Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 1 Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 2 Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 3 Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 4 Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 5 Hero Park Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 6

Hero Park Para Hileli MOD APK [1.11.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Fantezi dünyasında bir macera kasabası işletme sürecini deneyimlemelerini sağlayan bir Tycoon oyunudur


Hero Park 1.11.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcadığınızda para artar.
Hero Park, oyuncuların bir Fantezi dünyasında bir macera kasabası işletme sürecini deneyimlemelerini sağlayan bir Tycoon oyunudur. Bu oyunda oyuncu emekli bir asker olur ve canavarların yok edilmesinden sonra memleketine döner. Her şeyi yeniden inşa etmek isteyerek, maceracıların zindana girmeden önce ikmal yapmaları için bir üs oluşturmayı düşünmeye başladı. 


Hero Park v1.11.0 MOD APK


Hero Park oyununun oynanışı çekici ve çok boyutlu inşa edilmiş, oyuncuların bir kasabayı yönetme sürecinin keyfini çıkarırken aynı zamanda kasabayı daha müreffeh hale getirmek için genişletip geliştirecek. Oyuncunun kasabasını geliştirme sürecinde, onlara sevimli ve zeki tek boynuzlu at eşlik edecek. Dahası, o tek boynuzlu at, oyuncu için ana gelir kaynağıdır ve nedeni oyunun oynanışında açıklanacaktır. Oyuncular, bölgelerini genişletirken ve şehrin kalitesini yükseltirken maceracıları desteklemek için birçok farklı ev inşa etmek zorunda kalacak. Tycoon türünü sevenler veya fantezi dünyasına tutkulu olanlar için çok uygun bir oyundur.


Hero Park 1.11.0 Para Hile Apk


Tek boynuzlu atların maceraperestlerin bir araya gelmesinin ana kaynağı olmasının nedeni, maceracıların tek boynuzlu atları sevmesi ve güzelliği tarafından cezbedilmesidir. Elbette bu tek boynuzlu at, maceracıların dikkatini çekmek için kendini riske atacak. Oyuncular, onları kasabalarına davet etmek ve canavarları yok etmeye başlamak için birçok farklı avcı seçmek zorunda kalacak. Ancak, oyuncuların şehrinizdeki maksimum maceracı sayısına dikkat etmesi gerekir. Oyuncu sınırın ötesine davet etmeye çalışırsa, kasabaya daha fazla maceracı çekemeden bir tur harcayacaktır.


Hero Park Hile Apk


Oyuncunun kasabasında, birçok farklı işlevsel bina inşa etmeleri gerekiyor ve her bina, maceracılar için yararlı olan benzersiz bir kullanıma sahip olacak. Oyuncular, yolculuğa başlamadan önce onlara yeterli yiyecek ve malzeme sağlamalıdır. Gelecekte, oyuncular maceraperestler için daha fazla hizmet açacak, kaliteli hizmet ne kadar yüksekse, gelir o kadar yüksek olacak. Kasaba bu oyunda böyle çalışıyor, çok basit ve yakalanması çok fazla zaman almıyor.


Hero Park APK Son Sürüm


Zindan, uzun süredir terk edilmiş bir alandır, ancak oyuncuların maceracıları cezbetmek için bundan yararlanmaları gerekir. Oyuncular, maceracıları eğlendirmek için canavarları eğitmeli ve onları zindana atmalıdır. Ancak oyuncuların maceracılara çalışmalarına devam edebilmeleri için sahte ganimet koymaları da gerekiyor. Zindandan ganimete kadar her şey oyuncu tarafından yönetilir. Avcının trafiğini korumak ve kasabanın gelirini artırmak için bunu sürekli yapın.


Hero Park Ücretsiz Apk indir


Oyuncuların inşa ettiği işlevsel binalar yükseltilebilir, yükseltmeden sonra ürünlerin sayısı ve kalitesi oyuncuların şehri izleme süresini kısaltmak için daha fazla olacaktır. Oyuncuların maceracıları eğlendirmesi için yeni zindanlar ve canavarlar bile açılacak. Bununla birlikte, her şeyin çalışması için para gerekir ve oyuncuların bile maceracılara malzeme üretmek için az miktarda para harcamaları gerekir. Oyuncular her şeyin hazır olduğundan ve maceracıların kasabayı sürekli olarak doldurabileceğinden emin olmak için her zaman aktif olmalıdır. İlk başta, oyuncunun işi tek boynuzlu atlara çok güvenecek, ancak zamanla kasabayı otomatik olarak bulan maceracılar olacak. Ancak oyuncunun kasaba için maceracılara ihtiyacı varsa, tek boynuzlu atları kullanabilir.


Hero Park İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mow Zombies APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar