FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 4.80 (Oylar: 7)
FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 FINAL FANTASY 4 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 6

FINAL FANTASY IV Para Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Serinin heyecan verici yönüdür ve aynı zamanda oyunculara macera türü için yeni deneyimler sunar.


FINAL FANTASY 4 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra, savaştan sonra çok para kazanma özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın.

Final Fantasy IV , SQUARE ENIX'in ünlü Final Fantasy serisinin dördüncü taksitidir. İlk olarak 1991 yılında dünya çapında piyasaya sürüldü. Bir süre sonra birçok platformda yaygın olarak tanındı ve nihayet mobil platformda ortaya çıktı. Final Fantasy oyunları genellikle birçok yeni unsurla fantastik, soyut bir dünyada olay örgüsünü oluşturur ve fantezi RPG türü için yeni bir esinti yaratır. 


FINAL FANTASY IV Tam Sürüm Apk indir


İlginç bir şekilde, tüm Final Fantasy oyunlarının birbiriyle ilişkili bir konusu yoktur, ancak aynı evreni paylaşsalar da, her bölüm farklı bir karakterin macerasını anlatacaktır. Konu ve karakter çeşitliliği, Final Fantasy serisinin heyecan verici yönüdür ve aynı zamanda oyunculara macera türü için yeni deneyimler sunar.


FINAL FANTASY IV v1.0.1 MOD APK


Oyunun oynanışı, oyuncuların oyunun tadını sonuna kadar çıkarmasına olanak tanıyan derinlik ve ayrıntıyla oluşturulmuştur. Aynı zamanda oyunun konusu yoğun, dramatik, heyecan verici ve oyuncular için pek çok sürpriz barındırıyor. Oyun bile, oyuncular için seslendirilmiş karakterle birlikte gelen çok sayıda kaliteli ara sahneye sahip olacak. Final Fantasy serisi, arsa içeriğini aktarma kabiliyetiyle ünlüdür ve oyunculara her karakter için birçok farklı duygu verir.


FINAL FANTASY IV 1.0.1 Para Hile Apk


Oyunun konusu, oyuncuların keşfetmesi için birçok sır, konum ve macera içeren geniş bir fantezi dünyasında geçiyor. Oyuncular konumlar arasında özgürce hareket edemez, ancak hikaye yavaş yavaş oyuncular için yeni yerler açacaktır. Başka bir deyişle, hikaye oyunu büyük ölçüde etkiliyor, oyuncuların eşlik etmesi için yavaş yavaş yeni özellikler, yeni mekanizmalar ve yeni karakterler açacak.


FINAL FANTASY 4 1.0.1 Hile Apk


Bu oyun aynı zamanda oyununu daha ilginç hale getirmek için birçok farklı mekanizmaya sahiptir. Bu nedenle, oyuncuların takımın genel gücünü değiştirmek veya geliştirmek için farklı fırsatlardan nasıl yararlanacaklarını bilmeleri gerekir. Oyun ayrıca, kullanıcıların oyuncunun topladığı her karakterin tüm yeteneklerini kullanmasına izin veren başka ilginç özelliklere de sahip olacak. Oyun, oyuncuların savaşta yalnızca 5 farklı karakter kullanmasına izin verse de, tüm hikaye birçok farklı karakterden oluşacak.


FINAL FANTASY IV 1.0.1 FULL APK


Her karakterin benzersiz bir özelliği vardır ve tipik olarak yetenek seti, oyunda Augment'a sahip olur. Arttırma özelliği, oyuncuların karakterler arasında beceriler arasında geçiş yapmasına ve böylece bir takım için çok sayıda farklı taktik oluşturmasına olanak tanır. Arttırma özelliği, RPG türünde ortaya çıkan ve oyuncuların hikayeyi ilerletmek için farklı karakterler kullanmasına neden olan yeni bir özelliktir.


FINAL FANTASY IV Ücretsiz Apk indir


Oyuncular dünyayı dolaşırken herhangi bir yerel düşmanla karşılaşabilirler. Canavarlar var, ama aynı zamanda insanlar, düşman olan her şey oyuncunun düşmanı ve onları yok etmek, tamamlanması gereken bir görev. Oyuncu bir düşmanla karşılaştığında, savaş moduna girer. Oyunda sıra tabanlı bir dövüş mekanizması var ve oyuncu savaşmak zorunda oldukları her şeyi kullanarak tüm karakterleri kontrol ediyor. Tabii ki oyuncu, düşman türüne bağlı olarak en etkili taktikleri nasıl kullanacağını da bilmelidir. Takımların, karakterlerin ve becerilerin çeşitliliği, Final Fantasy IV'teki oyuncular için büyük bir avantajdır.


FINAL FANTASY 4 Apk indir 


Savaş modunda, oyuncular saldırılar, beceriler kullanma, eşya kullanma vb. Gibi birçok farklı eylemi kullanabilirler. Bir oyuncu herhangi bir yetenek kullandığında, karakter belirli bir miktarda MP tüketir ve beceri birkaç dakika sonra soğur. döner. Eşyalara gelince, oyuncuların savaşlarda kullanabilecekleri kurtarma, saldırı ve geliştirme eşyaları gibi birçok farklı eşya var. Oyuncuların bir savaşta her şeyi nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerekir, bazen oyuncu patronla yüzleşmek zorunda kalır, bu nedenle sıra tabanlı kontrol becerilerini uygulamak bir zorunluluktur. Oyuncu savaş durumundan her çıktığında, takımın fiziksel gücü tamamen iyileşir, böylece oyuncu çarpışırsa diğer düşmanlarla başa çıkabilir. Ancak gelecekte oyuncu daha güçlü düşmanlarla karşılaşacak. Bu nedenle, oyuncuların ekipmanı doğru şekilde nasıl koordine edeceklerini bilmeleri gerekir.


FINAL FANTASY IV Son Sürüm indir


Final Fantasy IV ilk olarak 1990 yılında geliştirildi, bu nedenle grafikleri mükemmel değil ve karakter modeli ayrıntılı değil. Ancak mobil platformda çıktığından beri grafikleri tamamen değişti. Daha güzel, renkli ve canlı bir şekilde ayrıntılı hale geldi. Mobil platformdaki geliştirilmiş grafikler, oyunculara savaş veya dünya çapında macera sırasında farklı deneyimler yaşatacak. Oyun aynı zamanda düzgün ve ayrıntılı bir şekilde tasarlanmış bir savaş arayüzüne sahip olacak ve oyuncuların tüm savaşın durumunu daha kolay gözlemleyebilmesini sağlayacak. 

90'ların süper havalı RPG'lerini deneyimlemek istiyorsanız, Final Fantasy IV'e gelin ve yolculuğunuza başlayın.


FINAL FANTASY IV İndir (MOD, Sınırsız Para)


Bir önceki android oyun Hunting Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar