Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0] 1 Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0] 2 Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0] 3 Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0] 4 Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0] 5 Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [v1.9.0] 6

Insect Evolution Seviye Hileli MOD APK [1.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun renkli bir akrebi kontrol ettiği ve görevine başladığı sıradan bir oyundur.


Insect Evolution 1.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi. Tüm seviyelerin kilitleri açık

Insect Evolution ile basit ama aynı derecede eğlenceli bir oyuna başlayın. Bu, oyuncunun renkli bir akrebi kontrol ettiği ve görevine başladığı sıradan bir oyundur. Basit görünüyor, ama hayır, bu oyun oyuncuların etraftaki tuzaklardan kaçınmak için çok sabırlı ve dikkatli olmasını gerektiriyor. Bu oyunda dikkatli hareket etmeniz ve küçük böcekleri yemeniz gerekiyor ve tabii ki daha büyük hayvanlar tarafından öldürülmemek için kaçınmanız gerekiyor.


Insect Evolution v1.9.0 MOD APK


Oyuncu küçük bir hatayı kontrol eder ve farklı hayvanları tüketerek farklı sıralarda ilerleyecektir. Her hayvanın belirli bir seviyesi olacak ve vücut için yeterli yiyeceğe sahip olduğunuzda hayvanınızı yeni bir seviyeye taşıyacaksınız. Insect Evolution'da farklı seviyelerdeki tüm hayvanlar yaşar ve diğer böceklerle savaşır ve tabii ki siz de. Büyüyebilmek için oyuncuların daha küçük böcekleri yemesi gerekir, yoksa aynı seviyedeki böcekleri de yiyebilirsiniz.


Insect Evolution Para Hilesi


Daha küçük hayvanları yemek gücünüzü artıracaktır, ancak yanlış hedefi vurmanın zarar verebileceğinin de farkında olmalısınız. Oyuncu, hayvanını daha küçük böcekleri yemesi için belirli bir dönüm noktasına kadar kontrol ettiğinde, yeni bir seviyeye gelişeceksiniz. Oyuncu, diğer yaratıklara alay ederek veya onları alt etmek için hareketlerinin gücünü kullanarak saldırabilir. Böylece saldırıya uğrayan hayvanların gücüne sahip olacaksınız ve tabii ki daha fazla yaratık seviyenizi yükseltecektir.


Insect Evolution Seviye Hilesi


Bu oyunda, oyuncuların ihtiyaç duyduğu ilk şey, düşmanı dikkatlice gözlemlemek ve ayrıca onlara faydalı olan eşyaları gözlemlemektir. Insect Evolution'daki yoğun savaşlar sırasında, bazen lehinize ödüllere karşılık gelen küçük daireler görünecektir. Bu daireler size bir sağlık verecek veya dövüş yeteneğinizi yeni bir seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak. O zaman güçlenecek ve düşmanları hızla yok edebileceksiniz.


Insect Evolution Hile Apk


Oyuncular, kendilerine belirli yiyecek türlerini yüklerken seviye atlayacak ve etrafınızda neler olup bittiğine dikkat etmeniz gerekiyor. Insect Evolution'da ilk böceği öldürmek ve yok ettiğiniz son böceği öldürmek gibi mantıklı stratejiler kullanmanız gerekiyor. Silahlarınızı doğru şekilde kullanmaya özellikle dikkat edin. Bu oyunda bir bombaya sahip olacaksınız ve ekranınızın hemen yanında bulunuyor. Bomba sayısı sınırlıdır, bu yüzden en çok zorlandığınızda kullanın.


Insect Evolution Apk indir


Bombanın uygun şekilde uygulanması, bir grup rakibe kafa kafaya vurmanıza ve size çeşitli avantajlar sağlamanıza yardımcı olabilir. Bu oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer ikincil şey ise sağlığınızın ne kadar ilerlediğini kontrol etmektir. Oyuncular, savaşlara girmeden önce sağlıklarını düzenli olarak kontrol etmelidir. Sağlığınızın savaşamayacak kadar düşük olması durumunda. Ayrıca sağlığınızı artırmak için çeşitli eşyalar da toplayabilirsiniz.


Insect Evolution indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Uçuş Simülatörü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar