Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23] 1 Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23] 2 Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23] 3 Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23] 4 Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23] 5 Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [v0.1.23] 6

Ninja Hands Mega Hileli MOD APK [0.1.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kızları kurtarmak ve kötü adamları yenmek için ninjanızın güçlerini kullanın!


Ninja Hands 0.1.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin hilesi.Tüm skinler açıktır;
  2. Sınırsız para hilesi;
  3. Reklamsız.
Ninja Hands eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur. Oyuncular, güçlü Ninja takımlarına hayran olma ve birçok eğlenceli oyuna katılma fırsatına sahip olacaklar. Birçok benzersiz özelliği ile bu oyun yeni bir izlenim yarattı ve oyunculara çok eğlenceli, kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlıyor. Ninja dünyasına gelmek ve kontrolünüz altında heyecan verici savaşlara katılmak istiyorsanız hemen katılın.


Ninja Hands v0.1.23 MOD APK


Ninja Hands'a gelirken oyuncular oyun ekranına istedikleri gibi özgürce ve özgürce katılabilirler. Ninja ordusunu belirlediğiniz stratejiye ve yola uyacak şekilde özelleştirmek ve kontrol etmek için ellerinizi esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. Her insan kendi yaratıcılığına sahip olacak ve farklı oynayacak, bu yüzden kazanmanın sonucu sizin yeteneğinize bağlı. Akıllıysanız ve oyunun getirdiği beklenmedik durumlarla nasıl başa çıkacağınızı biliyorsanız, kazanma şansınız olacak, ancak değilse, çok çalışmanız ve burada daha fazla şey öğrenmeye çalışmanız gerekiyor.


Ninja Hands Para Hilesi


Üretici birçok oyuncuya bir yenilik getirdi. Sevimli Ninja karakterleri inşa etme ve yaratma sürecine odaklandılar; oyuncular oldukça ilgili olacak ve ilk görüşte bu sahnelere hemen aşık olacaklar. Sadece bu değil, her Ninja'nın farklı bir renk üniforması olacak, oyuncular beğendikleri bir kostümü seçebilecekler. Ayrıca arayüz ekranı da oldukça gerçekçi ve canlı bir şekilde anlatılmış. Oyuncular, daha fazla motivasyon yaratan ve oyuncuları oyuna daha çok daldıran dinamik arka plan müziği aracılığıyla bu oyunun çekiciliğinden etkilenecek.


Ninja Hands Apk Hile


Her gün, Ninja Hands size belirli bir görev verecek ve belirlenen son tarihi tamamlamanızı gerektirecek. Bu nedenle, size verilen tüm temel işlevleri aktif olarak keşfetmeli, öğrenmeli ve gerçekleştirmelisiniz. Mükemmel bir oyuncu olun. Her zaman görevini yap. Sadece bu değil, tamamladıktan sonra programdan çok daha heyecan verici ve anlamlı hediyeler alacaksınız. Aşağıdaki maçlarda size çok yardımcı olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, birçok farklı savaş alanını ve araziyi keşfedebilecek ve deneyimleyebilecekler. Gözlerinizi açma ve tüm çevreye yeni ve heyecan verici bir şekilde hayran olma fırsatına sahip olacaksınız. Manzaraya bağlı olarak, onu ele almak için ayrı bir biçiminiz olacak, bu yüzden çok pasif olmamalı ve başka birinin kontrolüne güvenmemelisiniz. Bu, ninja ordunuzun güvenliğini sağlayacaktır.


Ninja Hands Apk indir


Bunun tamamen ücretsiz bir oyun olduğu söylenebilir; Oyuncular hiçbir ücret ödemeden süresiz olarak indirebilir ve oynayabilir. Sadece bu değil, herkes içindir; Ninja'nın yüzleşmesi gereken tüm zorlukları keşfetmeye ve deneyimlemeye ihtiyacı olan herkesin katılma hakkı vardır. Ayrıca, eğlenceyi ikiye katlamak ve birbirlerinden çok şey öğrenme fırsatına sahip olmak için birlikte oynayacakları arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi tanıtmayı unutmayın. Gerçekten de bu oyun sadece sizi tatmin etmekle kalmıyor, aynı zamanda size sunduğu özelliklerin bağımlısı ve takdir edilmesini sağlıyor.


Ninja Hands indir (MOD, Kilitler Açık / Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Minicar.io Messy Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar