1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77]

Puan: 3.25 (Oylar: 8)
1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77] 1 1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77] 2 1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77] 3 1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77] 4 1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77] 5 1945 Air force Para Hileli MOD APK [v11.77] 6

1945 Air force Para Hileli MOD APK [11.77] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşmanın güçlerine karşı savaşmak için bir savaş uçağının pilotu olacaksınız.


1945 Air force 11.77 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi

NOT : Mod hile kullanırken interneti kapatın.

Uzun bir süredir Flight Shooting oynanışına sahip oyunlar Nintendo Wii gibi eski konsollarda ortaya çıktı ... Bu her zaman en popüler oyunlardan biridir. Geliştirme süresi boyunca, bu türdeki birçok oyun, Mobil'in yanı sıra PC'de de birçok farklı platformda piyasaya sürüldü. Oynamak için bir konsol satın almaya gücü yetmeyenler bile var. Arcade Oyun makinesinde oynamak için oyun merkezine gitmeleri ve bunun için çok zaman ve para harcamaları gerekiyor. Ancak teknoloji büyüdükçe, oyunları doğrudan telefonunuzda oynayabilirsiniz. Çocukluk anılarınızı canlandırmak için 1945 Air force hemen indirin. 


1945 Air force v11.77 MOD APK


1945 Air force, Vietnam ülkesinden bir oyun geliştiricisi olan ONESOFT tarafından piyasaya sürüldü. Bu, birçok harika oyun yayınlayan ve geniş oyuncu topluluğu arasında çok popüler olan yayıncıdır. En iyisini deneyimlemek için oyunu hemen indirebilmek için yalnızca ortalama yapılandırmaya sahip bir telefona ihtiyacınız var. Oyun, birçok oyuncunun çocukluk anılarının anısı olmayı vaat ediyor, peki 1945 Hava Kuvvetlerini indirmeden ne bekliyorsunuz?


1945 Air force 11.77 Para Hile Apk


Oyunun adını duyduğunuzda, oyunun ne hakkında olduğunu zaten tahmin ettiniz, değil mi? Oyun sizi zamanda geriye götürür, II.Dünya Savaşı'na geri dönersiniz. Bu, insanlık tarihinin en büyük ölçekli iki savaşından biridir. Düşmanın güçlerine karşı savaşmak için bir savaş uçağının pilotuna dönüşeceksiniz. Tüm düşman hava kuvvetlerini ve toplamlarını yok etmek olan benzersiz bir göreviniz olacak. Bu sizin için son derece zor bir görev olacak ama endişelenmeyin çünkü en gelişmiş savaş uçağına ve en iyi beceriye sahipsiniz. Ayrıca bu görevlerde yanınızda arkadaşlarınız olacak. Yeteneklerinizi gösterin ve orduyu kazanın.


1945 Air force 11.77 Elmas Hile Apk


Oyunun oynanışı son derece basit ama kazanmak için oyuncuların çok yüksek becerilere sahip olması gerekiyor. Verilen görevleri yerine getirmek için askeri uçağınızı ordunun inine yönlendireceksiniz. Uçağınız otomatik olarak ateş edecek, bunu yapabilmek için oyuncuların ateş düğmesine basması gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey, uçağı hareket ettirmek için ekrana dokunmak için parmağınızı kullanmaktır, uçak savaşınız parmak hareketiniz doğrultusunda hareket edecektir. Düşmanların şiddetli yağmurundan kaçınmak için ustaca hareket edin. Belki de kazanabilmek için düşmana defalarca vurursunuz, ancak size sadece bir kez vurmaları gerekir ve ölürsünüz. Oyun sırasında, oyun ekranına dağılmış rastgele yükseltme öğeleri olacaktır. Dövüşçünüzü bu yükseltilmiş öğeleri vurması için hareket ettirmeye çalışın, nitelikleri değiştirmek, gücü artırmak gibi birçok farklı türü olacaktır.


1945 Air force hilesi


Hepsi en güçlü silahlarla donatılmış yüzlerce farklı dövüşçü arasından seçim yapabilirsiniz. Ana dövüşçüye ek olarak, ateş desteği için ana savaşçının her iki tarafında 2 destek savaşçısına sahip olmanıza izin verilecek. Dövüşçülerin farklı görünüşleri ve yetenekleri olacak, size en uygun olduğunu düşündüğünüz bir dövüşçüyü seçin.


1945 Air Force nasıl oynanır


Oyunda keşfetmeniz ve mücadele etmeniz için 100'den fazla farklı seviye var. Oyun için drama seviyesini artırmak için ekran daha sıkı oynayacak. Her aşamanın farklı bir nihai Boss'u olacaktır, ancak hepsinin ortak noktası, çok güçlü olmaları ve üstesinden gelinmesinin zor olmasıdır. Bu yüzden kazanmak için attığı mermilerden kaçınmaya çok dikkat edin.


1945 uçak oyunu


Bu, oyunun yeni yükseltilmiş bir özelliğidir, eski günlerden farklı olarak, oyuncular birbirleriyle oynamak için yeni bir makinede birlikte oturmak zorundadır. Artık bu oyunu indirmiş sadece 2 oyuncu maça birlikte katılabilecek. 1945 Hava Kuvvetleri 2D Piksel grafik formatındadır, ancak grafikler açısından pek çok gelişme olsa da, yine de eskisinden çok farklı değildir. Kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla benzer oyunlar oynayarak oyun size çocukluğunuzu hatırlatacak.


1945 Air Force elmas Hilesi


Oyunun etkisi, yapım ekibi tarafından eskisinden çok daha pürüzsüz hale getirilmesi için parlatıldı. Ses, çoğunluk eskisi gibi kalacak, böylece insanlar geçmişin tanıdık hissini hissedecekler. Yetenekli bir pilot olmak, düşmana karşı savaşmak ve vatanı korumak istiyor musunuz? 1945 Hava Kuvvetlerini hemen indirin.


1945 Air force indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Elmas Hilesi)


Önceki android oyun FarmVille 2 Köy Kaçamağı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar