yapımcısıdır. En popüler animasyon filmi olan Bendy'yi yaratmak için arkadaşlarıyla birlikte çalışırdı, ancak daha sonra bir olay nedeniyle Henry prodüksiyon kariyerini durdurmak zorunda kaldı ve o zamandan beri Bendy de yapımcılığı bıraktı. Daha sonra Henry'den Bendy'si üzerinde çalışmaya geri dönmesi istendi. Ama orada garip şeyler oldu; Henry işine devam edebildi ama korkunç kabusun başlamak üzere olduğunu bilmiyordu.


Bendy and the Ink Machine indir Android


Bendy and the Ink Machine'in oynanışı birçok farklı türün birleşiminden oluşuyor ve çeşitliliği ile oyuncuları sıkmak zor. Bulmaca oyun boyunca yer alacaktır çünkü bu bir gizem oyunudur ve sizin göreviniz bu gizemlerin cevaplarını bulmaktır. Henry'yi evin içinde hareket ettirerek kontrol ederek şüphe aramanız gerekecek. Ayrıca bir savunma oluşturabilir veya bazı eşyaları onarabilirsiniz; Ayrıca, korkunç düşmanlarla savaşmak zorundasın.


Bendy and the Ink Machine APK son SÜRÜM


Yavaş yavaş oyunun derinliklerine çekilirken en korkunç düşmanla yüzleşmek zorunda kalacaksınız: canavarlar. Bu sırada sesler, çığlıklar, umutsuz mırıltılar ile daha çok korkulacak. Tehlike etrafınızda. Herhangi bir makine sizi bekleyen bir tehlike olabilir, çok dikkatli olun.


Bendy and the Ink Machine Apk Android Oyun CLUB


Sadece birkaç basit tona sahip olmasına rağmen, bu oyunun grafikleri gerçekten oyuncuların tüylerini diken diken ediyor. Karanlık, odaları ve ürkütücü metaforları kaplar. Dikkatinizi ve içindeki nesneleri ne kadar net görürseniz, korkunun arttığını hissedeceksiniz ve bazen sizi rahatsız edecek. Bu oyunun grafikleri gerçekten çok sayıda oyuncuyu cezbeden bir atılım.


Bendy and the Ink Machine Apk indir


Bendy and the Ink Machine, oyunculara son derece heyecan verici, merak uyandıran ve tatmin edici eğlence anları sunmayı vaat ediyor.


Bendy and the Ink Machine indir (MOD, Tam Sürüm - Full - Hilesiz)


Bir önceki android oyun Elroi Defense War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar