4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [v4.25.07]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [v4.25.07] 1 4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [v4.25.07] 2 4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [v4.25.07] 3 4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [v4.25.07] 4 4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [v4.25.07] 5

4x4 Mania SUV Racing Harita Hileli MOD APK [4.25.07] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bataklıklar veya çamur çukurları gibi benzersiz arazilerde kamyon yarışları yapmak için harika bir alan olacak.


4x4 Mania SUV Racing 4.25.07 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harita hızı hilesi

Belki de yarış oyunları artık biz oyunculara yabancı gelmiyor. Ancak heyecan verici off-road kamyon yarışını deneyimlemek için sadece birkaç kişi bunu deneyimleyebilir. 4×4 Mania'da en iyi kamyonunuzu seçin ve çeşitli benzersiz ama aynı derecede tehlikeli arazilerde manevra becerilerinizi gösterin. Çamur veya kum havuzu olabilir. Sadece yarış değil, aynı zamanda dövüşlerin gerçekten patlayıcı olduğu yer burası. Bu süper yarış oyununda heyecan verici anın tadını çıkarın ve asla bitmeyecek.


4x4 Mania SUV Racing v4.25.07 MOD APK


Oyunculara en iyi 4×4 Mania SUV Racing deneyim alanını sunmak için oyunun bölümlerini geliştirmek ve yükseltmek için sürekli çalışıyoruz. Yeni sürümü deneyimlediğinizde öğelerde gözle görülür bir değişiklik görebilirsiniz. Gerçekten de, yarış sırasındaki süspansiyon yumuşatıldı ve başka yarış sorunları görmeyeceksiniz. Motor parçaları da çok iyileştirildi, yaylar yenilendi, dayanıklı ve daha uzun…


4x4 Mania SUV Racing Para Hilesi


4×4 Mania'daki her yarış arabası, diğer oyunlarda gördüğünüz araçtan tamamen farklıdır. Bu oyundaki her araç bir kamyon veya cipten dönüştürülür ve bu özellik oyunun adını almıştır. 25'ten fazla yarış arabanız eski arabalardan dönüştürülecek ve siz beğendiğiniz arabayı seçecek ve aracınızı en eşsiz hale dönüştürmeye devam edeceksiniz. Ayrıca birçok önceden oluşturulmuş araç var, ancak bunların kilidini aşağıdaki seviyelerde açmanız gerekiyor.


4x4 Mania SUV Racing Altın Hilesi


Arabanızın benzersizliği veya yetenekleri sizin ellerinizde dönüştürülebilir. Her yeni bir yarışa girmek üzereyken yarış arabası parçalarını özelleştirmeyi gerekli hissedin. Oyuncular gereksiz motorları değiştirebilir ve kaldırabilir, bu da arabayı daha çevik olacak şekilde yükseltmeye yardımcı olur. "Kullanımdan kaldırılmak üzere" olduğunu düşündüğünüz parçaları özelleştirin ve bunları jant veya lastik gibi yenileriyle değiştirin. Ve harika bir yarış için yükseltilmiş parçalar ekleyin.


4x4 Mania SUV Racing Hile Apk


Çeşitli arazilerde birçok maceralı yarış yapmanız gerekiyor ve her arazi tehlikeli. Oyuncular birçok farklı alanda maceraya atılacak ve 4×4 Mania'daki her yarış alanının zorluğu, her seviyede ilerledikçe kademeli olarak artacaktır. 


4x4 Mania SUV Racing Apk indir


Bunu yapmak, bomba kraterleri veya buzul gölleri gibi devasa ve gerçekten zorlu arazileri fethetmek zorunda kaldığında oyuncunun heyecanını artırabilir… Bomba kraterleriyle kaplı araziye giderken, onları yok etmenin yollarını da düşünmelisiniz.


4x4 Mania SUV Racing Araba Hilesi


Bu oyuna sayısız oyuncu katılmıştır ve sayı milyonlarca tuhaf yarışçı olarak kayıtlara geçmiştir. Alışılmadık çeşitlilikte beceriler kullanırlar ve sizi yarışlarda yenebilirler. Ancak her şey uygulanabilir, büyük ve küçük tüm yarışlara katılırken yeteneğinizi geliştirin. Skor için yarışlar bazı fantastik taklalar atmaya çalışır. O zaman puanınız kesinlikle artacak ve sıralamadaki sıralamanızı olumlu yönde değiştirebilir.


4x4 Mania SUV Racing Hile Apk


Off-road kamyonlar, birçok zorlu arazide yarış sırasında size eşlik edecek. Oyuncular, gerektiğinde motorları değiştirebilmeleri için “arkadaşlarını” yakından takip edecekler. Yarışlarda birçok yaralanma söz konusu olduğunda 4×4 Mania'da kamyonlar için vazgeçilmezdir. Ayrıca aracı yeni bir seviyeye yükseltmeniz, her türlü araziyi aşmak için kullanmanız gerekiyor.


4x4 Mania SUV Racing indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Panda Robot Car Transform Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar