Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9] 1 Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9] 2 Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9] 3 Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9] 4 Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9] 5 Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [v9.9] 6

Gun Shoot War Mega Hileli MOD APK [9.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni nesil bir FPS aksiyon oyunu olmasına rağmen, Counter-Strike serisinin birçok tanıdık ve geleneksel özelliğini barındırıyor.


Gun Shoot War 9.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek vuruşta öldür
  3. Tanrıyı öldür modu
  4. Reklamsız
Gun Shoot War Dead Ops, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun geliştirmek için terörle mücadele türünün tanıdık unsurlarını veya atmosferlerini kullanır. Kuralları ve modları da klasiklerden en yenilikçi aksiyon nişancı oyunları kombinasyonlarına kadar çeşitli ve kapsamlıdır. Oyunla ilgili en iyi şey, dinamik kontrol mekanizması ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için çok sayıda derinlemesine içeriktir.


Gun Shoot War v9.9 MOD APK


Gun Shoot War'taki tüm oyun modları veya kontrolleri, oyunculara yepyeni bir oyun düzeyi sunmak için birkaç aşamada iyileştirildi. Buna, her maçın atmosferini geliştirmek için klasik veya modern oyun modları veya mizahi kurallar dahildir. Sadece bu değil, silah sistemi gibi ek sistemleri, oyuncuların dövüş stillerini en üst düzeye çıkarması için derinlik ve çeşitliliğe sahiptir.


Gun Shoot War Para Hilesi


Oyunun benzersiz oyun modlarının çoğu, tüm kötü planlarını durdurma görevinde Teröristle savaşan Terörle Mücadele unsuru etrafında döner. Bununla birlikte, oyun modlarından bazıları yaratıcıdır ve üçüncü bir güç oluşturmak ve insanları birbirleriyle savaştırmak gibi oyunun kurallarını değiştirecektir. Seçilen oyun modlarına bağlı olarak, oyuncuların deneyimlerini çeşitlendirmek için maçların boyutu ve temposu önemli ölçüde değişir.


Gun Shoot War Silah Hilesi


Gun Shoot War Dead Ops'un yenilikçi oyun modlarına rağmen, klasik oyun modları Counter Strikes oyun serisine dayanan en tanıdık ve nostaljik olacak. İçinde oyuncular birçok turla başlayacak ve her turu kazanmanın ödülü ekipman satın almak için para. Kişisel ekipman kullanmak yerine, oyuncular ve takım arkadaşları uygun şekilde kazanmak için her turda silahları donatmak için koordine olmalıdır.


Gun Shoot War Mermi Hilesi


Oyuncular çeşitli benzersiz oyun modlarında bireysel yükleri donatabildiklerinden, silah çeşitliliği de sonsuz bir potansiyeldir. İçinde silahların tümü tabanca, SMG, AR ve daha fazlasına kadar uzanacak ve birçok tur veya an boyunca dövüş stillerini değiştirmelerine izin verecek. Oyun ayrıca, yeni silahlar veya görünümler de dahil olmak üzere sistemden birçok zengin ödül almak için herkesin büyük etkinliklere veya etkinliklere katılması için koşullar yaratacaktır.


Gun Shoot War Hile Apk


Aynı türdeki diğer FPS oyunlarına kıyasla Gun Shoot War: Dead Ops, kontrol mekanizmaları açısından birçok avantaja sahip. Bu, oyunculara, günümüzde birçok oyunda yaygın olarak kullanılan pençe stili yerine iki başparmak stiliyle diğer oyunculara karşı mücadele edip etmedikleri konusunda mutlak rahatlık sağlar. Neyse ki, oyuncuların bu hızlı tempolu atmosferlerde en uyumlu hisleri bulmaları için kapsamlı özelleştirmeye de sahip.


Gun Shoot War Apk indir


Oyun, düzenli etkinlikler ve harika bir ödül sistemi ile oyuncu topluluğunu sarsacak. Etkinliklerin içeriği de önemli ölçüde değişecektir, ancak gereksinimleri nispeten basittir veya her gün kolayca yerine getirilir. Bu nedenle oyun, birçok yaratıcı öğeye sahip birçok canlı ödül sistemine sahiptir ve oyunculara aynı lobideki diğer oyunculara göre çok fazla fark verir.


Gun Shoot War Apk Son Sürüm


Gun Shoot War Dead Ops, yeni nesil bir FPS aksiyon oyunu olmasına rağmen, Counter-Strike serisinin birçok tanıdık ve geleneksel özelliğini barındırıyor. Her şeyden önce, aktiviteleri veya oyun modları, oyuncuların çeşitli veya nefes kesici durumlarda ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için her zaman yenilikçidir.


Gun Shoot War indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Gun Trigger Zombie APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar