Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 4 Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 5 Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 6

Wheel Offroad Para Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karmaşık arazide hızlı yarış oyunlarının hayranıysanız, Wheel Offroad, keyfini çıkarmanız için mükemmel bir seçimdir


Wheel Offroad 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menü
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. VIP Hilesi
  4. Reklamsız
Karmaşık arazide hızlı yarış oyunlarının hayranıysanız, Wheel Offroad, keyfini çıkarmanız için mükemmel bir seçimdir. Bu, offroad araba sürüş oyunlarından biridir ve oyuncuların diğer birçok off-road aracı sürmesine ve tüm engellere meydan okumasına ve onları aşmaya hazır olmasına izin verir. Ayrıca, basit oynanışla oyuncunun görevi, sürüş becerilerine nihai varış noktasına nasıl döneceğinizi göstermektir.


Wheel Offroad v1.4.0 MOD APK


Wheel Offroad, günümüzde pek çok oyuncuya, özellikle de macerayı sevenlere artık yabancı olmayan bir oyundur. Bu maceracı oyun türüyle oyuncuların hız tutkularını tatmin etmelerine yardımcı olmak için oyun, oyuncuların arzu edilen bir oyun deneyimine sahip olmalarına yardımcı olacak birçok çekici özellikle doğdu. 


Wheel Offroad Para Hilesi


Oyuncular, bu oyun için tehlikeli yolları fethetmek için büyük deplasmanlı araçlara sahip yarışçılara dönüşmek zorunda kalacaklar. Oyunda oyuncular mükemmel bir sürüş deneyimi yaşayacaklar. Esasen, oyuncular en agresif arazi araçlarında ustalaşacak ve nefes kesici manzaralara sahip engebeli yollarda maceraya atılacaklar.


Wheel Offroad Altın Hilesi


Oyunda, oyuncular çeşitli farklı süper araba oyuncularıyla rekabet etmek zorunda kalacaklar. Çoğu, aşırı sürüş becerilerine sahip insanlar ve piyasadaki en iyi süper arabaya sahipler. Müsabaka sırasında oyuncular, farklı yolları ve arazileri aşmak için araçlarını kontrol etmek zorunda kalacak ve bu da hareket etmelerini zorlaştıracak.


Wheel Offroad Hile Apk


Ayrıca, her yarışma genellikle ilk bitirenlere yüksek ödüller verir, bu nedenle oyuncular diğer birçok oyuncuyla rekabet edebilmek için güçlü bir motora sahip olmak için sevdikleri arabayı seçmeye çalışmalıdır. Oyun ayrıca, farklı arazileri olabildiğince çabuk geçebilmeniz için, oyuncunun yarışma sırasında herhangi bir zamanda lastiklerin boyutunu değiştirmesine izin verir. Ayrıca oyuncular, tüm arazilerin üstesinden gelebilecek 50'den fazla süper güçlü yol yarışı modelinin kilidini açma fırsatına da sahipler.


Wheel Offroad VIP Hilesi


Genel olarak, oyun oyunculara her zaman en üst düzey off-road yarış deneyimini sunar. Bir sürücü olarak, oyuncular araçlarını her türlü arazide kontrol etmek zorunda kalacaklar, ellerinde yalnızca bir harita ve pusula kaldığında tehlikeli alanlardan geçecekler. Wheel Offroad, birçok farklı anı deneyimlemek için her seviye farklı görevlere eşdeğer olan birçok farklı seviyeye ayrılmıştır.


Wheel Offroad Apk indir


Oyun, her arazi alanına göre değişen ve oyuncuların kendilerini uyarlamasını gerektiren yeni bir hava durumu sistemi kullanıyor. Bazı rotalarda hava durumu görüşü etkileyebilir. Pist yüzeyi de çok karmaşık; ne kadar çok araba geçerse, yüzeydeki 100'den fazla kat, yol yüzeyinin pürüzlülüğünü etkileyen, yavaş yavaş çökecek ve kırılacaktır.


Wheel Offroad Apk Dayı


Yarış arabaları sonraki bölümlerde değiştirilecek ve hareket hızları da çok daha hızlı. Bu nedenle, kazanmak için, oyuncuların yavaşlamak için hafifçe dokunarak veya hızı artırmak için basılı tutarak kontrol ederken hızı esnek bir şekilde değiştirmeleri ve aynı zamanda arabanın uçuruma düşmemesi için önündeki engelleri gözlemlemeye dikkat etmeleri gerekir.


Wheel Offroad Apk Son Sürüm


Ayrıca, en iyi oyun deneyimine sahip olmak için oyuncular, yollarda daha kolay hareket etmenize yardımcı olmak için yağı değiştirerek, lastikleri değiştirerek ve otomobilin performansını artırarak araçlarının istatistiklerini yükseltmelidir. Wheel Offroad, oyuncuların arabalarını yükseltmek için aldıkları puanları kullanmalarını sağlar.


Wheel Offroad indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 4x4 Mania SUV Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar