Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5] 1 Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5] 2 Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5] 3 Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5] 4 Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5] 5 Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [v1.2.5] 6

Wrestling Empire PRO / VIP Hileli MOD APK [1.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil güreşin hafif şampiyonu, yükleme süresi olmadan eğlenceyi ilk sıraya koyan retro stili korurken, daha yüksek çözünürlüklü görseller ve daha yumuşak kare hızıyla geri döndü


Wrestling Empire 1.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi. Oyuna her giriş yaptığınızda yaptığınızda ana ekrandayken “Upgrade” yazan butona basın, açılan bölümde “Subscribe” veya “Resubscribe” butonuna basmanız yeterlidir. PRO üyelik paketi aktif olacaktır. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)
Güreş programları izlemeyi seviyorsanız, kendinize mükemmel ve eğlenceli bir güreş oyunu bulmak isteyeceksiniz, değil mi? Güzel bir güreş eylemi yapmak ve onunla eğlenmek istiyorsanız, Wrestling Empire sizin için daha iyi bir seçimdir.


Wrestling Empire v1.2.5 MOD APK


En son güncellenen sürümde yüz dokusu daha canlı bir şekilde elden geçirildi. Ayrıca ölü güreşçiler başka bir karakter olarak reenkarne olabilir ve maça devam edebilir. Sadece koşmanız söylendiğinde ringden çıkmanız söylenir ve eğer rezervasyon yaptırırsanız her zaman %50 yorgun olursunuz. En yüksek puanlı ve en düşük puanlı bölümler haberlerde puanlanacak, en iyi anları ve hatta en kötü sahneleri motivasyon için kaydedecek. Ayrıca “Vice Grip” adlı yeni bir kafa ile bir hareket var.


Wrestling Empire Pro Hilesi


Wrestling Empire, oldukça eğlenceli bir hafif güreş oyunudur. Bu basit ve eğlenceli oyunla ünlü bir güreş şampiyonu olma şansınız var. Oyun, profesyonel rekabetçi hareketler yapmak, en heyecan verici savaşları yaratmak ve güreş dünyasına hükmetmek için karakterinizi kullanmanıza izin verir.


Wrestling Empire Vıp Hilesi


Yeni bir mobil oyun ne olursa olsun, dünya çapındaki oyunculardan popülerlik ve yüksek puanlar kazandı. Mdickie bir dizi güreş oyunu başlattı ve büyük başarılar elde etti; Güreş İmparatorluğu da onlardan biri ve yolda. On farklı dizilişle savaşmanız gereken rakip olan toplam 350 güreşçi var.


Wrestling empire apk 1.2 2


Wrestling Empire, takma adlardan, karakterlerden istediğiniz menajer veya ortağa kadar istediğiniz her şeyi özelleştirmenize olanak tanır. Kullanımı kolay bir kontrol paneli ile rakibinizi yenmek için yumruk atma, tekme atma, boğuşma gibi bir dizi hareket gerçekleştireceksiniz. Veya ekranın sol tarafında bulunan kontrol panelini kullanarak da çekici kombinasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Oyun basit görünüyor, ancak savaşlara erişilemiyor. Her zafer çok önemlidir, bu yüzden her zaman odaklanın ve rakibinizi tanıyın.


Wrestling Empire Apk Hile


Kazanmak sadece kazanmakla ilgili değildir; ayrıca size birçok fayda sağlar; en önemli avantajı bonustur. Bonusunuz, becerilerin yükseltilmesi, belirli bir popülerliğe sahip olunması ve bu sarhoş maçlar için faydalı olan diğer istatistiklerin artırılmasına yardımcı olmak gibi birçok önemli şey için kullanılacaktır.


Wrestling Empire Apk indir


Yetkin, kendine güvenen ve belirli bir miktarda zenginlik ve popülerliğe sahip olmak. Bu, “Pro” olduğunuz zamandır ve sponsorlara bağlı kalmayı bırakabilirsiniz. Her karaktere yaptığınız değişiklikleri kaydederek bu güreş dünyasını kendinize ait yapın. Size en iyi anları yaşatmak için hayallerinizdeki maçları yaratmak için mümkün olan en sezgisel maç belirleme süreci olan çok sayıda karakter ve sahne düzenleyin.


Amerikan Güreşi Oyunu indir


Rakipler sahada sizi bekliyor; sakin ol ve gücünü ve yenilmezliğini kanıtlamak için çok savaş. Wrestling Empire, henüz o yıl piyasaya sürülmesine rağmen, oyun severler için büyük bir fırtına gibi inip dalgalara neden oldu. Bu oyun daha da ateşli olacak ve bu heyecan verici oyunda ünlü bir şampiyon olmak için şimdi katılın.


Wrestling Empire indir (MOD, VIP Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Gun Club 3 Virtual Weapon Sim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar