Stumble Guys Multiplayer Royale Karakter Hileli MOD APK [v0.46.3]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Stumble Guys Multiplayer Royale Karakter Hileli MOD APK [v0.46.3] 1 Stumble Guys Multiplayer Royale Karakter Hileli MOD APK [v0.46.3] 2 Stumble Guys Multiplayer Royale Karakter Hileli MOD APK [v0.46.3] 3

Stumble Guys Multiplayer Royale Karakter Hileli MOD APK [0.46.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! çok ateşli bir isim ve birçok oyuncu oyunu arkadaşlarıyla birlikte deneyimlemek için oynuyor


Stumble Guys Multiplayer Royale 0.46.3 MOD APK AÇIKLAMASI


Bu oyun, ilk oyuncuların deneyimlemesi için yalnızca PC ve konsol platformlarında yayınlandı. Ve oyuncuların bu iki cihazdan birine sahip olmak için harcamaları gereken para az değildi. Yapımcılar bu oyunu mobil bir platforma taşıdılar. Bunların en başarılısı Stumble Guys: Multiplayer Royale oyunu gibi görünüyor.


Stumble Guys Multiplayer Royale 0.46.3 Hile Apk


Bu oyunu oynamak için seçmeye karar verirken muhtemelen oyuncuyu en çok etkileyen şey, belki de oyunun grafik unsurudur. Oyun hoş bir grafik tarzında tasarlanmış ve orijinal sürümle pek çok benzerliği var. Benzer Battle Royale tarzı oyunlarda, savaş atmosferine dikkat etmek için genellikle savaş, silahlarla savaşıyorlar. Ancak bu oyunda oyuncular, eğlence için oyuna gelirken neşeli ve eşsiz bir atmosfer hissedecekler. Oyunun grafik formatı, insanlara çok boyutlu bir oyun deneyimi yaşatmak için 3D'dir. Oyunla ilgili en heyecan verici şey, karakterin yalnızca LEGO'ya benzer bir görüntüye sahipken ancak tamamen değilken nasıl tasarlandığıdır. Karakterin hareket etkisi, pürüzsüz olması ve oyuncuların gözlemlemesi için eğlenceli bir tarza sahip olması nedeniyle de büyüleyici. Küçük karakterlerin zorluklardan geçmesini izlerken, oyuncu gerçekten de komik hissedecek. Bu, kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, bu oyunun başarısına da katkıda bulundu.


Android için Stumble Guys - APK İndir


Oyundaki her aşama, oyuncuların tecrübe etmesi için bir meydan okuma olacak ve oyuncular birinci olmak istiyorlarsa, birçok zorluğun üstesinden gelmeleri gerekiyor. Aşamalar sona erdiğinde, yalnızca az sayıda oyuncu oyunu geçebilir. Oyuncunun oyunu tamamlamak için oyunun gereksinimlerini karşılaması gerekir. Oyun, ilk bitirenlerden biri olabilir veya rakibinizden daha fazla puan alabilir. Zorluklar genellikle takım arkadaşlarınızla tek bir meydan okuma veya meydan okumaya bölünür. Bazı aşamalar, oyuncudan takımına geri dönen topları aramasını veya yaklaşan değirmencilerin bitirmesini engellemesini isteyecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar